Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dunbar


Dunbar
senior tag

Nem követtem epizódonként az Avatárt, de amikor volt időm megnéztem hétvégenként. Jó sorozat volt, én is csak akkor tudtam meg, hogy nem anime, amikor utánanéztem. Lehet nekikezdek valamikor, mert terveztem, megvan az összes rész, kitart egy fél évig legend of korra-val együtt. De előbb az Inuyasha-t fejezem be :)
Általában szeretem az animéket, de lassan haladok velük, Naruto, Naruto Shipuuden, DBZ és Inuyasha fele 3 év alatt jött össze, pedig tudom, hogy van rengeteg másik jó is, Bleach, One Piece, Fairy Tail, Death Note, etc. Ha megmarad ez az érdeklődésem kb. életem végéig kitartanak ezek a sorozatok, főleg mert ennél csak kevesebb szabadidőm lesz.

Egyébként Appa is meghalt? Mert mintha minden avatárnak lenne egy hátasa, és gondolom akkor a jegesmedve az ő reinkarnációja.

(#2) Crystalheart válasza Dunbar (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Felsoroltál egy csomó tömegtermelt animét, aminéál sokkal jobbak is vannak. :) Jó, a Death Note állítólag jó, azt nem láttam még, a Fairy Tail meg vicces.)

(#3) Dunbar válasza Crystalheart (#2) üzenetére


Dunbar
senior tag

Nyilván azokat ismerem így névről aminek hype-ja van :) Death Note érdekel a legjobban ezek közül, a Bleach elvileg agyatlan harc de jól van animálva, Fairy Tail nem jött be amikor haverom mutatta, One Piece-ről sokat hallottam hogy jó de egy részt sem láttam, karakterek külsőre komolytalannak tűnnek. Ha kifogyok körülnézek itt PH-n anime fórumon :)

(#4) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Nagyon szép leírás! Gratulálok hozzá! :K
A Nickelodeon magyar TV csatornán augusztus 25.-én lesz egy Avatar: Aang legendája maraton, a végén pedig végre a várva várt Korra legendája 1. rész lesz szinkronosan magyar :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

SPOILERES HOZZÁSZÓLÁS!

Azért ez az új Airbender nem olyan jó mint azelőző, mert az első éved végén minden bonyodalom feloldódik és nem marad miért megnézni a második évadot.

A főellenség meghal, Korra és szerelme egymásra találnak, Korra elsajátítja az egyetlen elemet amit nem tud, megtanulja visszaadni másik hajlítását, spirituális Aang vilára is rátalál. Szóval szerintem ezt nem kellett volna.Olyan mintha minden évad külön sorozat lenne.

Sokkal érdemesebb megnézni az Aang: The last airbender sorozatot szerintem jobb és ha valaki nem látta még nagyon jó élményben lesz része.

(#6) ViharVadász válasza FlekkeN (#5) üzenetére


ViharVadász
őstag

Egyetértek az utolsó mondattal, hogy az Aang változat jobb. Néztem eddig jópár feliratos videót a Korra-ból, plusz néhány felirat nélkülit is(eredeti szinkronnal), de szerintem is jobb az Aang legendája.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#7) Lenry


Lenry
félisten

nagyon köszönöm a cikket, nagyon örülök neki, hátha még többen megismerkednek az Avatar világával :R

személy szerint én is jobban szerettem Aang kalandjait, valahogy jobban bejöttek a szereplők is, de nagyon jó volt a Korra is, minden részt tűkön ülve vártam, kár, hogy ennyire gyorsan elfogyott, és most sokat kell várni a következő évadra.

adtál is egy ötletet egy köv. cikkre.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Crystalheart válasza Lenry (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ezt sem nézem meg, míg ki nem jön az összes évad. :D

(#9) Prof


Prof
addikt

Jópofa vicces mese, nemrég néztem meg az évadot. Én speciál nem is tudtam létezett előtte másik sorozat is, de Aang-ot is meglessük :)

