Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ennyi!
Skyrim? Az mi?

Grat a teszthez...külön örülök hogy meg lett említve az Ocarina :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Ocarina válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Én? :P

Jó teszt lett. Év játéka. :K

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#3) Sirandrish válasza Ocarina (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen...hisz te vagy Minden Idők Legjobb Játéka!
Tényleg...milyen érzés? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Móci


Móci
addikt

Ilyenkor tudnék örülni egy Wii-nek... :D
A teszt jó lett, a játékot meg kipróbálnám, de nagyon.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) #08052480 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Ennyi!
Skyrim? Az mi?"

+1

Szvsz a Dark Souls is oda-vissza alazza.
Egyebkent meg barmennyire is nem csipem a Nintendot, a Skyward Sword instatnt GotY. Nincs parja.

(#6) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

PC-re nincs Zelda? (ne tépjetek szét, nem ismerem annyira a sorozatot)

(#7) Ocarina válasza BloodyEddie (#6) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Nintendo exkluzív játékok a Zeldák. De emulátorral lehet játszani.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#8) Kumite válasza BloodyEddie (#6) üzenetére


Kumite
aktív tag

Nincs.
Az egyetlen nem Nintendo platform, amire kijött Zelda az a Philips CD-i.

Egyébként emulátorral van PC-re is természetesen, de mire a Wii-t leemulálod, olcsóbban kijön egy gép beszerzése. Így inkább a Wii előtti részeket tudod tolni.

(#9) Sirandrish válasza BloodyEddie (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vábábábuuuummm...szétszedlek! :P
Amúgy nincs :)

Prézli21 a DS-t meglesném...sajnos még nem volt hozzá szerencsém..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Löncsi válasza BloodyEddie (#6) üzenetére


Löncsi
őstag

Ez az egyetlen szoftver szinte ami eladja a nintendo gépeket (állítólag).

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#11) samu74 válasza Löncsi (#10) üzenetére


samu74
addikt

Hát nem egészen... :)

-----------

(#12) Löncsi válasza samu74 (#11) üzenetére


Löncsi
őstag

Nem értek hozzá, nem volt nintendo gépem soha, csak ezt a címet látom gyakran szerepelni.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#13) Zsoccc válasza Löncsi (#10) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Akkor viszont nagyon jól csinálja, ugyanis Wii-ből már közel 95 millió fogyott, DS-ből pedig már több mint 150 millió.
Tehát nyilván nem csak a Zeldák adják el a Nintendo gépeket, de tény, hogy a Nintendo egyik legfontosabb és talán legszerethetőbb sorozatáról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#14) Sirandrish válasza Zsoccc (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudsz adni pü-ben nekem egy olyan linket ahol ilyen eladási darabokat nézhetek?
Mint pl eladott hardver /szoftver..gondolom valahol fennt vannak ezek az infok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) JanR


JanR
addikt

Na jó, valaki világosítson fel.

Melyik volt az első Zelda és mire? Szeretném a kezdetektől végig játszani, csak azt se tudom hol kezdjem :U

(#16) Sirandrish válasza JanR (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Váó...nem semmi amire vállalkozol :)
Egyébként van topikja a játéknak. Ott az első hsz-ben le vannak írva sorban :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jó kis játék! Kár ,hogy nincs PC-re is! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#18) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ez is nagyon jó lett! Erősen gondolkodok egy Wii-n, de nem csak a Zelda miatt, van még 1-2 cím, aminél felcsillant a szemem. :))

Sic Parvis Magna

(#19) samu74 válasza KAMELOT (#17) üzenetére


samu74
addikt

A régebbiekkel játszhatsz emulatorral,még úgy is jó móka. :)
Anno a Majora's Mask-ot 20ezer kőkemény forintért vettem...Beszarás. :)

-----------

(#20) 30z.Samu válasza samu74 (#19) üzenetére


30z.Samu
félisten

Főleg ha van controller-ed. :))

