Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

nagy kár hogy nem jön pc -re :(

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) Kvelstadt válasza Findzs (#1) üzenetére


Kvelstadt
veterán

de legalább gyűlnek az igazán jó húzócímek egy ps felé. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) jookomak válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


jookomak
őstag

Sőt, már van is vagy 20 db. ;)

Talán-talán végzek a vizsgáimmal addig, és jöhet egy kis lazítás. Naughty Dog nálam már eleget bizonyított ahoz, hogy bármit megvegyek tőlük szinte első nap.

(#4) fatallerror válasza Findzs (#1) üzenetére


fatallerror
addikt

60k 1 ps3, legtöbb fórumozó itt csak vga-ra költ annyit szóval már nem érnek ezek a kijelentések :D akinek van melója az kitud köhögni 1 ps3nyi összeget :D biztos lesz last of us bundle is, azok a gépek 70k körül szoktak lenni :K én is emiatt meg a beyond miatt akarok ps3-at, aztán eladom és váltok ps4-re, legalábbis erről álmodozom xD

don't tell me what i can't do!

(#5) jookomak válasza fatallerror (#4) üzenetére


jookomak
őstag

Amíg 100k környékére be nem esik a ps4, addig eszembe sem jut.

[ Szerkesztve ]

(#6) Kvelstadt válasza fatallerror (#4) üzenetére


Kvelstadt
veterán

én dolgozom de sok megy el életre. de nem panaszkodni akarok hisz magamnak köszönhetem. kártyát eddig max 15-ért vettem de ne mis nagyon tudnék 20nál többet adni érte. és örülnék ha még menne le a ps3 ára kicsit. 20 cím meg nekem nincs ami húzna de 10 sem mert én ilyen elfajzott válogatós korcs vagyok és 100 megjelent játékból ha 5 megtetszik az már nagyon jónak számít. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) fatallerror válasza Kvelstadt (#6) üzenetére


fatallerror
addikt

nem is úgyértettem h 1 havi fizuból leemeled a 60at hanem h ez már olyan ár h összelehet rakosgatni, néhány hónap alatt biztosan :K az említett 2 játék miatt még mindig megéri beruházni ps3ra szerintem

#5) jookomak : én még nem tudom h mikor lesz, 1x remélem xD amíg munkám nincs addig csak álmodozom :B

don't tell me what i can't do!

(#8) AxBattler válasza fatallerror (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, csak ahhoz, hogy igazán élvezzem, kell mellé még a nappaliba egy nagy lapos is. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#9) Kvelstadt válasza fatallerror (#7) üzenetére


Kvelstadt
veterán

értelek. párszor már elkezdtem összerakni de az a baj hogy míg nincs meg egybe mindig közbevág az életbe valami ami elviszi a pénzt. és nem ara gondolok hogy elromlott a vga kell másik hanem számla stb.. ez jó a pc-ben. azt meg tudom venni apránként is. :)

(#8) AxBattler dehogy kell. vagyis attól függ mennyire köti le az embert a játék. én sima 72-es tévén játszottam box-on is meg ps3-on is havernál és mindkét konzolnak sötét moslék volt a képe de marhára nem tudott érdekelni mert annyira lekötött a játék.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) Shing válasza fatallerror (#7) üzenetére


Shing
őstag

De épp ez az... 2 játék miatt nem fog senki konzolt venni...

(#11) shaddam válasza Shing (#10) üzenetére


shaddam
aktív tag

A leghülyébb érv... Én az uncharted 2 miatt vettem, az meg egy játék. Mondjuk utána rájöttem hogy jé mennyi minden van még amit másnál nem kapsz meg.

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#12) jozsi


jozsi
tag

A "megtévedni" vágyó PC-s kollégáknak felsorolnám az én exkluzív PS játékaimat, hátha valaki kedvet kap a konzol vételéhez:) (amúgy én 2010-ben ruháztam be egyre és nem bántam meg, sőt. Most, ha minden igaz az 500 GB-os verzió a legtöbb helyen 61.900 Ft-ért vihető haza)

Nos a felsorolás: Uncharted 1-2-3, Heavy Rain, God of war 1-2-3 Ghost of sparta Chain of Olympus Ascension, Gran Turismo 5 Kill zone 2,3 Little big planet 1-2, Infamous 1 (2 is lesz lassan), MSG4 (ő sajnos nincs meg, de talán egyszer), Resistance 1-2-3 (tervezés alatt) és a Twisted metal (szintén zenész)

És persze a jövőben érkező Last of us és Beyond two souls-ról se feledkezzünk meg, és talán egyszer befejezik a Last guardian-t is, ezek persze csak az exkluzív címek voltak (bár még így is kimaradt pár, de nekem ezek tetszenek, illetve vannak meg), ami miatt érdemes megvenni a konzolt:)

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#13) Shing válasza jozsi (#12) üzenetére


Shing
őstag

és: shaddam
Oké, vegyek valamit 60 ezerért hogy utána megvehessem rá a plusz játékokat még 200 ezerért? :DDD
Valahogy nem vonz a dolog, inkább elkerülöm azokat a játékokat. :DDD

(#14) shaddam válasza Shing (#13) üzenetére


shaddam
aktív tag

Sajnos gémer vagyok, nem tudnék a tükörbe nézni ha kihagynék egy jó játékot és beérném holmi pécés felhozatallal...

