Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PeAdam


PeAdam
tag

A fény-árnyék rendszer és a karakteranimációk félelmetesek. A Naughty Dognak ilyen szempontból nincsen párja a videójátékiparban. Az Uncharted 4 is félelmetes, szerintem mai napig a legszebb videójáték (Na jó esetleg az RDR2 partiban van vele). Fantasztikus játék lesz, a generáció egyik legjobbja. Kíváncsi vagyok, hogy ez vagy a Cyberpunk viszi majd el az év játéka díjat.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#2) Scholes9 válasza PeAdam (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Adom, mintha én írtam volna :D :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) hombre[EU] válasza PeAdam (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A sprintbōl prone-ba váltás majd a hátrafekvés és célzás...mint a vaj :)

Ha megnézed kikockázva ezt a jelenetet: hit reaction, arcán a sebzés az üvegtōl, ahogy kikapja az ellenség kezébōl a kalapácsot és még egy picit tartja a kezét a következō ütésig...ezek vérprofik

Life, Uh, Finds A Way

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Már most imádom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ha XO mellé veszek PS4-et az valszeg emiatt lesz, na meg persze az első rész és az Unchartedek :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) lmno


lmno
őstag

30 fps lesz?

(#7) vhw válasza laceszgamer (#5) üzenetére


vhw
addikt

A 4-el ugyan nem játszottam, de az előzmények miatt nem feltétlen szükséges PS-t venni...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8) laceszgamer válasza vhw (#7) üzenetére


laceszgamer
addikt

Eléggé dícsérik azokat is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) vhw válasza laceszgamer (#8) üzenetére


vhw
addikt

Én jóval megjelenés után jatszottam velük a 3-as gyüjteményes kiadásban. (Pont a dícséretek miatt). De vagy a játék öregszik rosszul, vagy az emlékek szépültek meg, de az elsö részt vegigjátszani szabályos akarateröt igényelt.
A másodiknál már látszott a javulás (pl. eltüntek a menetrendszerü scriptelt "rajtaütések") de a klisés párbeszedek, "fordulatok" maradtak.
A 3-dik részt már félbe is hagytam, pedig itt is látható fejlödés volt, de összességében nem volt magával ragadó. A széria általam jatszott darabjainak mind megvolt az a tulajdonsága, hogy ilyen-olyan "váratlan fordulatok" útján, de mindig a föhös nevet a végén. Ahogy halad a sztori a végkifejlet felé egyre kevesebb a kétség, szinte várja az ember mikor következik a fögonosz utolsó "bravúros" húzása. Nincs igazi meglepetés.

Nekem ezért volt csalódás, a Last of us teljesen más kategória.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10) hombre[EU] válasza lmno (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Valószínūleg vanilla ps4-1080p@30, pro-4K checkerboard@30 és a ps5-re jön a natív 2160p@60.
Meglepōdnék,ha pro-n lenne 1080p@60 mód mindig is elsōdlegesen a látványra törekedtek, de a ND elég fluid gameplay tud 30framen is szóval nem kell megijedni

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.