Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Megnéztem. Ennek sem kellene erre a generàcióra jönnie. A 90 màsodperces betöltés persze nem a fejlesztők hibàja, hanem az elavult hardveré. Egyébként szokàsos Sony minőség.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) markknight


markknight
veterán

Nem fognak titeket megvágni, hogy leközöltétek a linket? Mert a Sony vadul törölteti youtube-ról az anyagot.

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza markknight (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem valószínű.

Live-Die-Respawn

(#4) HELLAFLUSH válasza Wesder (#1) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

egyetértek veled, inkább fejlesztették volna az 5-re.
sajnos a PS4 (beleértve a Pro-t is) már elavult lett..nem néznek szépen már az új játékok :(

(#5) tomazin válasza markknight (#2) üzenetére


tomazin
veterán

Ami egyszer felkerült a netre...
Btw nekem volt csak olyan (ezek szerint hibás) emlékem, hogy nem joelről és ellieről fog szólni?
Ez nagyon erősen spoileres én ki is nyomtam: rjnv86.mp4
Leszbosz vonalat nem értem miért kell mindenbe beleerőltetni

(#6) Wesder válasza HELLAFLUSH (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Sz@r a videók minősége.
Amit lehet ebből a generàcióból màr kihoztàk azok a csapatok, akik értenek is ahoz, amit csinàlnak. Senki sem haragudott volna ha only PS5 lett volna a Part II. Így ha kap is majd egy tapaszt, az kb annyit fog érni, mintha PC-n emelnél egyet normalról high grafikai beàllítàsokra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Wesder válasza tomazin (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem tetszik, nem fogsz vele jàtszani, ennyi. Inkàbb örülj neki hogy nem 2 pasi szerelmi cívódàsa vsn a kõzéppontban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Chalez


Chalez
őstag

Ez kihoz mindent is a PS4-ből, egy korszak méltó lezárása lesz. :R Mondjuk az is igaz, hogy szívesebben játszanám PS5-höz igazított feature-ökkel… PS5-ön

(#9) markknight válasza Chalez (#8) üzenetére


markknight
veterán

Mondjuk én reaálisnak látom azt a felvetést, hogy majd nyáron jön a közlemény, hogy ők megpróbálták, de nem tudják megvalósítani azt amit elképzeltek és marad PS5 exkluzív.

[ Szerkesztve ]

(#10) Wesder válasza markknight (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Esélytelen. Amit eddig mutogattak, az elmondàsuk szerint PS4. Ha bemondanak egy ilyen halasztàst, az a jàtékosok nettó hülyének nézése lesz, és nem biztos hogy elnézőek lesznek az emberek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) keIdor válasza markknight (#9) üzenetére


keIdor
titán

Az előrendelőknek automatikusan visszautalták a pénzt, tehát ez is arra utal.
Semmi kérdést nem tettek fel.
Sajnálják, autorefund, bye. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) saelin válasza keIdor (#11) üzenetére


saelin
veterán

Azért rendes tőlük. A boltok is visszadták az árát vajon?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13) Wesder válasza keIdor (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg a policy miatt adta vissza a pénzt a Sony nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) tomazin válasza Wesder (#7) üzenetére


tomazin
veterán

Ilyen szempontból teljesen mindegy (semmi bajom egyikkel sem). A bele kellett erőltetnivel van a bajom. Life Is Strange2-nél is teljesen jól meg lett volna a történet a leszbosz szál nélkül (igaz ott ki lehetett kerülni, de kb nagyon figyelni kellett rá, hogy ne legyen smaci)

(#15) Chalez


Chalez
őstag

Simán elfogadnám, máris lenne értelme azonnal PS5-öt venni. De szerintem nem lépik meg, kaszálni akarnak, és kb. "mindenkinek" eladják még PS4-re

(#16) keIdor válasza Wesder (#13) üzenetére


keIdor
titán

Arra hivatkoztak, hogy tudomásukra jutott, hogy jelentős (szignifikáns) késés várható a terméknél és visszaadják a pénzt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) Wesder válasza keIdor (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Kérdés mi szàmít jelentősnek? 3-6 hónap? Egy év?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) AxBattler válasza tomazin (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Honnan tudod, hogy leszboszorka? LEhet, hogy bi, vagy genderfluid, stb. :P

