Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Feverke


Feverke
tag

Jonak tunik, de ez a trailer ultra SPOILERes re sikerult nalam.. :((( Csinalhattak volna valami lightosabb verziot

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#2) XuChi


XuChi
addikt

.... és ismét egy séta szimulátor. Igazán elfelejthetnék már ezeket a kotványságokat :W

(#3) Daelion válasza XuChi (#2) üzenetére


Daelion
őstag

Én pl 1000x inkább játszok séta szimulátor/sztoris játékot mint akármilyen sokadik szutyok battle royalet vagy multis játékot.

Erre is van igény. :)

(#4) batman91 válasza XuChi (#2) üzenetére


batman91
őstag

Attól, hogy neked nem tetszik még szeretik az emberek.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) XuChi válasza Daelion (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Ha szereted, akkor hajrá, nekem a hátamon áll a szőr az ilyen unalomtengerektől!

Se multit, se BR-t nem játszom ;)

Csak a Story orientált Single játkok érdekelnek.

(#6) batman91 válasza XuChi (#5) üzenetére


batman91
őstag

Mondjuk engem is jobban érdekelnek a Single játékok. A multis szaroktól már rosszul vagyok, de akad köztük 1-2 értelmesebb is. Viszont azok már nem kapnak akkora figyelmet és kicsi a játékos bázisuk, mert nem cod és bf féle casual szarok. De hát nem vagyunk egyformák.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7) Dr. Venkman


Dr. Venkman
tag

Szóval a lovecrafti horror náluk azt jelenti, hogy óriás lábasfejűek és egyéb gagyi szörnyek között lehet sétálgatni egy tengerparti walking simulatorban. Szerintem kicsit félreértették az írásait...

(#8) Daelion válasza XuChi (#5) üzenetére


Daelion
őstag

Én szeretem az ilyen játékokat, több estényi filmezést ki tudnak váltani és még valamennyire játszani is lehet velük.
Elolvasgatok/meghallgatok bennük mindent amit találok mert érdekel a játék világa.

Utoljára a Deliver us the moon-t játszottam, optimalizálás teljes hiányát eltekintve tetszett.
Close to the sun is érdekes volt 'EPICen ingyen volt valamikor'.

Vanishing of ethan carter is remek alkotás, 2018-as Call of Cthulhu is tetszett bár ott azért több interakció van a játékon belül.

Illetve ezek azok a játékok amiket hajlandó vagyok PC-n is kontroller-el játszani mert erre jó, különben csak a port gyűjti. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.