Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Logen88


Logen88
aktív tag

azért látszik, h jóval szebb mint PS3-mon.

The Last of Us is a masterpiece.

(#2) gyuszaa válasza Logen88 (#1) üzenetére


gyuszaa
őstag

Jaja. :K

(#3) Garada válasza Logen88 (#1) üzenetére


Garada
őstag

Élmény lesz újra elővenni :D

(#4) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Szégyellje magát a "két nagyágyú", hogy az új generáció első igazi E3-n remastered.nek nevezett rókabőrökkel szúrkálják ki a szemünket, tisztelet persze a kivételeknek!
Előre kellene tekinteni teljes gőzzel. Nem tudom hány PS4/XO tulaj igényli, hogy az új gépén előző generációs játékokat toljon, legyen az TLoU vagy Halo. Ha sok ilyen van akkor egy szót se szóltam! :P

(#5) boost válasza mentoloshypo (#4) üzenetére


boost
addikt

Sok PS4 tulaj korábban XB360 tulajd volt, nekik érdekes lehet. Halo esetében pedig elég naghy név a Halo sorozat, elég nagy IP, hogy megérje elővenni.

(#6) hommeros válasza boost (#5) üzenetére


hommeros
őstag

Egyetértek veled. Nincs ezzel semmi baj, várós nagyon

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#7) saelin


saelin
veterán

Egyik legjobb ps cím. Azt hiszem örök kedvenc lesz a two soulsal együtt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Na ez az a játék, ami miatt vennék simán egy PS4-et :K Csak hát a pénz, no meg a HD TV hiánya hátráltat:DDD

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#9) b.


b.
félisten

vegyél ps3-t ha nem játszottál még vele, mert csak ezért az egy játék miatt is megéri. Nem HD tv-n is gyönyörű és élvezhető, garantáltan odaszegez az élmény. Az eddigi legjobb game szinte amivel valaha toltam, pedig már egy jó 25 év van mögöttem játékok terén :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

ráadásul egy picit feljavított és bővített kiadásban.

És lehet tudni hogy ez pontosan mit takar?

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#11) boost válasza Psychopeti (#10) üzenetére


boost
addikt

szebb grafika, és tartalmazza már alapból az elo"zmény DLC-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.