(#10) Lenry válasza Prof (#9) üzenetére


Lenry
félisten

mindenképp ajánlom. picit vidámabb, nem ilyen sötét, de az utóbbi idők legjobb nyugati rajzfilmsorozata. szerintem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) deeper182 válasza FlekkeN (#5) üzenetére


deeper182
csendes tag

SPOILERES VALASZ!

igen, engem is zavart, hogy ripsz ropsz lezarjak az egesz Amon szalat, masreszt viszont uncsi lenne ujra vegignezi, ahogy tuljut a 4 element. ezt mar egyszer lattuk. most viszont alkalmunk lesz megnezni mit tud egy igazai avatar :)

szoval en most ugy vagyok, hogy eddig gyengebb mint az Aang sztorija, de meg van benne potencial.

(#12) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Köszönöm mindenkinek!

A hozzászólás nyomokban spoilert tartalmazhat.

De tisztázzunk pár dolgot:
- Aang legendája naná, hogy jóval kiforrottabb, mert ott hatvanvalahány részen át izgulhattunk, ismerhettük meg a világot, itt pedig még csak tizen kettő van.
- tény, hogy bennem is hasonló érzések lapultak, hogy az első könyv már önmagában lezártnak tekinthető, mert minden meg van benne: szerelem, happy end, Amon és Tarrlok is meghalt, Korra uralja mind a négy elemet. Ha továbbgondoljuk a helyzetet, akkor el tudjuk képzelni, hogy mi lesz a következő negyven epizódban: Korra végigjárja a spirituális útját (Aang ezt út közben tette meg és neki jóval egyszerűbb volt), megvan az új főgonosz egy szellem személyében, a főköcsög szerepét is pikk-pakk betölti valaki, Republic Cityben lesz majd mit tenni, Korra bejárja a déli sarkot meg uszkve minél több terepet is, lesz itt tuti szerelmi civódás, sírás, kibékülés (még bőven tinédzserek).

Aang legendája (mint írtam) nekem is a kedvencem. Még. Korra legendája leiskolázza minőség terén, a karakterek (nekem) szimpatikusabbak, Korrával könnyebb azonosulni is.

@Lenry: Ha nem The Last Airbender témájú, akkor áldásom rá ;) Bocs, ide is raktam volna még annyi dolgot a tudástárba, de azok mind jobban mutatnákak Aang legendájának bemutatójában.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) Lenry válasza Mister_X (#12) üzenetére


Lenry
félisten

amikor megírtam azt a hsz-t még tisztán The Last Airbender témájú lett volna (valami, a mostani cikkedhez hasonlót régóta szerettem volna Aang témában), de azóta továbbgondoltam, és más lesz belőle, de nem akarom lelőni a poént. meg persze még meg is kell írni, szóval idő, mire lesz belőle valami, főleg, hogy egy sorozat részének tervezem.

plusz mindenkép megvárom az Aangos cikkedet, hogy minél kevesebb ismétlés legyen

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Mister_X válasza Lenry (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor egy kicsit várnod kell :D Ismétlés a tudás atyja, ezért pontban 12:00-tól maratonan végignézem újra az összes részt, hogy minél pontosabb legyen a cikk :D 2-3 hét mire elkészül, plusz korrekció. Addig lehet összedobok még valamit ami nem lesz akkora kaliberű. Az Aangos cikk saccra 3-4x olyan hosszú lesz, mint ez.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) Lenry válasza Mister_X (#14) üzenetére


Lenry
félisten

nem gond a 2-3 hét, én úgyis sorozatot tervezek, legfeljebb az Avatar a sorozat egy későbbi része lesz :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) Mister_X válasza Lenry (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hajráf, majd meglesem! :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes hogy valaki itt ír egy blogot a sorozatról de dícséretes. Hetente néztem megjelenés napján az új részeket, és azt kell mondanom hogy így az első évad után tetszik.

Az előző szériához hasonlítani most még butaság. Egész egyszerűen nincs még annyi rész ahhoz hogy hitelesen össze lehessen hasonlítani a két sorozatot. Előző nekem is nagyon tetszett, egy huzamban daráltam le,(igen a Nick-es magyar szinkronnal :D ) ez utóbbi is tetszett, de megvárom a 2. és a 3. évadot még.

