Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

9 felé húzó átlag, az nem rossz. Befizettem Game Pass-re megint, meglátjuk.

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem rossz bár a puding próbája az evés. Kár,hogy technikailag kicsit elavult(nak tūnik?),de egy "NewVegast" nem hagy az ember a polcon :)

Bugokról írnak?

Life, Uh, Finds A Way

(#3) keIdor


keIdor
titán

Game Pass-al előtölthető: [link]
Xbox One -on is!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) saelin válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


saelin
veterán

Azért jobban fest mint az új fallout.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) hombre[EU] válasza saelin (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem kicsit :)

Life, Uh, Finds A Way

(#6) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Ez és még 2 másik játék között vacilláltam (RDR 2 és SW Fallen Order), de ez lesz a befutó. Piszkosul tetszik a humora, és ez a Stanislaw Lem scifi leírására hasonlító biom. Tiszta Éden és Solaris érzésem lett tőle, a fák, a táj stb. :C

(#7) Fitzgerald válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


Fitzgerald
veterán

IGN review szerint alig van bug.

@Montanaxy

Simán befizethetsz 300 forintért 1 havi Game Pass-re, és megveheted valamelyiket a másik 2 játék közül.

[ Szerkesztve ]

(#8) Beniii06 válasza keIdor (#3) üzenetére


Beniii06
őstag

És hajnal :F 1-től indítható is elvileg itthonról.
Beta app

"Got any other secret weapons?"

(#9) mike1334 válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


mike1334
veterán

Kotakun külön kiemelik, hogy van bug, de látszik, hogy dolgoztak rajta, semmi életbevágó.

Neither of these issues were exactly game-breaking for me, and my playthrough didn’t suffer for them. This is the Obsidian game that people have been begging for: one with polish.

Asszem a GoW 5 vár a sorára, félbehagyom pénteken :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#10) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Obsidian=minőség. Velük nem nagyon lehet mellényúlni.

(#11) Wesder


Wesder
félisten

Holnap 13:00-kor indíthatò. Megnézzük mit tud majd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Azt hiszem RPG-vel egy pár évre el leszünk látva (TOW, RDR2, Cyrberpunk).

(#13) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Érdekes, majd lehet ránézek akkor. Bár az értékelésekkel vigyázni kell egy ideje.

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#14) Ryder62 válasza saelin (#4) üzenetére


Ryder62
őstag

Azt azért nem nehéz felül múlni, lássuk be.

(#15) Plazmacucci válasza saelin (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Van új Fallout?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) Wesder válasza Plazmacucci (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom a 76, mert ugye benne van a nevében.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Plazmacucci válasza Wesder (#16) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egy éves játék.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18) Wesder


Wesder
félisten

2.5h és Outer Worlds:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Plazmacucci válasza Wesder (#18) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Am dobozos PC verzió nem lesz?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#20) Wesder válasza Plazmacucci (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom, én csak digitàlisan vàsàrolok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) saelin válasza Wesder (#18) üzenetére


saelin
veterán

Kíváncsi leszek a véleményedre. Melyik konzolra vetted?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) Wesder válasza saelin (#21) üzenetére


Wesder
félisten

One X.
1-2 òràt fogok tudni csak jàtszani, mert 16:00-tòl nekem munka van. Majd munka utàn leírom a tapasztalataim ide.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) Plazmacucci válasza Wesder (#22) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Már lehet játszani? :B

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) Wesder válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


Wesder
félisten

Xbox Új-Zélandi régiòn 13:00-tòl indítható.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) Wesder válasza Wesder (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Elindult.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) Wesder


Wesder
félisten

Így 30 perc utàn azt kell mondjam hogy jò ez a Fallout SpaceVegas. Nyílvàn majd csak 8-10 òra utàn tudok àtfogóbb értékelést adni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) saelin válasza Wesder (#26) üzenetére


saelin
veterán

30 perc alatt a kari készítőn sem szoktam tovább jutni egy játékban. Még a Bloodborne gagyi szerkesztőjével is 1,5 órát csesződtem minimum. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28) Wesder válasza saelin (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Csaj + zöld szem + vörös haj + skillek azt jòlvanazúgy:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) Wesder


Wesder
félisten

-Ràadàsul a hologram frissíti a lehelleted
-Egy hologram hogy frissíti a lehelletem?
-Ez tudmàny, úgy!