Sic Parvis Magna

(#21) doncortio válasza 30z.Samu (#20) üzenetére


doncortio
senior tag

Anélkül is lehet, legalábbis az Ocarinát billel nyüstölöm. Nem tökéletes, de a semminél jobb :) Kb. ez az egyetlen játék aminél leszartam a grafikát (najó, MGS kinézetére is teszek, de majd kell a The Twin Snakes)
GameCube-ra lehet megfogom venni a Wind Wakert, az nagyon pöpecül néz ki, szeretem a cel-shadinget, lehet azzal művészit alkotni.

Ezt a videót végignézve beszarás a game. Meglepődnék, hogyha nem lenne Év Játéka. Veszek majd óccsóé egy használt Wiit. Metroid Prime 3 mellé kötelező lesz.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#22) Zsoccc válasza doncortio (#21) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Ajánlom a Metroid Prime Trilogy-t, ha szerencséd van lényegében a Metroid Prime 3 árában megtudod venni, és tartalmazza mind a három részt.

(#23) doncortio válasza Zsoccc (#22) üzenetére


doncortio
senior tag

Tudok róla, de az első már meg van Cube-ra (best game, ever), a második meg már remélhetőleg a postán van :) A Corruption és a Trilogy különbözetéből, pedig kitelik egy Other M, arra is kíváncsi vagyok. De lehet megveszem, hogyha be fog jönni ez a hadonászás.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#24) Zsoccc válasza doncortio (#23) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nekem egy Resident Evil Darkside Chronicles-szel együtt 10-ért sikerült annak idején szereznem. Az Other M is nagyon jó, bár azért az más kategória.

(#25) doncortio válasza Zsoccc (#24) üzenetére


doncortio
senior tag

Metroid, nem? :) Oké, nem drágák, de egyelőre a Cube-ot etetném olyasmikkel amiket úgyis megvennék, de közben fogok félretenni Wiire is.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#26) Zsoccc válasza doncortio (#25) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Metroid Trilogy+ Resident Evil Darkside Chronicles=10 000 Huf. Ennyiért sikerült majd egy éve vennem. De nyilván, ha jelenleg GC van akkor arra érdemes beszerezni néhány kihagyhatatlan játékot.

(#27) doncortio válasza Zsoccc (#26) üzenetére


doncortio
senior tag

És az a szép, hogy a Wii visszafele kompatibilis :) Legalábbis az új Wiit leszámítva.
Cube-ra miféle jóságok vannak Zeldán, Metroid Prime-on és a hat Resident Evilen kívül?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#28) Zsoccc válasza doncortio (#27) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Metal Gear Solid Twin Snakes, Pikmin, Mario Sunshine, Eternal Darkness, Battalion Wars, Animal Crossing, Rogue Squadron játékok, killer 7, Star Fox Adventures. Hirtelen ennyi jut eszembe. Ezeken felül van jónéhány multiplatform játék is amik kifejezetten jók, de gondolom exkluzívokra hajtasz.

(#29) sti10p


sti10p
senior tag

Orcania-tól tanusíthatom, hogy jó játék, de végigvinni nem volt türelmem, ezért a Majora-ba bele se fogtam, lehet elő kéne venni megint, csak tudjátok most megint előről kezdeni, ah...

Ami még érdekel az a Windwalker, hogy mennyire lett más mint az előzőek, aranyosnak tűnik a grafika, de egy pl. közepesen Zelda fan ezt mennyire fogja élvezni?! Érdemes ránézni azért?!

[ Szerkesztve ]

XY

(#30) maszi99 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


maszi99
őstag

Skyrim év játéka :))
Zelda ? Az mi ?