Köztudott ugye hogy először a Nickelodeon 2 évadot rendelt be amiből egy ment le, de már bejelentették hogy lesz következő évad. :) Hell yeah.

A cikkhez kis hozzászólás:

Tűz Ura Zuko---- Az írás elején egybe írtad holott külön kell írni. És ha már magyarosítva használod a kifejezéseket akkor a Pro-bending-et is le lehetne fordítani nem gondolod?

Spin off--- a sorozat nem spin-off. Közvetlen folytatás. A spin off jelentése: Azonos világban, akár párhuzamosan játszódó, (olykor azonos időben) külön történet, ami hol szorosan, hol gyengén kapcsolódik az anyasorozathoz.

Az utolsó oldalon lévő linkeket. (a videókat) meg szerintem távolítsd el, révén nagyon a warez határát súrolják. (ami meg tiltott ugye itt) No offense. Aki akarja úgyis be tudja szerezni a netről.

A következő évad főellenéségéről meg tudnál egy forrást linkelni? Mert még sehol nem találtam még leírást róla.

Plusz egy kis érdekesség:

[link]

Amúgy köszönöm az írást, örülök hogy mást is érdekel a téma.

Még egy dolog:

"Nem hinném, hogy sok, hozzám hasonló elvetemült idióta él idehaza, aki ennyire beleásta volna magát Az utolsó léghajlító világába, ezért mondhatni mindent tudok az előzmény és "utózmány"-ról"

Szép dolog a szerénység. :D (képregényeket olvastad, ismered? )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18) Mister_X válasza oriic (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én sem értem, hogy miért hasonlítgatják az előddel. Ha úgy vesszük, ötödakkora még a széria. Én már nagyon várom a második könyvet. Egy kis infó a főellenségről: [link]. Amint leadják, megnézem és rendesen ki is fog bővülni a cikk.

A cikk átment egy korrektor keze alatt, de nem értem, hogy miért kéne külön írni. Nem vagyok nagy angolos (fordító), a Firelordot így sikerült lefordítanom.

A képregényt még jó, hogy elolvastam :D Fő a szerénység, de én azzal múlattam unalmasabb perceimet, hogy mindent kielemeztem a sorozatból, jegyzeteltem, átrágtam magam szinte az egész wikin és most arra készülöl, hogy mindezt egy cikkbe öntsem. Az érdekesség meg a köv cikkbe ment volna, te poéngyilkos :U ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) oriic válasza Mister_X (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bocsi nem akartam poéngyilkos lenni. :D

Linket meg köszi átolvasom.

A Zuko-s témához meg, nézd meg itt, wikin is külön van.

[link]

Live-Die-Respawn

(#20) Mister_X válasza oriic (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És tényleg. Pedig meg mernék esküdni, hogy egybe láttam a Fire Lordot... Ja, megvan, WarCraft III :DDD

A videólinkekre: alapjáraton ingyen megnézheti legáisan bárki, miért lenne gond az online magyar feliratos linkelése? És Kalandor is áldását adta rá :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) oriic válasza Mister_X (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Videolinkekhez:

Utánajártam, igazad van, maga a letöltés nem illegális magyar törvények szerint. :) Így viszont köszönet azok nevében is akik máshonnan nem tudják beszerezni a cuccot. :)

Live-Die-Respawn

(#22) Mister_X válasza oriic (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Izé, itt még le sem kell tölteni :D A linkek az Indavideora vezetnek, ahol 720p-ben meg lehet nézni magyar felirattal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) Crystalheart válasza Mister_X (#22) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tök mindegy, a terjesztés nem legális. Ha valaki magának keresi meg és letölti vagy megnézi (bár a streamelt videó is letöltés), az Magyarországon legális, de ajánlani, megmutatni, feltölteni stb. nem.

