Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eeXaa


eeXaa
addikt

...nem értem mi ez a révület egy közepes játék miatt... :F

(#2) GodGamer5 válasza eeXaa (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ez most olyan volt, mintha egy Uncharted-et szaroznál. :)
Az első trailer után kb csodát vár mindenki a játéktól és minden jel arra utal, hogy meg is kapjuk... :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Shepard válasza eeXaa (#1) üzenetére


Shepard
tag

Kevés fejlesztő van már, aki(k)től, ha tetszik előzetes alapján egy játék, merek előrendelni. A Naughty dog köztük van.

Ha megüti az előd szintjét, már messze lesz a közepestől szerintem.

(#4) hombre[EU] válasza eeXaa (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

végülis az elōd minden idōk egyik legjobb játéka, a DICE Awards-on (tudod ahol a játékipar szavaz,nem a media) 13 jelölésbōl 10et behúzott és azon kívül a világ minden pontján behúzott egy párat

Közepes, maximum a Te alternatív világodban :DD

Life, Uh, Finds A Way

(#5) Kendek válasza eeXaa (#1) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tény, hogy nem mindenkinek jött be, de a legtöbbünknek hatalmas élmény volt, és az a mai napig is. Közepesnek biztosan nem mondanám a magam részéről. Legalábbis PS4-en csak igen kevés olyan játékkal játszottam eddig ami ekkora hatással lett volna rám.

<-ƘƘ->

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Ejj. Màr megint felültetek neki. :C
Mondjuk az idei nextgen megjelenés konspiràciòjàt még nem tudta felül(alul?)múlni. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) eeXaa


eeXaa
addikt

...az addig oké, hogy a jobbfajta sony címek közül való, én magam is adnék az elsőre egy 7/10, de megint a jó öreg lerágott csont posztapokaliptikus zombi csőjáték stílus leszbi elemekkel megtámogatva, ...no meg a NEXTGEN grafika, mert nagyjából kb mindenki ettől alél el...

kicsit túlzásnak tartom hogy olyan szintre van hypeolva mintha a GTA6 ról vagy egy Breath of the wild folytatásról beszélnénk....

(#8) hombre[EU] válasza eeXaa (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Kendek válasza eeXaa (#7) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A téma nyilvánvalóan adott, hiszen közvetlen folytatásról van szó, a történet második feléről. Nem mindenkinek tetszik mindenféle játék, a magam részéről jobban várom mint a GTA VI-ot (persze az is jöhetne már), a Breath of the wildról pedig még csak nem is hallottam (persze ez az én szegénységi bizonyítványom). Hasonlóan pl. a LiS hatott rám, legalábbis az első részei.

<-ƘƘ->

(#10) eeXaa válasza Kendek (#9) üzenetére


eeXaa
addikt

LiS = Life Is Strange?

(#11) Kendek válasza eeXaa (#10) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, arra gondoltam. Persze ott már a második rész egészen más, nem hozza ugyanazt.

<-ƘƘ->

(#12) #21123072 válasza eeXaa (#1) üzenetére


#21123072
törölt tag

(#13) sittes79


sittes79
addikt

Évtized játéka?

(#14) Rodi 4.80 válasza Kendek (#9) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nemá' hogy nem ismered a Zelda BOTW-ot :) Zseniális játék, szerintem a top 10 ever-ben benne van, minden paltformot beleértve.

(#15) eeXaa válasza Rodi 4.80 (#14) üzenetére


eeXaa
addikt

szerintem inkább top 3 az...

(#16) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Előítélet nélkül álltam neki az az első résznek, bár mindenhonnan az jött a véleményekben, hogy micsoda zseniális történet, meg hűha. Közben meg egy totál lapos, hatásvadász, öncélúan brutális sztori az egész. Olyan, mintha pl. a Rambo-ra mondanák, hogy mekkora film... Persze, sokaknak az, de akkor is, na!

Bocs, nem előre fikázni akarom a folytatást, de az Uncharted vonal sokkal jobban ment nekik, nem értem miért azt tették lapátra.

(#17) Mr X válasza Rodi 4.80 (#16) üzenetére


Mr X
veterán

Végig is játszottad, figyelted a történetet?

(#18) eeXaa válasza Rodi 4.80 (#16) üzenetére


eeXaa
addikt

...hasonlóképp láttam én is a játék feléig, de utána behúzott... mire a végére értem, inkább a pozitív oldala maradt meg... ill. jobban megértettem miért magasztalják sokan.... szal ezt kötelező kitolni egy objektívebb véleményhez...

