Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ASTON117


ASTON117
tag

Fast travel mint dlc....le a kalappal.

(#2) ldave válasza ASTON117 (#1) üzenetére


ldave
félisten

A játékban van fast travel, de jelenleg csak fix pontokra. Ez most annyit ad hozzá, hogy lesz egy mozgatható helyszín, ahova lehet fast travel-t használni.

A Slime draws near! Command?

(#3) asaca válasza ASTON117 (#1) üzenetére


asaca
tag

Öregem! A Zeldát leoltani..Ego az van.

BF3: aSaca-Hun

(#4) ASTON117 válasza asaca (#3) üzenetére


ASTON117
tag

Nem az univerzumot tolom le, még a játékot se, azt aki kitalálta hogy egy fizetős csomag részévé tesznek valamit ami egy egyszerű javítása a játéknak. Ez nem ego kérdése.

(#5) Hunpriest válasza ASTON117 (#4) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Még mindig jobb mint a lópáncél ... :D

(#6) asaca válasza ASTON117 (#4) üzenetére


asaca
tag

Én teljesen máshogy értettem. :F :R De én személy szerint még ezeket a húzásokat is simán elnézem. Mert a Zeldánál sose éreztem hogy a pénzkeresésröl szólna.Ha akarták volna: Pakolnak bele mikrotranzakciokat például.Nem olyan vészes ez.A dlc is teljesen rendben van.Sööt!

BF3: aSaca-Hun

(#7) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ezt a hard mode-ot hogy kell érteni? Ki be kapcsolható extra?
Mert mondjuk ha én úgy veszem majd meg hogy már dlc-vel együtt akkor lehet nincs szükségem arra hogy erősebb legyen a játék mikir még azt se tudom merre vagyok arccal.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8) Béééla válasza asaca (#6) üzenetére


Béééla
őstag

Azért mert lehetne rosszabb attól még görény húzás. Fast travel, Korok kereső, meleg kobold ruha és "merre jártál" mutató extra fizetősen? Nálam kiverte a biztosítékot. Ezek simán egy nehéz küldetés jutalmai (kivéve a ruha, azt tartsák meg :D )
A "hard mode" csak szimplán gagyinak hangzik, a regenerálódó ellen meg így is adott, csak nem csata közben hanem később. Ez így maradjon rajtuk!

a Zeldánál sose éreztem hogy a pénzkeresésröl szólna
Legendary Super Extra gyűjtői kiadás mond valamit?

Bélabá

(#9) ASTON117 válasza Hunpriest (#5) üzenetére


ASTON117
tag

Az AIDS is lehet hogy jobb mint az áttétes rák, de attól még szar :D

(#10) Šolaire válasza Hunpriest (#5) üzenetére


Šolaire
veterán

'Lópáncél ahogy te írod az ingyenes dlc volt a Witcher 3-hoz. Nem tudom hogy jön ide.
Egyébként engem nem hatnak meg az ilyen hírek zseniális játék ha mindent kiadtak hozzá akkor megveszem goty kiadásban.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#11) idegen lény válasza Šolaire (#10) üzenetére


idegen lény
őstag

Biztosan zseniális, de nekem ez a mosott grafika akkor sem tetszik. Grafikailag nekem csalódás az eddigi Zeldákhoz képest, a The Wind Waker (GameCube és WIIU) se tetszett, pedig az is egy 94.43%-os játék.

Minden idők legjobb játékai közül már az első négy legjobb mindegyike Nintendo-játék:

WII Super Mario Galaxy 2007 97,64%
N64 The Legend of Zelda: Ocarina of Time 1998 97,54%
WII Super Mario Galaxy 2 2010 97,35%
NS The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2017 97,30%

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#12) Šolaire válasza idegen lény (#11) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem a grafika annyira nem számít de köszi ez is egy vélemény :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#13) oriic válasza Šolaire (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oblivion fizetos lopancel DLC-re nem emlekszel? :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) idegen lény válasza Šolaire (#12) üzenetére


idegen lény
őstag

Azért persze sajnálom, hogy Wii-re nem adták ki, pedig biztosan bírná a gép. Csak ezért nem veszek egy százezres gépet, pedig szívesen kipróbálnám a második legjobb Zelda-játékot. Csak ez a grafika, csak ezt tudnám feledni...

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#15) Šolaire válasza oriic (#13) üzenetére


Šolaire
veterán

Jujj :D akkor elnézést.
idegen lény: én se most veszem meg várok még vele kicsit. Egy játék miatt tényleg drága mulattság lenne.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.