(#24) Mister_X válasza Crystalheart (#23) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elkezdtem keresni a Legend of Korra szerzői jogi rizsáját, de még nem találom... Viszont: így is letöltheti legálisan és ingyen a sorozatokat bárki, tehát miért baj, ha csak online nézi meg a júzer magyar felirattal? Persze, ha az iTunes-os linkeket raktam volna be, azzal nem lenne gond...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) Crystalheart válasza Mister_X (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez olyan, hogy az RTL-Moston is megnézheted ingyér a Barátok köztöt (:DDD), de a YT-ról szerzői jog sértés miatt leszedik a felpakolt részeket, csak egész pici szemelvényeket hagynak fönt.

Szerintem jobb, ha kiszeded, aki akarja, úgyis rá tud keresni, a Logouton azért általában tudják, mi az a YT. :)

Mindenesetre az Aang legendáját egész rendesen magyarították (leszámítva, hogy néha a negyedik mellékszereplőnek is ugyanaz a szinkronszínész adta a hangját), szerintem megvárom a Korra-ból is azt. Na meg ugye amit írtam, előbb jöjjön ki minden évad. :D

(#26) oriic válasza Crystalheart (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beszéltem egy fórumon egy ilyen ügyekben jártas jogi hozzáértővel(nem nem jogásszal mielőtt azt hinnétek hogy vagizni akarok. :DDD )

A hatályos magyar törvények szerint aki bármilyen mozgóképet tölt le internetről, egészen addig nem követ el törvénysértést, amíg meg nem osztja az adott médiát. Ergó ha torrentet használ az ember az már illegális mert ugye megy a visszatöltés is. Viszont ha direct download módszerrel szed le valaki sorozatot( fájlmegosztós oldalak, pl rapidshare) az nem számít törvénysértésnek. Ide tartozik az online filmnézés is, hisz a stream-elés is letöltésnek számít.

Olyan kikötés lehet még, hogy ha az adott mű eredeti tulajdonosa kéri, akkor a megosztóról törölni kell a médiát. (ez nálunk nem nagyon várható szerintem)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az blogot amúgy tettem könyvjelzők közé. :)

Live-Die-Respawn

(#28) Crystalheart válasza oriic (#26) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez evidens, infó érettségi tétel is a dolog, szóval... :D

(#29) oriic válasza Crystalheart (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jáj hát énmá régen érettségiztem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#30) Mister_X válasza Crystalheart (#25) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem szedem le. Már csak azért sem, mert Kalandor jóvágyta kétszer is (egyszer privátbn, egyszer a cikk átfutásakor). Mondom: megkeresem a The Legend of Korra copyrightját, az a biztos, de lehet inkább ráírok a készítőkre.

@orichalcos: :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31) oriic válasza Mister_X (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"de lehet inkább ráírok a készítőkre."

Inkább ne. Ha Kalandor átengedte akkor hagyd.

A készítőknek meg ha olyan napjuk van képesek és leszedetik az egészet. Maradjon így akkor inkább.

Live-Die-Respawn

(#32) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon profi leírás, minden elismerésem. ;) Jómagam végignéztem a Korát eredetiben felirat nélkül. Nekem nagyon tetszett ugyan annyira mint az Aangos. Főleg ez a steampunk cucc fogott meg benne, a történet jò kb. maradtak az alap poénok és rajzvilàg mellet (bár van + változás). Az előző hozzàszòlàsokkal ellentétben ez még nem a történet vége hogy SPOILER: meghal a (maszkos), csak az elsô könyv befejezése. Annak JÓ. Ha utànaolvastok akkor megtudjàtok mi lesz a köv. könyv témàja.

Üdv.
Matada2.3

Finn the human

(#33) oriic válasza Matada2.3 (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő, ezt eddig is tudtuk hogy nem ez a vége. Itt a cikkben is benne van. :D

Live-Die-Respawn

(#34) Mister_X válasza oriic (#33) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, bűnös vagyok, spoilereztem :(

;]

Azért kíváncsi leszek, hogy Korra miként fog boldogulni a gonosz szellemmel, mert hogy nehezen, az biztos.