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#15) fatallerror válasza Shing (#13) üzenetére


fatallerror
addikt

pc-re is megkell venned a játékokat....
de ez most megint 1 felesleges pc vs konzol vita....

a lényeg h hidd el h sokan megveszik néhány játékért a konzoljukat

don't tell me what i can't do!

(#16) jozsi válasza Shing (#13) üzenetére


jozsi
tag

Hát nézd, valójában az a 10-15 játék nekem 3 év alatt jött össze (pont most lett három éves a konzolom), szóval senki nem mondta, hogy azonnal meg kell venni az összes exkluzív játékot a vasra :N

[ Szerkesztve ]

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#17) Shing válasza fatallerror (#15) üzenetére


Shing
őstag

Jó, de PC-n nincs meg az a 200ezer forintnyi plusz játék. :DDD
jozsi: De én most venném a konzolt nem 3 évvel ezelőtt... érted. Na nem baj, majd PS4-nél úgy csinálom. :DDD

(#18) Taposo válasza shaddam (#14) üzenetére


Taposo
aktív tag

Ez igen ez tetszik!!!! "beérném holmi pécés felhozatallal" respect kolléga :R ezt nem sokan merik kimondani pedig valójában ez az igazság, én már régebbenn eladtam a PS3-at, de nagyon úgy néz ki a dolog ismét veszek használtan, a defektem forrása pedig :P ez : Last of Us, Beyond Two Souls esetleg Granturismo 6 ? :B

(#19) Mappa


Mappa
addikt

ilyen kaliberű(főként grafikailag) játék miért nem jön/nincs xbox-ra ?

ott a uncharted is, iszonyat jó ps-en. box-ra meg mi van? semmi! alan wake?... ugyan már :o

nem kötelező megadni

(#20) wolfman


wolfman
veterán

Meglátásom szerint ez a játék, ha nagy durranás lesz, jönni fog PC-re, csak max. 1, másfél év múlva. Még ha portot is fogunk kapni.

Mennyi az esélye, hogy lineáris lesz? Úgy lenne értelme, ha szabadon bejárható terepek lennének, nem pedig szűk utcák és romokkal behatárolt egyenes pályák. :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#21) jookomak válasza wolfman (#20) üzenetére


jookomak
őstag

SOHA nem fog jönni pc-re, mivel a fejlesztőcsapat a sony tulajdonában van. Amúgy elég lineáris lesz valószínűleg, de az uncharted-nél láttuk, hogy ez nem feltétlen hátrány.

(#22) Mister_X válasza Mappa (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gears of War, Halo, Forza?

A végén még kiderül, hogy a PS3 erősebb és csak az Xbox húzta vissza :P

@wolfman: meg fog jelenni PC-re? Háhá, jó vicc :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) Mappa válasza Mister_X (#22) üzenetére


Mappa
addikt

GOW nagyon nem jött be :N
Halo-t még nem próbáltam
Forza az mindent visz :D

Én itt kimondottan ilyen kaland mászkálós játékra gondolok. mint például már az említett Uncharted U3 videó na ilyen kidolgozott grafika+játékmenet+ sztori ilyen nincs boxra :(

Anno ez miatt vettem PS3-at majd cseréltem el Xbox-ra a Forza miatt. áhhhh rohadt húzó címek :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#24) wolfman válasza jookomak (#21) üzenetére


wolfman
veterán

Ebben a tudatban akkor nem fog! :) De ha nagyon jó lesz, nem lenne utolsó ha kiadnák, látva mennyien várják.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#25) Mister_X válasza Mappa (#23) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor csináld azt, amit a föld nélküli paraszt: vess magadra! ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26) ldave válasza Mappa (#23) üzenetére


ldave
félisten

Sony többet áldoz belső stúdiókra, mint az MS és ennek szépen lassan azért beérik a gyümölcse.

Amúgy nem értem az MS-t ilyen szempontból, náluk van a Rare, akik amikor még a Nintendóval dolgoztak együtt, szinte csak tökéletes játékot adtak ki a kezük közül (Goldeneye 007, Perfect Dark, Banjo-Tooie, Conker's Bad Fur Day), utóbbi időben meg ilyeneket csinálnak, hogy Kinect Sports...

A Slime draws near! Command?

(#27) Mister_X válasza ldave (#26) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Viva Pinata-ról se feledkezzünk meg :) Egyik kedvencem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28) ldave válasza Mister_X (#27) üzenetére


ldave
félisten

Oks, akkor úgy mondom, hogy a Nintendo égisze alatt (1994–2001) csináltak 8-10 szuper játékot, az MS-nél (2002-2013) pedig 2-3-at.

A Slime draws near! Command?

(#29) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Én azt sajnálom, hogy X-Box 360-ra nem jön...igaz nincs boxom, de ha ez a játék jönne, akkor vennék, mert már 1 játékom van rá+akkor beszerezném a Gears of War sorozatot is :U Többi PS3 húzócím engem annyira nem győzött meg videók alapján :U

(#30) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Naughty Dog= hihetetlen minőség

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.