:C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) Wesder válasza Wesder (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni a Fallouttòl, nyílvàn mert ugye volt egy New Vegas-uk.
Rengeteg minden àt van emelve belőle, de ez nem baj. A grafika elég retro-nak hat, de szerintem nem zavaró. Tetszik hogy szines az egész és nem posztapokaliptikus kopàrsàg. Több bolygòt is felfedezhetünk majd, így szerintem a 40-50 òra kényelmes tempòban garantàlt. Nekem anno nem jött be a New Vegas, de ezt bàrkinek tudnàm ajànlani, aki szerette a 3. illetve NV részt. Szerencsére GamePass-ban elérhető (X+PC) így az ember még sokat sem veszíthet a kipròbàlàsàn. Szerintem a Bethesda balf@$zkodàsa miatt ezzel a jàtékkal az Obsidian most sikeresen kitöltheti a tàtongó ürt, és nagyot kaszàlhat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kipróbáltam pécén Game Pass-ben. A karakteralkotás nem egy nagy was ist das, ötletesebben is meg lehetett volna oldani a dolgot. A karakter külsejének személyre szabhatósága is elég fapados, sok évvel ezelőtt is láthattunk már ennél jobbat.
És annak ellenére hogy ez egy AMD cím, rohadt szarul fut.
i7-8700, RX 5700 @ XT, 2x8GB 3000MHz DDR4 ram, Samsung 860 Evo. 1440p ultrán van hogy 40-re is (!) beesik a framerate, ami azért is különösen szomorú, mert a játék még kifejezetten ronda is (a nagyságrendekkel szebb Gears 5 maximális beállításokkal még nem nagyon esett 70 fps alá ugyanezen a konfigon, 1440p-ben). De várjuk meg az új AMD drivert.
Van egy hangulata igazából, de eléggé érezni rajta hogy nem sok pénzből készült.
De meglátjuk milyen lesz maga a játék, még nagyon az elején vagyok ahhoz, hogy véleményt formálhassak.
Az első benyomásaim viszont kifejezetten negatívak sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#32) Wesder válasza Fitzgerald (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Nem sok pénzől készült, csak MS talicskàzta alàjuk a pénzt.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) #20411392 válasza Wesder (#32) üzenetére


#20411392
törölt tag

Vagy sem. A játékot jóval az MS előtt kezdték el fejleszteni.

(#34) Wesder válasza #20411392 (#33) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, és a felvàsàrlàsuk meg a tovàbbi finanszírozàs nem került semmibe.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) Fitzgerald válasza Wesder (#32) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hát nem tudom mire költötték a talicskányi pénzt, de hogy nem a játékra, az biztos. :)
Amúgy valószínűleg már igen előrehaladott állapotban volt a fejlesztés amikor a Microsoft megvette az Obsidian-t, nincs egy éve még hogy végbement a felvásárlás. Nem hiszem hogy sokat tettek hozzá ehhez a dologhoz, az látszana. Pár éve még Kickstarteren kalapozott az Obsidian, nyilván abból dolgoztak amilyük volt. A Microsoft meg látta hogy van egy közel kész progi, minek ebbe már pénzt tenni. Promóra biztosan költöttek ettől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#36) #20411392 válasza Wesder (#34) üzenetére


#20411392
törölt tag

Aha, szóval beleöntöttek milliókat egy olyan játékba, aminek nem is ők a kiadói. Nem is alattuk kezdték el csinálni. Nem is hozzájuk tartoznak a jogok.

Véletlenül sem reálisabb, hogy a következő játékra csoportosul az a pénz.

(#37) Wesder válasza #20411392 (#36) üzenetére


Wesder
félisten

Valamennyivel biztos megtàmogatta a csapatot, mint tudjuk az MS a halva született ötletekbe is képes milliókat ölni.

Fritzgerald
Viszont ha ez csak KS pénzből készült, akkor ahoz képest nem egy rossz teljesírmény.
Màr csak azért is gondolom hogy kaptak az MS-től plusz pénzt, mert a Ninja Theory is nyilatkozott olyat hogy az MS jòl megtolta a szekerüket, így tudtak koncentràlni a Bleeding Edge-re és hamarabb lesz kész.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) nubreed válasza saelin (#4) üzenetére


nubreed
veterán

Már mint a 76? :)

Amúgy ez a játék kb. milyen hosszú lehet ha a side questeket is megcsinálod és megszerzel/feldezel benne amit csak lehet?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#39) Wesder válasza nubreed (#38) üzenetére


Wesder
félisten

35-50+h tempòtòl függően.
Nyílvàn a 35h az kapkodós.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) #20411392 válasza Wesder (#37) üzenetére


#20411392
törölt tag

Egyébként a játék első pár órája eddig tetszik. Remélem tíz óra múlva is ez lesz a véleményem.

(#41) Fitzgerald válasza #20411392 (#36) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Most láttam hogy nem is ők a kiadói. Viszont Game Pass-be húzócímnek jó volt, nekik akkor tényleg csak promóra kellett költeniük.
Amúgy a hangulata továbbra is tökre rendben van, de sok vele a technikai probléma pécén (nem bugok, a pécés optimalizációval van gond - brutál fps dropok, frame pacing problémák, indokolatlanul magas hardverigény amin az új AMD driver sem javítot, stb.).
1060 6GB volt az ajánlott kártya ha jól emlékszem, azért megnézném hogy teljesít egy olyan kártyán a játék, ha az RX 5700 @ XT is fingik alatta (AMD-s cím).

@wesder

Ja ahhoz képest még egészen tisztességes is lett, pl. a Fallout 4 valószínűleg sokszor ennyi pénzből készült, mégis több volt vele a technikai probléma is, illetve rohadtul repetitiív, ötlettelen, unalmas is volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.