Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A generáció egyik legjobb játéka. :)

Live-Die-Respawn

(#2) huszar90


huszar90
aktív tag

csak azt sajnálom hogy azelőtt adtam el a ps3-am mielőtt ezt kijátszottam volna.... :DDD

(#3) Darth_Revan válasza oriic (#1) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Egyet értek!

Tavaly ősz óta meg volt a PS3, de eddig csak nagy nehezen a Red Dead Redemption vittem végig, a Last of Us csak porosodott, azonban múlt héten nagy nehezen rávettem magam (más játék híján), hogy adok neki egy esélyt...azóta is a sokk alatt vagyok, hogy mennyire megfogott! Évek óta nem fogott meg ennyire egy játék :Y

u.i.: PS3 nálam nem tűnt ennyire gánynak, mint amilyen a Gamespot videóban :F

(#4) Bad Pritt válasza oriic (#1) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az egyetlenegy játék, ami miatt PS-t vennék. Minden másra van boxos alternatíva, erre nincs (még).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) oriic válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kölcsönben volt nálam a PS mikor toltam. Xboxosként 10/10-et adtam rá. lásd gamepod-os tesztem. SZóval szerinted mennyire jött be nekem? :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) Polllen válasza Darth_Revan (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen, nálam is az elmúlt 3-4 év legjobb játéka minden téren.

Első ps3 gémem volt, előtte PC-n játszottam, azonnal kiszúrtam, hogy gyáá, mi ez. PS4-n pont az javult látványosan, ami zavart. A táj.

Ha egyszer veszek új konzolt, must have.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) Shing válasza Darth_Revan (#3) üzenetére


Shing
őstag

Miért lenne a PS3 verzió gány? Nincs is sok különbség, egyszerűen a HD-FullHD felbontás között ennyi különbség van.

(#8) berVi válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


berVi
senior tag

Vegyel. Hidd el, megeri. En is csak ezert vettem a PS3-at, de nem bantam meg, sot.

(#9) Bad Pritt válasza oriic (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Olvastam. Igazad van amúgy, én a jelen generációban (ha eltekintek a Deus Ex fanbojkodástól) két olyan játékot tudok, ami tényleg letaglózott, közel tökéletes volt. Az egyik ez, a másik a BioSock Infinite (+Burial at Sea Ep. 1-2).

(#8) berVi: Végigvittem, azzal nincs gond, de drágák a PS3-ak ahhoz, hogy csak ezért vegyek. :(

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#10) Garada válasza oriic (#1) üzenetére


Garada
őstag

Az biztos :D

(#11) oriic válasza berVi (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És ezzel a legtöbb ember így van. Itt ph-n is volt nem egy személy aki azt mondta hogy utálja konzolokat, ps3-at is, de ezért az egy játékért vett egy gépet vagy kért kölcsön. És imádta.

Live-Die-Respawn

(#12) GeryFlash válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

A Halon kívül mi az aminek ne lenne alternatívája Psen?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) Logen88


Logen88
aktív tag

Ez a game egyszerűen fantasztikus. Sose játszottam konzolon ezelőtt, és ezt is neten kezdtem el nézni. De aztán nem volt kérdés, ezt ki kellett próbálni.

The Last of Us is a masterpiece.

(#14) Jose73


Jose73
tag

Ezek főleg átvezető videók, én inkább a realtime grafra lennék kiváncsi.

(#15) alevan


alevan
őstag

Ténleg remek game. Mondjuk szerintem a Beyond: Two Souls -bereli, de ez is egy remekmű.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#16) Gergosz2


Gergosz2
veterán

A beágyazott videót miért nem tudom kirakni teljes méretre? Régen biztos hogy lehetett. :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17) oriic válasza Gergosz2 (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálad lesz gond szeirntem, nálam ott a full screen gomd, és működik is.

Live-Die-Respawn

(#18) Jose73


Jose73
tag

Itt egy kép a PS3-as verzióból:

(#19) Gergosz2 válasza oriic (#17) üzenetére


Gergosz2
veterán

megvan, átmeneti gyengeség volt :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20) kona005


kona005
senior tag

Hát ez elég kaki, szinte semmi különbség nincs... :(

(#21) Polllen válasza kona005 (#20) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kelleni fog egy szemüveg. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22) gianni85


gianni85
veterán

nagyon sok különbséget én nem látok.