Videókat lerántottam, de csak este lesz időm megnézni... izgi.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#19) keIdor válasza Wesder (#17) üzenetére


keIdor
titán

Mikor februárról tolták májusra, az 3 hónap, ott nem volt ilyen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) Wesder válasza keIdor (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, de akkor tudtak mondani dàtumot, most nem. Igaz most logisztikai gondokra fogtàk a halasztàst.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) nxswitch válasza tomazin (#14) üzenetére


nxswitch
senior tag

Miért lehet erőltetett, ha egy játékban meleg pár van hetero helyett, és hogyan lehet úgy beleírni egy történetbe úgy, hogy ne legyen az? Sosem hallottam olyat, hogy egy játékba beleerőltettek egy hetero szerepet, viszont szinte minden meleg karakterről azt olvasom, hogy erőltetett.

Ez attól függ, hogy a játékok hány % tartalmaz meleg karaktereket, esetleg attól, hogy egyénileg hogyan érinti a játékosokat, hogy meleg-e egy karakter? Vagy van valami támpont ami alapján el lehet dönteni?

(#22) tomazin válasza nxswitch (#21) üzenetére


tomazin
veterán

Nézzük meg a LIS2-t (hiszen itt nem ismerjük, hogy a történet szempontjából ad-e hozzá valamit, de statisztika azt mutatja, hogy nem):
Teljesen felesleges volt belevinni "szerelmi" szálként a dolgot, ha barátok ugyanúgy megélik azokat a közös pillanatokat, semmit pluszt nem adott hozzá. Csak azt, hogy raktunk bele, mert kell. De ugyanez a kaptafa a netflixes blackwashing is. Tényleg kell egy szláv világba egy néger varázslónő, akiről mindenki tudja, hogy vörös és szeplős? Nem. Belerakják? Igen. Ad hozzá valamit? Nem.
Részemről befejeztem, fogom és skipelem azt a részt és ennyi.

(#23) nxswitch válasza tomazin (#22) üzenetére


nxswitch
senior tag

LIS2-vel nem játszottam, csak az elsővel. Az elsőben számomra nem vitte el sem negatív sem pozitív irányba ahhoz képest, ha Cloe egy srác lett volna. Szerintem nem csak azt fontos nézni, hogy ad-e hozzá valamit, hanem hogy vesz-e el valamit a karakterből.

Az, hogy egy karakter beállítottsága erőltetett-e, és hogy egy könyv sorozat adaptációban lévő karaktere máshogy néz ki mint az eredetiben két különböző dolog.

(#24) ribizly válasza Wesder (#20) üzenetére


ribizly
veterán

Mivel jelenleg is előrendelhető PS4-re, így kétlem, hogy ne jelenne meg rá.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#25) Wesder


Wesder
félisten

06.19 a megjelenési dàtum.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) pardeee válasza Wesder (#25) üzenetére


pardeee
csendes tag

Jeee reméltem, hogy nem kell év végéig várni :D

„ride hard & earn the downhill”

(#27) EnterR


EnterR
veterán

Sony PS alatt lévő kommenteket se nézzetek Twitteren, katasztrófa. :W Jön egy kis lockdown és rögtön meg kell őrülni.

PSN ID: marquuard

(#28) Wesder válasza EnterR (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Spoilereznek? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) keIdor válasza Wesder (#28) üzenetére


keIdor
titán

Gondolom ki vannak borulva. :) Az erős fanoknál érthető, hogy agyvérzést kaptak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) Wesder válasza keIdor (#29) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi sót, ami ott összegyült, kész vicc. Jót nevettem. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) ribizly válasza keIdor (#29) üzenetére


ribizly
veterán

Eddig egy játék volt belőle. Ugyan mire vannak kiborulva? Ja, már tudom: unatkoznak!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#32) keIdor válasza ribizly (#31) üzenetére


keIdor
titán

Én elolvastam a "történetét", azért valahol amit az első rész felépített ez fog belőle rombolni. Én nem vagyok fan, csak nagyon tetszett az első rész, így érdekel a folytatás. Még így is. Azonban sokaknak csalódás, őket is megértem. Sokan azt írják nem fogják megvenni ezek tudatában. Pénzügyileg nagyobb a gáz szerintem. Sok potenciális vevő kieshet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) EnterR válasza Wesder (#28) üzenetére


EnterR
veterán

Persze. :D

PSN ID: marquuard

(#34) ribizly válasza keIdor (#32) üzenetére


ribizly
veterán

Előbb utóbb úgyis mindenki beszerzi. :K
Azért annyi igazán kiemelkedő cím nem jelenik meg csak PS4-re, hogy ez pont kimaradjon. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#35) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Bukhat a The Last of Us 2 | Ennyi volt a Naughty Dog? [SPOILERES] Azért ez így elég szomorú.