@Matada2.3: azért annyira jó nem lett. 100% telefonról és ott nemigen látok át egy hosszabb mondatot sem, ezért van benne pár szóismétlés, tőmondat meg hasonló csúfságok. Majd veszek egy nagy levegőt és kibővítem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35) wikings2


wikings2
őstag

Aang legendáját imádtam elejétől a végéig. Ebbe is belekóstolok majd úgy érzem. Kedvcsinálónak remek írás lett :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#36) Mister_X válasza wikings2 (#35) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37) Speed® válasza Crystalheart (#23) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A fórumos hirdetési szabályzat viszonyulása az aláírásodhoz pl. nem szúrja a szemed..saját háztájon kellene söprögetni először, aztán adni az ívet.

Mister_X
Köszönöm az írást, el is felejtettem, hogy várható a ~folytatás..örülök, hogy tovább szövik a történetet, valóban jó univerzumot alkottak :K

(#38) Crystalheart válasza Speed® (#37) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kösz, hogy szóltál. Utoljára 2004-ben néztem rá a szabályzatra, mittudomén, akkor mi volt már benne... :DDD Érdekes, hogy még egy modi/házigazda sem szólt érte.

(#39) Speed® válasza Crystalheart (#38) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Persze, hogy nem szólt..ez ilyen hallgatólagos beleegyezés..amíg nem kirívó, nem is szólnak érte. Miattam meg aztán végképp ne vedd le, én pláne úgy vagyok vele, hogy kit zavar..azok a frivolitások amúgyis megérdemlik a reklámot, nagyon szépek, látszik a beleölt munka.

Csupán picit oda akartam csípni, hogy ne legyen már gond ilyesmi megosztása..itthon nem is adják, ráadásul szinkronmentes, külön réteg az, aki erre kíváncsi, nem okoz szerintem anyagi hátrányt senkinek..
Hosszú téma, sokszor lerágott csont, warez/nem warez..nem is megyek bele.

(#40) Crystalheart válasza Speed® (#39) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mondjuk én nem lepirítottam, csak a hatályos jogszabályokat mondtam el, nehogy esetleg gond legyen. :) Mondjuk pont az Avatárt amúgy sem linkelném részenként bejegyzésben, aki akarja, könnyen megtalálja. De amíg nem szólnak érte...

Az aláírást meg inkább kiveszem. Úgyis valószínűleg más a célközönség, asszem a Prohardverről eddig 6 látogató akadt az elmúlt 3 hónapban, ennyiért ne akarok szabályt szegni, még ha hallgatólagos beleegyezés is van felőle. :D

(#41) infectedmann válasza FlekkeN (#5) üzenetére


infectedmann
őstag

Honnan tudod, hogy nem lesz újabb bonyodalom? Rejtély? Olvastad már a második évad forgatókönyveit?

(#42) balcsida


balcsida
senior tag

Az írásod miatt kedvet kaptam, és végignéztem a Legend of Korrát, sőt, elkezdtem az Aang legendáját, már a második évad közepe fele haladok, mindezt egy nap alatt...
Szóval köszi, majdnem kihagytam egy jó kis sorozatot, de szerencsére jöttél és megmentettél! :D

(#43) Mister_X válasza balcsida (#42) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs mit! :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45) Mister_X válasza oriic (#44) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na, erről is lemaradtam. Bár már annyiszor láttam eredeti szinkronnal, hogy a magyar minimum furcsa lenne :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#46) batt


batt
aktív tag

Köszönöm a cikk-et!

Nekem nagyon tetszett, nem tud esetleg valaki hasonló kaliberű anime-t!