(#23) DithenS


DithenS
senior tag

Hát ez nem éri meg újra megvenni,csak aki gazdag vagy hülye.Őszintén PS3-on is nagyon szép játék volt,most picit élesebb lett és kb ennyi,max megvenném 2.000Ft-ért mert semmit nem csináltak vele,csak ha úgy vesszük bekapcsolták az élsimítást meg javítanak pár bugot,ami elvégre ingyenes minden játékhoz.
Igen kb ennyit ér,egyszer már eladták sikeres volt,még egyszer picit jobb graffal nem adhatják el tök ugyan azt! Csak annyi hogy szakítani akarnak egy kevéskét még ezért értelmetlen dolgot csinálnak ahelyett,hogy a folytatást vagy egy teljesen más új játékon dolgoznának!
Sony Fanboyok meg támadhatnak ócsárolhatnak de ez az igazság (amúgy én is Sony párti vagyok :) )
Persze a 2,000Ft-ot úgy értem hogy annak aki megvette,aki most veszi meg először az természetesen fizesse ki a teljes árat.

(#24) DithenS válasza oriic (#11) üzenetére


DithenS
senior tag

Már nem azért,de éssel nem kezdünk mondatod :P

(#25) kona005 válasza Polllen (#21) üzenetére


kona005
senior tag

Miért is? :) A színekben látok némi különbséget...

(#26) Polllen válasza kona005 (#25) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nézd meg a környezetet. A ps3 verzió igazából ott vérzik el. Recés és elnagyolt épületek, fák stb-stb. A karakterek eddig sem voltak csúnyák, de azért ott is van hová fejlődni. Konkrétan amikor az elején elmegyünk a hátizsákunkért, azon gondolkodtam, hogy ezt most a kingpin-ből vették át ezt a komoly grafot vagy mi van.

Ezt mind javítja az új generáció.
(az más kérdés, hogy egy stalker esetén a modderek ennél durvább textúra javításokat dobtak be, de semmi sem lehet tökéletes)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27) temes69


temes69
aktív tag

én előrendeltem, de nekem utoljára konzolból megadrive-volt, szal nekem megéri megvenni :)

(#28) Bad Pritt válasza GeryFlash (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Semminek. Viszont Xboxom van, hozzá autós, lövöldözős meg mindenféle játék. Csak Last of Us-ért meg nem veszek konzolt. Max még az Uncharted az, ami páratlan PS oldalról, de az meg nem érdekel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29) mentoloshypo válasza oriic (#5) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem sok játék van ami 95%-on áll Metacriticen.

(#30) kona005 válasza Polllen (#26) üzenetére


kona005
senior tag

Okés, végülis igen, rá lehet fogni de akkor is többet vártam :) Remaster helyett inkább Rebuy...

(#31) mentoloshypo válasza Jose73 (#18) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Hát igen, a prológus.
Alapvetően nem vagyok oda az olyan filmekért/játékokért ami "túl érzelmes", de itt amikor a szemünk láttára lövik agyon a kislányunkat bevallom férfiasan egy könnycseppet elmorzsoltam a szemem mellett, így megcsinálni egy játékot, fuhh.... Most is belebizsereg a bőröm ha bele gondolok.
Ilyen volt még amikor a Ellie-t kellett a végén kiszabadítani a kórházból.

(#32) mentoloshypo válasza GeryFlash (#12) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ő a boxos játékokat szereti, ennyi.
Nem szabad megszólni senkit ilyenért, ízlések és pofonok.

(#33) Benito94


Benito94
tag

Ezaz a játék amit sajnálok, hogy nem tudtam eddig kipróbálni, nincs ps-em de nem is nagyon lesz, ezért az egy játékért meg nem fogok venni, talán egyszer ha hozzám kerül egy akkor kitolom. :D

(#34) ldave válasza mentoloshypo (#31) üzenetére


ldave
félisten

Spioler alert! Baszki, a játék végéről ne írj már így, még én se tartok ott...

A Slime draws near! Command?