Nincs spoiler gomb, szóval alább talán spoiler olvasható:
Azt én sem igazán értem, hogy miért kell manapság mindenbe beleerőltetni ezt az agyatlan gender propagandát és leszarni a vásárlók véleményt. A Battlefield 5 is emiatt bukott egy óriásit, mert egyszerűen nem illik a koncepcióba. Ha a videóban elhangzottak igazak, akkor remélem, hogy bukni fog a rész, mert egyszerűen kell egy ébresztő, hogy itt már pedig nem fogják letolni a torkunkon ezt a maszlagot

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#36) Wesder válasza CptAdamica (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Nem csak az SJW bullshittel van bajuk a fanoknak. Van annàl rosszabb is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) CptAdamica válasza Wesder (#36) üzenetére


CptAdamica
veterán

A spoilerek nagy részéről lemaradtam, mondjuk amit elmond a videó közepe felé a karakterekről az is gáz. Kíváncsi vagyok mennyire fog ez visszaütni.

Megyen!

(#38) ribizly válasza CptAdamica (#35) üzenetére


ribizly
veterán

Én nem annyira adnék a szavára/véleményére mostanában. Valami eltört Nála egy ideje.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#39) ribizly válasza Wesder (#36) üzenetére


ribizly
veterán

Ugyan mit számít? Eddig a csapat csak olyan munkát tett le az asztalra, amire büszkék lehetnek. Kétlem, hogy nagyon mellényúlnának. Meg az, hogy a story-n vagy egy-egy karakterem keresztül érzékeny témához nyúlnak az miért probléma?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#40) Wesder válasza ribizly (#39) üzenetére


Wesder
félisten

Kérdezd a fanokat, ne engem. Én totàl megértem hogy kiakadtak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) ribizly válasza Wesder (#40) üzenetére


ribizly
veterán

Hol találhatóak ezek a "kiakadás"-ok?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#42) Wesder válasza ribizly (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Bàehol, ahol spoiler van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) keIdor válasza ribizly (#39) üzenetére


keIdor
titán

Van spoileres kibeszélő topik. Úgy menj oda, hogy spoiler topik, én kerek perec le is írom mi az. Ott megtudod. Csalódás a játék a videók és plot leak alapján.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#44) ribizly válasza keIdor (#43) üzenetére


ribizly
veterán

Mondjuk én pont kerülöm a spoiler-eket ezen játék kapcsán. De hogy képes bárki is megítélni egy ~10+ órás filmszerű játékot néhány rövid hatásvadász videó alapján?
Pl. az Uncharted 4 igazából semmi extrát nem ad a grafikán kívül, ha csak úgy kiragadok belőle néhány X perces részt. Amikor viszont Neked kell feltérképezni a környezetet, akkor kicsit már más a helyzet.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#45) keIdor válasza ribizly (#44) üzenetére


keIdor
titán

Úgy, hogy a játék felében nem is azokat látod majd a képernyőn, akikre számítasz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#46) ribizly válasza keIdor (#45) üzenetére


ribizly
veterán

Alapvetően ez nem baj. Meg benne lesznek.
Nomeg ki mire számít? Én pl. egy lélegzetelállító grafikával és végletekig kidolgozott világban fogok végigjátszani egy történetet.
Az első rész sem azért volt jó, mert ismert karakterek történetét láttuk. :N Ha valaki játszott az Uncharted: The Lost Legacy-val, akkor az tudhatja, hogy nem kell az ikonikus, ismert főhős a hangulathoz.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#47) chris0000


chris0000
őstag

(#48) Wesder válasza chris0000 (#47) üzenetére


Wesder
félisten

Szimpatikus húzàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49) tomazin válasza chris0000 (#47) üzenetére


tomazin
veterán

Sok embernek aki esetleg eddig még dilemmázott, hogy hogyan szavazzon a pénztárcájával, remélem segítenek.

Btw ez mennyire retard döntés, hogy megpróbálnak valamit eltüntetni? De most komolyan?

[ Szerkesztve ]

(#50) Wesder válasza chris0000 (#47) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként van spoileres topik. Jó lenne oda rakni az ilyet, mert lehet hogy valaki még így is szeretné a jàtékot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.