(#19) hombre[EU] válasza Rodi 4.80 (#16) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez egy karakterdráma. A történet Joel és Ellie kapcsolatáról szól és az minden csak nem lapos Öncéluan brutális sztori? Nem tudom mit jelent, de lehet,hogy a realista szavat kerested ;)
Szerintem nagyon is jól tették,hogy befejezték a rajzilmfigurákat, a popcorn blockbustereket és egy komolyabb arculatot vettek fel amibōl hiány van a videójátékiparban. Ez egy "Millió dolláros bébi" senki se várjon golyózáport,robbanást és röpködō szuperhōsöket

Life, Uh, Finds A Way

(#20) melega válasza hombre[EU] (#19) üzenetére


melega
őstag

Egyetértek. Az Uncharted vonalat ideje volt lezárni. Nem tudtak már mit kitalálni, a Last of Usban pedig mindent eltaláltak a fejlesztők.

Amúgy még készül mellette egy akció szerepjátékuk is erről csak pletykák vannak ideje újabbnál újabb játékokat bevezetni, mielőtt a Last of Usból is rókabőrt csinálnak, elég neki 2 rész.
Mindenesetre a Noughty dog egy jólfejlesztő cég.

(#21) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez az a játék ami miatt nem tudom rávenni magam a PS4 eladására :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) hombre[EU] válasza melega (#20) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Arról nem hallottam,hogy rpg készülne, de egy új IP a következō generációban szinte biztos és a scifi téma is valószínū (az artstation-ön több ND-os artist is készített scifi conceptet az utóbbi években)
Nem hiszem,hogy rpg vonalon indulnak el,mert a védjegyük az egyszerū-letisztult-hatékony gameplay. Ōk beültetnek a hintába és kontrollálják a pacinget,így tudják ezt az élményt átadni. A menüben kotorászással viszont a player "kiesik a flow-ból"...

Life, Uh, Finds A Way

(#23) Infernohun válasza eeXaa (#7) üzenetére


Infernohun
tag

" jó öreg lerágott csont posztapokaliptikus zombi csőjáték stílus"
Sajnálatos dolog hogy csak ezt látod benne,személy szerint mikor ki jött az első rész.
Azt kellet mondjam abban a pillanatban mikor végig nyomtam,a te szavaiddal élve.
Hogy ennél jobb zombis játék nincs.
[A második rész várhatóan a generáció legjobbja lesz megint,én nagyon várom ezt a zombis cső játékot. :)]

(#24) eeXaa válasza Infernohun (#23) üzenetére


eeXaa
addikt

...a legnagyobb gyengéje mint játék, szerintem az hogy nagyobb a hangsúly a sztori, film élményen, miközben a gameplay ami egy jó játékot meghatároz... ebben pedig a last of us átlagosan jó, semmi különös....
...ha filmet akarok nézni akkor találok jobbat, ha játszani, akkor is..... megértem ha ez a filmes játék élmény valakinél minden rublikát kipipál, nállam viszont nem.
ezért is írtam hogy A GTA, BOTW- hoz képest ez a játék kb. közepes....
a god of war szintén ez a kategória.... jó játék mindkettő de egy top10 ever made-be egyik sem kerülne bele.
...a hype viszont kb akkora mintha oda tartoznának...

[ Szerkesztve ]

(#25) Kendek válasza eeXaa (#24) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sokan pont ezt értékelik benne, emiatt jó játék, ez emeli ki a középszerűségből. Akinek nem számít és nem figyel a történetre, nem tudja beleélni magát, vagy egyszerűen csak nem jókor, nem olyan hangulatban játssza végig, annak nem jön át. És hiába van mellette még egy rakás középszerű zombis játék, egyik sem hozza ugyanezt. Azon pedig kár vitatkoznunk, hogy mitől játék egy videojáték, mert igenis sokféle műfaj van, de mindegyiknél az élményen van a hangsúly. Te nyilván nem azt kerested benne amitől mi rajongunk érte, és így amit találtál az csak középszerűnek hatott. Mert amúgy valóban, ez nem egy jó zombis akciójáték, távol áll tőle.

<-ƘƘ->

(#26) eeXaa válasza Kendek (#25) üzenetére


eeXaa
addikt

..ezért mondom, hogy gyenge a játék értéke.... inkább film mint játék.