Nem bírtam kihagyni ;]
Jó azért most 1 halom követ nem kérek (dobálózás) :R
Megvallom őszintén, nekem is nagyon tetszett amit most láttam, és gondolom a játék még jobb lehet.
Ha lenne pc-n kipróbálnám eskü ;)

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#31) Sirandrish válasza maszi99 (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

Zelda minden idők legjobb játéka....menőbb mint az én játéka ;]
Ha meg lenne PC-n is azaz multiplatform lenne akkor a Skyrim még most sem zsebeli be az év játéka titulust :)

Jah és repül a nehéz kő... :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) maszi99 válasza Sirandrish (#31) üzenetére


maszi99
őstag

Azért nézz bele az én játéká-ba is, nehéz kő dobálás helyett, még a végén belefáradsz, vagy fel sem bírsz emelni akkorát ;] ;)
Amúgy Zelda-val kisgyerekek könnyen tudnak játszani, olyan 5-6-ra gondolok most itt elsősorban (saját) :F :U

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#33) doncortio válasza maszi99 (#32) üzenetére


doncortio
senior tag

Ááá :D Engem megizzaszt 17 évesen is az Ocarina :) Igaz, csak egy helyen időztem sokat, a többin azért "agyt" is kell használni.

Sirandrish: Zelda bu fan ;] Nem mindenkinek van Nintendoja és lehet más a kedvence :) Fogadd el a Skyrim felsőbbrendűségét @_@ ;]

Zsoccc: Twin Snakest majd próbálok fogni jó áron. Killer7 megvan és hááát... Ha nem kaptam volna a Metroid Prime-mal együtt a géphez akkor nem hinném, hogy meg vettem volna :) Multiplatform is jöhet, tudom van rá n+1 NFS, Splinter Cell, stb. Most a TimeSplitters 3-at koptatom, nincs ennél jobb offline multis FPS!

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#34) Sirandrish válasza maszi99 (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kizárt...azért 5-6 évesen ne Zeldázzon..
És persze már próbáltam Skyrimet..a játék legelején beleugrottam egy olyan ládába amiben volt két gyümölcs és meghaltam..ezt 5ször játszottam el egymás után :) Aztán bementem az első városba ahol közölte velem egy haverom hogy fegyver nélkül menjek...ok..a városba leütöttem egy csirkét és onnantól én voltam az első számú közellenség...
Nem kérdezték hogy ki akarom-e fizetni csak szimplán elkezdek ütni verni...elfutottam 1500km-re..persze 1300km-re le is ráztam a falusiakat de gondolom a világ legjobb nyomkövetői lehettek mert 5perc barangolás után rámtaláltak és megint elkezdtek ütni.
Erre levertem őket, de gondolom volt egy mókus a fán aki ennek elvitte a hírét a városba mert onnantól én voltam a leggaládabb gyilkos..na valahol itt unhattam meg :D

doncortio Jelenleg nekem sincs WII-m...ez az egyik.
A másik hogy tuti király cucc a Skyrim..olvastam róla eleget..de egy olyan játéknak amiben annyi hiba és bug van, akkor sem adnám oda a GotY címet ha az egyetlen játék lenne az évben...
Millió videó kering olyan bugokról amiből 1 is sok nemhogy 1000...
Ettől még biztos hogy nagyon jó, tartalmas stb a cucc..

A gond ott kezdődik hogy voltak olyan gamek (I)(direkt nem említem a Zeldát pedig az is közöttük van)(/I) amik szintén nagyot alkottak mint pl az uj Deus Ex vagy a Witcher 2..és mind amellett hogy szuper játékok még nem is vannak szartig bugokkal...

