Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Az első Wii U system seller :) Kezd szimpatikus lenni a masina, csak essen nyárig az ára.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) wii90


wii90
tag

Na a Zelda fan -ok úgy érzem fognak egy jó párat éjszakázni ha megjelenik a játék.

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem a Zeldák kimaradtak, de nem tűnik rossznak.

Live-Die-Respawn

(#4) Bandi995


Bandi995
aktív tag

:Y :Y :Y Wii U nekem, azonnal! Csodálatos :C

(#5) PZsolt27


PZsolt27
tag

A GameCube verziót végigjátszottam, többször is. Zseniális volt. Már alig várom, hogy megjelenjen ez a felturbózott verzió. Remélem más játékokkal is megcsinálják ezt... mekkora lenne már egy új grafikai köntösbe bújtatott Majora's Mask...

(#6) Mister_X válasza PZsolt27 (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Metroid Prime Trilogy HD...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

na nálam nem maradtak ki a zeldák. sőt ha nintendo-t vettem akkor azt konkrétan zelda miatt. nem is volt semmi bajom a ww grafikájával. gyönyörű volt de ez így még tovább fokozza.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

WII-U...készülj..jössz a papához :K

Egyébként ez a verzió valami kegyetlenül gyönyörű..de van némi parasztvakítás szaga az egésznek..
a GC-s verzió messze nem volt ilyen homályos..gyönyörű és kontrasztos volt..
Persze a Wii-Us szebb, de azért naaaa :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#8) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nyilván nem fog a N egy 'homályos' játékot kiadni a keze közül, nem így ismertem meg őket. Őszig még rengeteg idejük lesz csiszolgatni, amúgy lehet az is, hogy amivel kifényképezték, az is belebabrált a képekbe. Ezzel kellene egy bundle packot készíteni, semmi bajom nem lenne :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#10) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem az új homályos..
Az összehasonlító képeknél úgy állítják be az eredeti WW-t mintha 5méterre lehetne ellátni, ami nem igaz..
Az is nagyon szép volt és majdnem korlátlan látótávval...főleg a távcsővel :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Lehet, hogy csak egy zte blade volt kéznél, mikor a felvételeket csinálták :DDD Egyébként meg jöjjön, mert nálam kimaradt anno. Ocarinát is 3ds-en játszottam most először.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem csak szimplán azt akarták hogy aki esetleg nem játszott az eredetivel az kb eldobja az agyát..
Jó..mondom hogy gyönyörű de a régi sem volt csúnya :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Kvelstadt válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

konkrétan a windfall island világítótornyának a fényét éjszaka ki lehetett szórni bármelyik szigeten is voltál.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#14) Sirandrish válasza Kvelstadt (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja..itt meg 2:16nál kb nem lehet eldönteni hogy 10méterrel előtted disznók vagy emberek sétálnak-e..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Emulátorral is meg lehet csinálni hogy hd-ba menjen,már aki ért hozzá :D

(#16) ldave válasza Mr. Erikszon (#15) üzenetére


ldave
félisten

Ha megnézed a képeket, akkor láthatod, hogy ez egy rendes remake lesz, nem csak felhúzzák a felbontást 1080p-re. Ilyet emulátorral nem lehet.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#17) Mr. Erikszon válasza ldave (#16) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Aham kössz a felvilágosítást.:D :)

(#18) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Hú remélem lesz wii u emulátor.:D

(#19) ldave válasza Mr. Erikszon (#18) üzenetére


ldave
félisten

Esélyes, hasonló a hardvere a Wii-hez, szerintem pár éven belül lehet, hogy lesz valami, azonban GamePad nélkül fura a helyzet.

A Slime draws near! Command?

(#20) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Úgy csinálok majd vele mint a wii-vel veszek hozzá használtan padot meg valamit amivel ráköthetem PC-re.:D

(#21) Dr.F.E.R.I. válasza Mr. Erikszon (#20) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Kontrollert még valószínűleg tudnál is szerezni, mert pl USA-ban is árulják külön, de hogy fogja a PC a jelfolyamot a padra streamelni?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#22) Mr. Erikszon válasza Dr.F.E.R.I. (#21) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Megcsinálják,ezek a kalózok.:D

(#23) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Ez a wind waker biztos jó játék a neten azt halottam,hogy gyengus.

(#24) ldave válasza Mr. Erikszon (#23) üzenetére


ldave
félisten

:Y Ezt most mégegyszer.

A Slime draws near! Command?

(#25) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Hát igen 9.6 kapott az ign szerint ami nem annyira jó mint mondjuk a skyward sword.Tehát nem egy 10-es játék.

(#26) Sirandrish válasza Mr. Erikszon (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. A 90%+os játékok remekek..egy 9,6os meg istencsászár..milliónként talán 1 ilyen születik.
2. A WW pár %al ugyan de többre van értékelve mint az SS :K

Forrás

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) Mr. Erikszon válasza Sirandrish (#26) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Forrás wikipédia.:D

(#28) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Most próbálom beüzemelni az emulátort, de nem akar engedelmeskedni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.