Poénok, story, szuperhősök, stb

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#47) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Újabb szinkronhang csatlakozott a stábhoz, Alyson Stoner szermélyében, aki egy "Opal" nevű karaktert fog alakítani. Egyelőre nem tudni, hogy Stoner hangja még a 2. évadban felbukkan, vagy csak a harmadikban láthatjuk Opalként. Mindenesetre itt tisztáznám mindjárt a Szellem könyvének premierével kapcsolatos tévhiteket is, előtte viszont a szinkronhangokról összefoglaló annak, aki lemaradt:
Dante Basco (A:TLA-Zuko) a 2. évadban is benne lesz II. Irohként, nem tudni, mennyit és meddig, de a tábornok visszatér.
Grey DeLisle (A:TLA-Azula) szintén visszatér az Avatarhoz: a második évadban a Sötétszellemet, az egyik antagonistát fogja szinkronizálni, és nem maradunk régi Azulánk nélkül a harmadik könyvre sem, ahol egy teljesen új karakterként hallhatjuk majd. DeLisle annyit elárult a karakterről, hogy nem tűzidomár, de idomár, és ahogy azt a színésznőtől megszokhattuk, ismét nem kimondottan "jó kislánynak" fogja a hangját kölcsönözni.
Arról is voltak pletykák, hogy Mae Whitman, az egykori Katara is visszatérne új szereplőként, és a színésznő is elmondta, hogy szeretne, ám megerősített információ még nincs a dologról.
LoK karakter lesz April Stewart is, meglepő, de ő nem szerepelt az A:TLA-ban. A többiekhez hasonlóan ő is Twitteren közölte az információt, és annyit tudni, hogy még a 2. könyvben láthatjuk, de ennél többet sajnos nem.

Továbbá a megszokott hangok, úgymint Janet Varney (Korra), David Faustino (Mako), P.J. Byrne (Bolin) és Seychelle Gabriel (Asami) is csicseregtek szorgosan, hol arról, milyen jó együtt dolgozni, hol arról, mennyire várják, hogy kijöjjön a Szellem. Mondanom sem kell, a fandom is, viszont konkrét premier még mindig nincsen. Annyit tudunk, hogy tavasz környékén, lehet márciusban, vagy az elsőhöz hasonlóan áprilisban."

Live-Die-Respawn

(#48) pockhome


pockhome
senior tag

Nagyon király, köszi az írást!
Anno az Aang legendája is nagyon adta, a film nagyon trére sikeredett, többet vártam tőle, de ez ismét bizalomgerjesztő :K

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#49) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Emellett némi LoK infó. A Szellem premierjéről még mindig semmi, de szerencsére Grey DeLisle (szinkronhang) és Sifu Kisu (harcművészeti konzultáns) elárultak apróbb információkat a rajongóknak. Kezdjük a híres szinkronszínésznővel, aki többek közt hangja volt Azulának, Ta Minnek, és Kyanak. DeLisle-ről tudni lehetett, hogy a második évad Sötétszellemét fogja szinkronizálni, és később kiderült, hogy visszatér a harmadikra is, méghozzá egy fiatal, bajkeverő idomárt alakítani. A közelmúltban azt írta Twitterére, hogy éppen a Nick stúdiójába megy felvenni valami "legendásat", majd később elárulta, hogy az eddig felfedett szerepek mellett további kettőt is ő fog játszani, már a hangjával. Míg a negyedikről semmit nem tudni, a harmadikról annyit árult el, hogy az egyik karakter egy fiatalabb önmaga (ami flashbacket jelent), aki egy traumát élt át fiatalabb korában. Hogy kire gondolt az egykori Azula, az még kérdéses, ám mindenképpen pozitívum a színésznő jelenléte a szinkronszínészek között.

Sifu Kisu pedig magáról a Szellem könyvéről árult el két apróságot: az egyik, hogy ki fog derülni, ki Lin Bei Fong apja. Ő már tudja, és állítása szerint nagyon érdekes megoldás. A másik pedig a légidomítás várva várt továbbfejlesztett ága, mint a víznek a véridomítás és stb. Erről is nyilatkozott, hogy nem is sejtjük, mi lesz.

Április közepétől jön a második könyv!
Az első szezon április 14-től volt, így valószínűleg most is akörül kezdődik.

Live-Die-Respawn

(#50) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Most volt május 9-én egy comic konferencia, ahol szóba került a Korra is.
Ezt válaszolták a megjelenésre: "later in this year"
Ez lehet akár ősznek is érteni vagy akár télnek.
Remélem, hogy inkább ősz.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.