Nem becsmérlem a Skyrimet...látványos, hosszú és tartalmas...de szerintem nem év játéka..ennyi. A VGA szerint az..hát legyen..ettől a Zelda nem ér kevesebbet és nem is forgolódok álmatlanul :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35) Sirandrish válasza doncortio (#33) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ezek mellett örülök is hogy nincs mindenkinek Nintendoja, és annak is hogy mindenkinek más és más a kedvenc játéka.
Hülyén nézne ki a világ ha mindenki csak Zeldázna és 2évig csak azzal játszana mindenki amíg a következő rész meg nem jelenik :)

Jaah és Killer7...nah milyen? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) maszi99 válasza Sirandrish (#34) üzenetére


maszi99
őstag

Fatális (tipikus) Beállok a sorba, és bólogatok hiba !!! :O
Ezért most komoly követ kapsz tőlem :K , többet vártam volna el ennél :(((
1 valamit tisztázni kell szinte minden játékkal kapcsolatosan, a bugok nagy része legtöbb esetben elég gépfüggő sajnos, és a fejlesztők nem készíthetnek el minden olyan receptet, hogy mindenki számára jó legyen, erre van a patch (ami legtöbb esetben gyógyír).
Nálam se a Rage, se a Skyrim, és társai se bugosak, mint ahogy állítják, és nem vagyok ezzel egyedül.
Jó oké nem lehet mindenkinek szupi gépe elismerem, de a bugmegítéslési téma akkor is helytelen látásmód így :(((
Olyan játékról tudsz amit teljesen tökéletesen adtak ki, és soha senkinek semmi problémája nem akadt vele :U
Nehogy kioktatásnak vedd amit írtam, véletlen se annak szántam, csak gondolkozz el rajta (a jó mester mindig tanul, és széles a látóköre) ;)
Szebb jövőt: :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#37) Sirandrish válasza maszi99 (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem állok be semmilyen sorba.
Maga a Skyrim sosem érdekelt nagyon..ezzel szerintem nincs is probléma. Ettől függetlenül kipróbáltam hátha, de nem. Ennyi..nekem nem tetszett oké.
De az hogy rajongók szerint nem tesz le annyit az asztalra mint az elődei az nem engem minősít szerintem. Emellett a bugok még mindig rendben vannak és aláírom azt is hogy hiperszuper gépeken nem jön annyira elő, de azért hogy egy házasságkötési ceremóniára holtan érkeznek a vendégek, hogy a sárkány visszafelé repül illetve van hogy nem droppol cuccot, hogy meghalok egy dinnyétől ez mind mind olyan hiba ami szerintem nem engedhető meg egy év játékánál....és akkor még nem beszéltem arról hogy van akinek bebugol a főszál és a játékot konkrétan nem tudja végigjátszani. (gondolom ezt azóta javították de azért elég vicces)
És sorolhatnám még de gondolom neked nem kell elmagyaráznom..elég megnézni a patch note-okat..
Ezek mellett én (akinek amúgy nem is tetszik) MÉG MINDIG ELISMEREM a játékot, csak szimplán nem tartom GotY-nak, illetve hát nem adtam volna oda neki.

Szóval azt a követ használd inkább papírnehezéknek mert nem nekem szántad azt szerintem :R

Egyébként még annyi hogy örülj neki hogy nálad nem bugol semmi..
Olvastad Vistaboy Rage-s élménybeszámolóját? ha nem, akkor nézd meg..neki nem annyira szar a gépe és hát...nah..olvasd el :)
A Skyrimhez meg még annyit hogy azt olvastad hogy a PS3 verziónál ha elértél egy bizonyos mennyiségű gameplayt akkor elkezdett játszhatatlanul akadni?:)

Mindegy...no offense de szerintem azért érdemes ezeken elgondolkodni :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) doncortio válasza Sirandrish (#35) üzenetére


doncortio
senior tag

Neked az Oblivion se jött be :N Bár engem is az Elder Scrollsban az zavart, hogy egy Alsóbögyörővalagpusztától két napi járásra levő, Isten háta mögötti tanyáról éjszaka elvettem egy szőlőszemet alkímiához éz utána az első őr le akart tartóztatni.

