Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hell yeah, még jobban megérte előrendelnem az Ascensiont :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Siera


Siera
senior tag

Elég nyilvánvalónak tűnik számomra, hogy valami letöltőkódot kapnak a gamerek.

Aztán megint megy majd az account megosztás, mint anno a God of War 3 demonál. :DD

(#3) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

A God of War március 13-án, míg a The Last of Us májusban jelenik meg, kizárólag Playstation 3 platformra.
Ez a baj hogy csak PS3-ra jelenik meg :(((

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#4) Gery9112


Gery9112
őstag

ne kezdjük ezt légyszíves minden platformnak megvannak a saját exkluzív címei ...

A játékról meg csak annyit, hogy nagyon várom már a Naughty Dog-ban eddig még nem lehetett csalódni :C

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) v!ct0y válasza Psychopeti (#3) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pont ez a jó benne.
Ha mindenhova megjelenne akkor csak egy átlagos játék lenne.

(#6) Mister_X válasza Psychopeti (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

El kell fogadni, hogy minden platformra kellenek húzócímek. Még csak az kellene, hogy a megjelenés előtt két héttel azt mondják nekem, hogy már kijátszották és szar :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Croissant válasza Psychopeti (#3) üzenetére


Croissant
aktív tag

Nem látom a problémát.
A PlayStation 3 megvehető boltokban, használtan, stb.
Nem hiánycikk.

(#8) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kevés exkluzív játék van, aminél sajnálom hogy nem lesz PC-re, de ez mindenképp olyan. :K

(#9) LÁZ válasza Croissant (#7) üzenetére


LÁZ
addikt

vagy kölcsönkérek egyet ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#10) danikollar


danikollar
őstag

Mindkét játék kiváló lesz biztos vagyok benne! :C

dying_star, van még jó pár, amit sajnálhatsz, hidd el! :K

(#11) AxBattler


AxBattler
félisten

Uhh. Ennél a játéknál érzek először komolyan késztetést arra, hogy konzolt vegyek. :Y

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) BalaNce87 válasza AxBattler (#11) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én mondjuk a heavy rain és a god of war miatt is erős késztetést érzek :)

(#13) Gery9112


Gery9112
őstag

szerintem az Uncharted trilógia miatt is érezhetsz :D

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#14) b.


b.
félisten

sírni fogok , meg asszon is mert venni fogok ps3-t :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) oriic válasza LÁZ (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HÁt szerintem nálam is ez lesz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16) Mister_X válasza oriic (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Érdekes, szinte minden Xbox tula vesz/vált PS-re :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) oriic válasza Mister_X (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én ugyan nem. Ixbox dö best... :DDD

Live-Die-Respawn

(#18) b. válasza Mister_X (#16) üzenetére


b.
félisten

Ez a "szinte minden"egy kicsit erős túlzás. nincs nagy különbség azért köztük,xboxon is vannak erős ex. címek, az xbox livehoz meg még még fejlődnie kell a Sonynak, főleg a win 8 beköszöntével. Szóval nem kell azért elájulni csak azért mert ez a játék bejön az embereknek, többek között nekem is. Anno a Halo ugyan így megremegtette jó pár Ps tulaj szívét.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) Mister_X válasza b. (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Úgy néz ki, hogy van mit reszelni a humorérzékeden...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) b. válasza Mister_X (#19) üzenetére


b.
félisten

Ah bocs azt hittem egy elvakult fanatikussal van dolgom, sry :D így már értem az iróniát, csak a kis smaylebol nem kattant be :D :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) Mister_X válasza b. (#20) üzenetére


Mister_X
nagyúr

No problem :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22) Orton96


Orton96
aktív tag

Pedig nagyon jó lenne PC-re akár pár hónappal később is... De sajnos kizárt, hogy lesz ilyen... :(

(#23) b. válasza Orton96 (#22) üzenetére


b.
félisten

Hát a remény hal meg utoljára. Haloból is lett 2 rész rá, pedig arra is azt mondták hogy soha de soha soha ;]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) Mister_X válasza b. (#23) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De az Microsoft, aki az Xbox 360 nagyájúinak egy részét is odatolta a PC-seknek. Ez Sony és PS3. Tehát soha nem lesz PC-re.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) Ryder62


Ryder62
őstag

PS hiányában kénytelen leszek YT-on végignézni. :)

(#26) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Nem akarja majd valaki kölcsönadni nekem a játékot egy demótöltés erejéig? :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#27) b. válasza Mister_X (#24) üzenetére


b.
félisten

Hát Final Fantasy is lett, igaz pár évre a megjelenés után, Sőt A Metal Gear seriára is anno only PS logót akasztott a Sony, mégis Snake tiszteletét tette a megjelenés után 2 évre PC-n. Meglátjuk mit hoz a jövő.
Az új konzol generációk megérkezésével ezek a címek is háttérbe szorulnak, illetve folytatásaik kerülnek előtérbe az új konzolra kihegyezve. Én úgy gondolom hogy már ezért az 5-6 ex. PS3 játék miatt is megéri nem más egy használt PS3- ra beruházni, pár hétre meg van a hétvégi program.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) Mister_X válasza b. (#27) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Metal Gear PC portokról jobb, ha meg is feledkezünk, nem kicsit lett silány a port mindkét résznek... FFXIII kijött ugye boxra is, de semmi más nem pártolt el. A HD Collection az más, így maradt a MGS4 az egyetlen PS3 exkluzív Metal Gear, továbbá PSP-re a Portable Ops. Nekem speciel semmi bajom egyik platformmal sem, de nem véletlen a PS3-at vettem.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29) danikollar


danikollar
őstag

A legjobb, ha mindkettő van! :))

(#30) Iceman05


Iceman05
csendes tag

Bocsánat, hogy ide írom, de a Beyond two souls című játékról nem tudja valaki, hogy mikor fog megjelenni? Egy konzolos bolt honlapján március elejét láttam kiírva, de máshol csak májusi dátum van feltüntetve.

(#31) ldave válasza Iceman05 (#30) üzenetére


ldave
félisten

Május vége volt az eredeti megjelenési időpont, de elhalasztották, egyelőre nincs biztos infó arról, hogy mikor fog jönni.

A Slime draws near! Command?

(#32) zooole válasza oriic (#17) üzenetére


zooole
senior tag

Nem tudom, de kicsit furcsa ez egy ilyen avatarral és aláírással :D

(#33) oriic válasza zooole (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Anyagiak miatt válok meg tőlük...

Live-Die-Respawn

(#34) Mister_X válasza zooole (#32) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mér, Raiden eddig is multiplatform volt :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35) zooole válasza Mister_X (#34) üzenetére


zooole
senior tag

Hát, eléggé megkésve, de tényleg megjelent 360-ra, olyan 10 évvel az eredeti után. Jó, ott volt a kicsit gagyi PC port, de komolyan, azon tényleg játszott valaki? (rajtam kívül) :DDD

Azért a 4-et gondolom meghagyod. Egyik nagy boxos élményem volt. Nagyon tetszett. Sajnáltam, hogy a multit nem nyúzhattam, ismerősnek is kellett vissza, megértem. :(

[ Szerkesztve ]

(#36) Mister_X válasza zooole (#35) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kijött Xbox Classicra is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37) zooole válasza Mister_X (#36) üzenetére


zooole
senior tag

A fenébe, hogy nem tudtam erről? Mindig tanul az ember :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.