[ Szerkesztve ]

(#27) Kendek válasza eeXaa (#26) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Vannak ténylegesen interaktív filmes játékok is PS4-re, még élőszereplősek is. Ha egy ilyet megnézel, akkor rájössz, hogy azért sokkal több ezeknél. Az összehatás az ami jó, nem önmagában csak a zombis akció része adja el. Ennyi, ha neked nem jött át, akkor azzal sincs semmi probléma. Legfeljebb te nem várod velünk együtt a folytatást. :)

<-ƘƘ->

(#28) eeXaa válasza Kendek (#27) üzenetére


eeXaa
addikt

...várom, csak nem messiásként mint ti.

(#29) Kendek válasza eeXaa (#28) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem messiásként várjuk, azért túlzásokba sem kell esni. Én megértettem és átéreztem a történetének is az első felét, ezért várom a második részét. Kevésbé izgat a zombi apokalipszis és ezen lények legyakása, és pont nem foglalkoztat, hogy ez a téma már lerágott csont.

<-ƘƘ->

(#30) NemMo


NemMo
őstag

Én utálom a zombis témát. Az első részben volt egy rész, amit talán soha nem felejtek el kb ott éreztem magam a játékban vagy mintha egy film szereplője lennék maximális beleéléssel. A szívem a torkomban dobogott. Zseniális játék volt szerintem. Ez és az Uncharted miatt fáj a szívem egy kicsit, hogy a napokban xbox one x vettem a ps 4 pro helyett

[ Szerkesztve ]

(#31) Wesder válasza NemMo (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor minek vettél X-et?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) Imilenni válasza Wesder (#31) üzenetére


Imilenni
addikt

Gondolom a Gears 5 miatt talán, az elég jó lett :K

Press "F" to pay respects.

(#33) lmno válasza eeXaa (#24) üzenetére


lmno
őstag

Mi értelme van a GTA-hoz hasonlítani? A FIFA 19-hez képest milyen?

(#34) Wesder válasza Imilenni (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Jò rendben, csak akkor meg ne mondja azt hogy fàj a szive. Tudta mit vesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) eeXaa válasza lmno (#33) üzenetére


eeXaa
addikt

jobb

(#36) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#19) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindig kihagyjátok a képletből, hogy nem beszéli a nyelvet így nem is érti azt a drámai mélységet, nekik csak egy közepes zombis játék amiben két ember baktat A-ból B-be és nem szabad meghalni egyiknek sem. El kell fogadni, hogy az ő szavazatuk is ér annyit, mint a tiéd.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37) $p@rr0w válasza eeXaa (#7) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Teljesen egyet értek, fantasztikus indítással kezdett az első fejezetaztán leült a prológus után egy teljesen más hangulatú átlag langyos lábvíz középszerűség szintre....
Próbáltak mindenféle drámai jeleneteket meg érzelmeket vasútaztatni, csak aki olvasott már ezt-azt azokra nehéz ilyen középszerű történettel hatni, a játékmenet meg éppenhogy el-el érte a szórakoztató középszerűséget alulról, mert hogy egyik eleme sem volt kimunkálva azt is biztos, elég csak a röhejes lopakodásra nézni mikor az ellenfelek direkt nemv eszik észre a társunkat nehogy lebuktasson, vagy a röhejes gong szerűen szkripre induló akció jelenetekre... Ezt nehéz kiemelkedő játékmenetnek nevezni...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#38) eeXaa válasza Carlos Padre (#36) üzenetére


eeXaa
addikt

...én pl beszélem, ...nem anyanyelvi szinten, de közvetlen az azutáni meghatározás szerint.
...szal semmilyen gondot sem jelentett megérteni mindent.

(#39) Wesder válasza eeXaa (#38) üzenetére


Wesder
félisten

Van az anyanyelvi szint utàn még szint? Az melyik?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) Carlos Padre válasza Wesder (#39) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akadémiai, irodalmi például. Anyanyelvi szint a plebs szintje.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#41) eeXaa válasza Carlos Padre (#40) üzenetére


eeXaa
addikt

:N

(#42) Imilenni


Imilenni
addikt

Úgy látszik elnéztem az időt :(((

Azt hittem a 24.-e 1 PM PT az nálunk ma 10-kor van :(

Press "F" to pay respects.

(#43) Rodi 4.80 válasza $p@rr0w (#37) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Jobban fogalmaztad meg mint én, de ugyanerre gondoltam. Mindig le vagyok oltva amikor ilyen véleményt írok a játékról.

(#44) $p@rr0w válasza Rodi 4.80 (#43) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Most már tudod hogy nem vagy egyedül. :D
Nem szeretik sokan ha a kedvencüket kritizálják, csak akkor van a baj ha a jogos kritikára is támadnak.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.