(#35) alevan válasza oriic (#17) üzenetére


alevan
őstag

Nálam Win8.1 alatt, WP8 alatt és Chrome alatt általában nincs full screen gomb a gamepodos beágyazott videóknál. Csa most pár E3 videónál volt.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#36) kona005 válasza ldave (#34) üzenetére


kona005
senior tag

:DDD

(#37) gianni85 válasza mentoloshypo (#31) üzenetére


gianni85
veterán

az elejével én is így voltam. Kb a felénél Pittsburgh -ben abbahagytam. Viszont mindenféle videó és utánaolvasás nélkül is tudtam, hogy miért kell Ellie-t a célhelyre vinni, és hogy Joel pont a Prológus miatt ragaszkodni fog hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#38) mentoloshypo válasza ldave (#34) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Bocsi.

(#39) oriic válasza alevan (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a youtube faxága. Az alap embed kóddal nincs ott a full screen gomb. És minden korábbi videónál már ez látható.

Ha full screen gomb kell akkor youtube-on az embed kódnál be kell jelölnöm hogy a régi kódot adja ki. Nem tudom miért változtattak ezen.

Live-Die-Respawn

(#40) mentoloshypo válasza gianni85 (#37) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Ezt kitalálni nem volt nagy tudomány.

(#41) Jose73 válasza mentoloshypo (#31) üzenetére


Jose73
tag

Nem vagy egyedül, ennél a jelenetnél nehéz magunkba fojtani a könnyeket.

(#42) gianni85 válasza mentoloshypo (#40) üzenetére


gianni85
veterán

pont ez az, én vártam volna a váratlant :)

(#43) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Nem egy olyan hűde változás, nyilván kicsit élesebb, meg picit nagyobb a textúrák felbontása, de a 3-as verzió áll leejtős volt így is úgy is :)

(#44) mentoloshypo válasza gianni85 (#42) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nem feltétlenül az agyon bonyolított, X szálon össze-vissza futó történetek a legjobbak.
Joel és Ellie között elég érdekes, mégis teljesen életszerű kötődés van ami az egész játék során kibontakozik, a végén éri el (nem is akárhogy) a katarzis pontját.
A Naughty Dog-os srácok olyan játékot pakoltak le az asztalra amit még jó ideig nem fog űberelni semmi, függetlenül a platformtól és a műfajtól.

Hasonlót én a BioShock Infinte végén éreztem, ott is csak ültem magam előtt és néztem mint borjú az új kapura, hogy ezt mégis hogyan tudták így megcsinálni...
Ilyen játékokból kellene több!

(#45) gianni85 válasza mentoloshypo (#44) üzenetére


gianni85
veterán

én inkább néztem volna meg filmként, valahogy a TLoU mint játék, nem fogott meg. Ha már játék, és Naughty Dog, akkor az UC messze kedvesebb számomra. Infinite-ot is félbehagytam, bár nem önszántamból, azt még be kellene pótolnom.

(#46) KisDre


KisDre
senior tag

Le van sz* hogy mennyit javult a grafika...
Ez a zene és ismerve a történetet, olyan páros így a videóban hogy kirázott a hideg pozitív értelemben...
Aztán nem is én játszottam konkrétan csak végigjátszást néztem.

KisDre.artstation.com

(#47) Shing válasza mentoloshypo (#44) üzenetére


Shing
őstag

Az a baj, hogy inkább csak történetben volt kimagasló. Nem rossz játékmenetben sem, csak nem korszakalkotó. A Bioshock Infinite pedig még azon a szinten sincs. Az utolsó fél óra tényleg mindent vert, de ott is csak a sztori, a történetvezetés és látvány miatt. A játék mint egy FPS lövölde, kifejezetten közepesre sikerült.

(#48) Polllen válasza mentoloshypo (#44) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amúgy 1-2 résznél a játékmenet elég unalmas volt nekem. A sztori viszont nagyon-nagyon lekötött.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#49) sultansmith


sultansmith
senior tag

Nextgen zombi. Priceless. :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#50) Raymond válasza gianni85 (#45) üzenetére


Raymond
félisten

Tessek: [link]

Nincs PS3-am, en igy neztem meg mint egy 6 oras filmet. Jo volt :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.