Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyre jobban néz ki a játék szerintem. :C

Live-Die-Respawn

(#2) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Jónak tűnik.Mondjuk én azt hittem amikor először hallottam róla ,hogy valami kaland ugra-bugra lesz egy kis akcióval.Ahhoz képest lassan túlélő horror lesz belőle. :)

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#3) Shing


Shing
őstag

Nem láttam sokat belőle, de pl. a mostani videó alapján nem értem, hogy miért akkora a hype. Biztos nagyon jó lesz, sőt nagyon jó, tényleg jól néz ki az egész. De mind marketing mind játékos részről "OMGOMG DE **** JÓ LESZ!" a reakció... Sokan azt mondják, hogy csak emiatt a játék miatt kell PS3-at venni. De én egyszerűen nem látom benne azt a monumentális játékélményt, ami ezt a hype-ot megindokolná.

(#4) zola0306 válasza Shing (#3) üzenetére


zola0306
tag

A Naughty Dog eddigi játékai miatt megéri PS3-at venni,ez lesz csak a hab a tortán...
Előrendelve a Collectors.

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#5) Jeanne d'Arc

Nagyon durva!!! Jobb lesz mint a Uncharted.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6) trufa12


trufa12
addikt

ohhh .) várom !!!!

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#7) Gery9112 válasza Jeanne d'Arc (#5) üzenetére


Gery9112
őstag

Azért ne hasonlítsd össze a kettőt mert nagyon nem egy kategória, hiába ugyanaz a fejlesztőbrigád. Viszont a tény az tény a Naughty Dog-ban eddig nem lehetett csalódni :DD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#8) petya1992


petya1992
tag

Ilyen egy minőségi játék :)

(#9) zola0306 válasza petya1992 (#8) üzenetére


zola0306
tag

Ez veri a lécet rendesen...

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#10) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Abetyármindenit :D

(#11) Ryder62


Ryder62
őstag

PC-re sajna nem lesz úgyhogy ez egy kínzás volt számomra :DDD

(#12) oriic válasza Ryder62 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Venni kell egy ps-t. :D

Live-Die-Respawn

(#13) zooole válasza zola0306 (#4) üzenetére


zooole
senior tag

Az Uncharted széria is csak pár jól megcsinált, de átlagos TPS. Igazán nagy dolog nincs bennük. System-seller már inkább LBP, vagy MGS. Én utóbbi miatt vettem. Uncharted-ek megvannak, de 2-nél többször egyiket sem vittem végig. 3 multi már egész jó.

[ Szerkesztve ]

(#14) zola0306 válasza zooole (#13) üzenetére


zola0306
tag

Annál azért valamivel több....

Izlések és pofonok.

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#15) zooole válasza zola0306 (#14) üzenetére


zooole
senior tag

Jól kinéző.

Ezért még kővel fognak dobálni, de még úgyis, hogy sosem akartam és nem is akarok boxot, A GoW-ot többre tartom. Az hozott fedezékrendszert, igazán jó történetet, ami egyedi, a hangulatával együtt. TPS-TPS, de az UC a szép grafika és a hangulaton kívül nem sokat mutatott fel. Az utóbbit is leginkább a fantasztikus színészeknek köszönheti.

A Last of Us is a rendezéssel fog levenni a lábamról, előre látom.

(#16) zola0306 válasza zooole (#15) üzenetére


zola0306
tag

Én kitekertem X-en az össz részt.
Nekem meg az meg a Resistrance a gyengém...felőlem kuka mind a 2 .... :N

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#17) #57919488


#57919488
törölt tag

Csak nekem tűnik gagyinak ez a lopakodás de közben mégis zajt csapunk de semmi gond mert a buta A.I.-t könnyen ki lehet cselezni :F Gondolom könnyű nehézség de akkor is, ha lopakodni kell akkor legyen parás mert ha kis zaj lesz akkor game over.

(#18) Kashim


Kashim
őstag

Nem is tudtam, hogy ebben is zombik lesznek. Azt hittem csak ilyen csavargó/fosztogatókkal lehet összefutni, mint amilyeneket az előző videókban mutattak. Kicsit unalmas már mindenhol zombizni, de nyilván ettől még lehet jó a játék, az is lesz, csak ezeket a zombikat sosem tudja hova rakni az ember. Egyik játékban ilyenek, másikban olyanok. Most pl.: elemlámpára miért nem reagál egyik sem? Vakok? Hangot meg egyből meghallják és beőrülnek? Fura.

(#19) zola0306 válasza #57919488 (#17) üzenetére


zola0306
tag

2 féle fertőzött lesz.

1:akik a fényre lesznek érzékenyek
2:akik a zajra.

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#20) zooole válasza zola0306 (#16) üzenetére


zooole
senior tag

Engem sem. Bár inkább az, mint Killzone. Az borzalmasan túlhypeolt. És sajnos sok helyen overrated is. PSC-n egyenesen nevetséges.

(#21) zola0306 válasza zooole (#20) üzenetére


zola0306
tag

Killzone-al egészen addig nem voltam kibékülve ameddig nem vágtam a story-t.
Azóta el vagyok vele,a 3 sztem igen jó lett(a többi foskazán FPS-hez mérten...) ;)

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#22) oriic válasza zooole (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak videókat láttam róla, nem tűnik rossznak, az emberek is szeretik...

Live-Die-Respawn

(#23) zooole válasza oriic (#22) üzenetére


zooole
senior tag

Mert nincs más. A CoD ezerszer jobb multiban, csak ugye azt rengetegen szidják, meg már nem menő. Én még mindig a legjobb mutli-fpsnek tartom konzolon, akármennyire keveset is fejlődik.

Killzone multija irtózat lassú, mert a framerate 25 alatt van folyamatosan egyes helyeken! A sztori nagyon gáz és a színészi munka is. A multi pedig tartalmilag is gyenge, ha máshoz hasonlítja az ember. Grafika viszi a hátán, de egy középszerű játék.

Resistance-nak van hangulata.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.