Killer7? Beteg, betegebb, legbetebebb játék amivel találkoztam. Még azt se tudom eldönteni, hogy a főhős most olyan profi skizofrén, hogy hét személyisége legyen, vagy mi? Nameg nem is könnyű, első pályán is el voltam egy ideig, de most a másodikon végleg elakadtam, mert NEHÉZ! Mask de Smith-szel alapból pontosan kell célozni, de ráadásul ott a Heaven Smile-ok már folyton spawnolnak. A játékmenet meg alapjáraton különc, a grafika is tisztára, mint a játék. Két szellem segítő? Láthatatlan robbanó fanatikusok? Zárolt útvonal? Beteg fejtörők? Uhh...
Három feles után viszont tök jó.

Megyek is Ocarinázni egy keveset, végre kivittem a hercegnőt Jabuból.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#39) Sirandrish válasza doncortio (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem, nem jött be.
És éppen ezért nem is erről beszéltem, hanem sok-sok ember tapasztalatáról:)

A Killer7-hez meg annyit...én megmondtam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) doncortio válasza Sirandrish (#39) üzenetére


doncortio
senior tag

Ingyé' volt :D
Kíváncsi lennék Vajdics Zsolt véleményére is a Skywarddal kapcsolatban.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#41) Sirandrish válasza doncortio (#40) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom, de én mondtam hogy ne építs arra hogy 2 gamed lesz amíg nem próbáltad mert nem túl populáris darab :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42) doncortio válasza Sirandrish (#41) üzenetére


doncortio
senior tag

El vagyok azzal amíg tart az üveg ;]
Most már négy játékom van :))

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#43) maszi99 válasza Sirandrish (#41) üzenetére


maszi99
őstag

Így már ok :K , marad a kő papírnehezéknek ;) (látom azért nem vagy teljesen elvakult)
Vistaboy nevét nem kellett volna említeni, de neki se említs meg engem :(
Háborúban nem állunk, de puszipajtások se vagyunk, és ez már így is marad :(((
Mindenki jól jár ha nem boncolgat, és nem feszeget semmit ;)
Kár, hogy manapság nincs semmi jó játék az 5-6 éves srácoknak-lányoknak.
Kezdtem örülni, hogy a Zelda talán, de mind1.
Maradjon is meg a széleslátókörűséged, jellemet, és tartást ad :K

Szebb jövőt: :R :R :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#44) doncortio válasza maszi99 (#43) üzenetére


doncortio
senior tag

Disney Universe? Kicsiknek kiváló.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#45) ducsidu


ducsidu
senior tag

Végre egy jó Wii játék :)) sok COD-ozás után felüdülés lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46) smkb


smkb
őstag

A DS-es Zeldák is első osztályúak. Szépek, bájosak, remek hosszú sztorival... mivel nekem a DSi főleg "trónolási" tartozik, így sok sok trónülés kellett mire "végignyomtam" pl a Phantom Hourglasst... egyszerűen letehetetlen, bár ebben sokat segít a mentési pontok "gyakorisága" is... :)

(#47) doncortio válasza ducsidu (#45) üzenetére


doncortio
senior tag

Veled valami igen nagy baj lehet, hogyha Wiire csak a CoD-ot láttad eddig...

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#48) Sirandrish válasza maszi99 (#43) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondtam én! :K

Egyébként tényleg nem nagyon van..régebben rengeteg ilyen fiataloknak készült cucc jelent meg mint pl a Shrek, Ice AGe, Pac Man stb...mostanában nincsenek ilyesmik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49) ducsidu válasza doncortio (#47) üzenetére


ducsidu
senior tag

Nem csak azt láttam,csak azzal játszok legtöbbet

(#50) 30z.Samu válasza Zsoccc (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

Wii-n van egy Resident Evil, aminek nagyon szép grafikája van. Először azt hittem, hogy Xboxon vagy PS-en megy a játék. :DDD Sajnos nem tudom az alcímét a játéknak, de ott volt a szeren.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.