Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jó sok év játéka díj... :) Mondjuk teljesen megérdemelten.

Live-Die-Respawn

(#2) kovsol


kovsol
titán

Nesze semmi fogd meg jól esete. :)

May the Force be with you!

(#3) Shing


Shing
őstag

Miért hullámzik a videó a gameplay jelenetnél? :DDD Amúgy szerintem természetes, hogy ezt meglépik... Annyira nem is hülyeség, mert PS3-on az alacsony felbontás miatt nem nagyon lehetett elmerülni a részletekben. De ez olyasmi mint a Tomb Raider... inkább csak annak érdekes aki még nem próbálta a játékot.

(#4) Logen88


Logen88
aktív tag

Több gameplay jelenetet a következő trailerbe! :) A díjak meg... szerintem is teljesen megérdemeltek. :R

[ Szerkesztve ]

The Last of Us is a masterpiece.

(#5) boost


boost
addikt

Èn nem értem azokat, akik fanyalognak azért, mert most kijött a játék PS4-re is. èn vegigtoltam PS3-on. Nem az évtized játéka, de tényleg jó játék volt. Nem veszem meg PS4re, de nem is fanyalgok, hogy nem 20dolcsiért adják oda. Ha nem vittem volna végigPS3-on, akkor örömmel megvenném teljes áron.

(#6) kovsol válasza boost (#5) üzenetére


kovsol
titán

Nekem kapóra jön ez a kiadás, mert PS3 konzolom nincs, de PS4-en így ki tudom próbálni a játékot.

May the Force be with you!

(#7) mentoloshypo válasza kovsol (#2) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Hogy mi? :Y
Elolvastad te, hogy mik vannak odaírva?

(#8) kovsol válasza mentoloshypo (#7) üzenetére


kovsol
titán

"Coming to Playstation 4
Remastered in 1080p
Coming summer 2014"
Ez az összes ami a PS4 verzióra vonatkozik. A többi a PS3 verzió értékelései ami nulla új információt tartalmaz.
Sokkal több infó kiderül a PS4 verzióról abból a pár perces interjúból amit a készítőkkel készítettek.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#9) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Van arról esetleg hír, hogy kidobják-e ezt PC-re is?

PS3-at már nem akarok venni, next gen pedig számomra csak a jövő zenéje, de a játékot, ha tényleg olyan jó, mint mondják azért végigtólnám...

üdv
J.

(#10) boost válasza joysefke (#9) üzenetére


boost
addikt

nem fogják kidobni, ezt a Sony nagyon közeli stúdiója készítette.

(#11) joysefke válasza boost (#10) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

miután a PS3/PS4-es értékesítések kifulladnak igazán kidobhatnák PC-re is, azzal nem hiszem, hogy a konzolos piacukat kannibalizálnák...

Egyébként ez olyan mint a Tomb Raider? (Most azzal játszom, eddig bejön..)

J.

[ Szerkesztve ]

(#12) boost válasza joysefke (#11) üzenetére


boost
addikt

Technikailag hasonló, de a játékmenet újszerű. Annyiban, hogy ez tényleg túlélős játék. Itt tényleg átnézel minden foókot, hogy keress alapanyagokat a kb 12 fegyverhetsz, amit össze tudsz rakni. (Pl: alkohol+ruha = kötszer. De ugyanugy lehet Molotov koktél is. Ez nem olya,mint a TR, hogy futsz, és lősz közben. Ha itt lőnöd kell, akkor már komolyabb gondok vannak. )

Zombis játéknak írják, de csak a játékkörnyezetnek kb a 35-45%-a zombis, vannak emberlakta környéken játszódó helyzetek is.

A másik, aminben újszerű, az a karakterkidolgozás, és a hangulat. Utóbbi nagyon nyomasztó, előbbi nagyon részletes, és átélhető hangulatú. Szerintem ebben a tekintetben teljesen egyedi a játék.

[ Szerkesztve ]

(#13) JanR válasza boost (#12) üzenetére


JanR
addikt

Szerintem az a 35-45% zombis rész túl sok lenne. Inkább 30-35%, legalább is az én tapasztalatom alapján. Na meg nem a felesleges hentelésről szól a legtöbb zombival dúsított jelenet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.