Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HummeRC


HummeRC
senior tag

Miért lenne 1 hét az érkezésig, mikor a galaxisban már kapható hivatalosan? :F [link]

(#2) Akos96


Akos96
senior tag

Valaki írhatna egy operát a játékból, majd annak a szövegkönyvéből kéne gyártani egy hangoskönyvet, ami megihletne egy festőt. És akkor lehetne Movie Videogame Music Audiobook Painting. Vagy valami hasonló.

Kaphatott volna valami normálisabb címet, mondjuk lehetne "LEGO valami", mert úgysem amiatt fogják megvenni, mert az legómúvi alapján készült, hanem mert LEGO. Múvi videógém.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#3) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha csak annyira lesz szórakoztató, mint a LEGO Batman, már megéri. :D

(#4) HaJózsi válasza Akos96 (#2) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Nem tudom mi bajod van vele... A film az egyik legjobb amit mostanában láttam, megelőlegezem neki 2014 legjobb meséje címet.
A játék meg olyan amilyen, úgysem a 14+ korosztály a célcsoport. :K

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#5) Lenry válasza HaJózsi (#4) üzenetére


Lenry
félisten

senki nem mondta, hogy baj lenne a filmmel, egyszerűen csak hülyén jön ki a játék címe: egy játékból készült filmből készült játék, és nagyjából ez a címe is.

csokis-vaníliás csokisfánk, vaníliával

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Haverral tegnap nyomtuk x360-on a batman 2-őt. Állat játék. Ha ez is ilyen jó lesz, akkor be szereztetem vele. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) minimumgame


minimumgame
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.