Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1)



aktív tag

már az első is nagyon tetszett annak ellenére hogy sokan rossz kritikát írtak róla.
a II. meg ahogy látom nagyobb , szebb , élvezetesebb , összetetteb estébé.
bekell szereznem :DD

Már 16 éve itt :)

(#2) hommeros


hommeros
őstag

Tisztára vice city :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#3) Skizz válasza (#1) üzenetére


Skizz
addikt

Engem nagyon megfogott, pedig nálam a grafika nagyon fontos tényező játékélmény szempontjából, ez meg olyan 2004-2005 környékén lett volna alázós, de a játékélmény hihetetlen jó. :)

(#4) lenko válasza Skizz (#3) üzenetére


lenko
aktív tag

szerintem csak elmegy, olyan mint az 1....grafika nem állja meg a helyét, játékélmény átlagos...

Az embereknek fáj az igazság!

(#5) gixivo


gixivo
tag

grafikai szempontból nem olyan jó, de még elmegy 2009es szemmel, igaz hogy ez inkább 2005 környékén alázott volna, de nem a grafika a fontos a játékoknál. sajnos a mai készítők inkább a grafikára hajtanak, és elfelejtik a játék élményt. én még nem próbáltam ezt, de az első része megfogott hiába szidták.

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#7) mad1


mad1
veterán

Engem sajna nem fogott meg,mondjuk csak kiprobaltam,max fel ora volt.

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) edward2


edward2
addikt

szerintem a gamespot 4.5 pontja egy kicsit tulzás. mármint hogy ilyen sokat adtak a játékra. ;]

(#9) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

ma fel lészen rakva, azt meg lészen nézve, hogy valóban gagyi, vagy csak ízlés kérdése a pontozás

(#10) XuChi


XuChi
addikt

Ez a játék s valami rettenet gyenge Vice City copy. Nálam 10-ből 2 pontot kap.

(#11) alpacino


alpacino
tag

én nagyot csalódtam szerintem nagyon ratyi lett:(

Üdv! Alpacino

(#12) ambrus14


ambrus14
tag

Kipróbáltam, és próbáltam objektíven nézni a játékot és szerintem egész jónak mondható, vannak benne jól kitalált részek és vannak olyanok amit kevésbé találtak el, és akinek az első része is bejött szerintem ez is egy jó darabig el fogja szórakoztatni.
Alapvetően úgy lehet viszonyítási alapot képezni, ha már ismerjük a sorozatot és esetleg az első belőle készült játékot. Nekem az első részéhez képes sokkal jobban bejön a második, attól függetlenül, hogy jobban eltér az alaptörténettől, de meg van a hangulata! :DD

Nekem tetszik! :U

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#13) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Én még várom a Maffia 2-t és eldöntöm majd melyiket szerzem be. :)

Sic Parvis Magna

(#14) zsolt1129 válasza 30z.Samu (#13) üzenetére


zsolt1129
addikt

Nehéz döntés lesz :C

(#15) Archer


Archer
őstag

Nem megy ez mostanában az EA-nek. Az első rész szerintem valami Mafia szerűség akart lenni de az a játék körberöhögi a The Godfather-t. Ha a második rész is olyan gány mint az, ki sem próbálom, valahogy már nem vonz, hogy minden sz@rt kipróbáljak.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16) sti10p


sti10p
senior tag

Sajnos nekem egyre inkább úgy tűni a konzolcégek nyomást gyakorolnak a kiadókra, hogy fogják vissza a fejlesztőiket grafika terén, mert a játékoknak jól kell futniuk a konzolokon is, hiába haladta már meg fényévekre a PC, ez a multiplatform átka...
Jobbik eset, ha a játék jóval a konzolos megjelenés után jön ki PC-re, fölturbózott grafikával (pl. Riddic BB) , de általában csak max néhány plussz effektet raknak be, mert amikor elkészül az alapverzió azon már nem nagyon tudnak variálni, így a PC-sek csak szívnak a konzolok miatt...
A másik meg a sandbox hátránya, hogy nehéz ekkora open world-öt részletesen megcsinálni, én pl. a GTA4 kidolgozottságától sem ájultam el, léteznek sokkal szebb játékok is, persze nem sandbox-ban...

XY

(#17) sti10p válasza XuChi (#10) üzenetére


sti10p
senior tag

A Vice City hangulatban fölülmúlhatatlan, azt alig lehetett letenni, a GTA4-el meg max 1 órát birom egyhuzamban...

XY

(#18) 30z.Samu válasza zsolt1129 (#14) üzenetére


30z.Samu
félisten

:DDD

sti10p: A GTA 4-et ne is hasonlítsuk a Vice City-hez! :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#19) Tituszazeb


Tituszazeb
tag

Jó játék, jobban bejön mint a gta4.

Graf tekintetében szerintem semmi gond nincs vele, nem néz ki rosszabbul mint a rivális.

Amitől igazán jó a játék: saját csapatod lehet, tényleg nagyon állat, amikor 4-en mentek a védelmi pénzért, a verekedős rész szintén nagyon jól lett megcsinálva (változatos módokon végezhetünk azzal aki ellenszegül :D ), a lövöldözős rész is király.

Az 1-et is szerettem (azt még pc-n toltam, ezt box-on).

Persze vannak negatívumok is:
-van egy bizonyos távolság ( ami sajna nem túl nagy), ami után egyszercsak elmosódottá válnak a textúrák,
-a kocsik irányítása olyan szempontból nagyon gyatra, hogy, ha a játékban kb 50 centire megközelítesz vmit, akkor annak neki is mentél
- az embereid néha kicsit tényleg hülyék,

Summázva: a sok jó tulajdonsága mellett eltörpülnek a negatívumok, aki szereti a sandbox-ot, annak kötelező.

4.5 *-ot adnék neki az 5-ból.

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#20) Tituszazeb válasza sti10p (#17) üzenetére


Tituszazeb
tag

Ott a pont!

A Vice City a maga idejében ezerszer jobb volt, mint most a GTA4.
A Vice City addiktív volt, a San Andreas kicsit addiktív, GTA4 szerintem kicsit sem.

Kérek mindenkit, hogy privátban írjon, mert azt jobban észreveszem! Köszönöm! :)

(#21) Exhodus


Exhodus
tag

Szerintem a Godfather II legalább olyan ronda mint amilyennek az elődje számított anno, mindezek ellenére roppant élvezetes, nem rég fejeztem be. Csak hát ez is elég kidolgozatlan lett sok téren, szerintem az első rész egy szégyen a filmre nézve, a második már sokkal jobb, de igényesebb kivitelezéssel még valami emlékezetes is lehetett volna belőle.

Tegyük hozzá, engem is a Vice cityre emlékeztetett.

[ Szerkesztve ]

Benedico omnes armaturas! Benedico digitabula et brachiales, cataphractes atque pectorales!

(#22) puttputt válasza Exhodus (#21) üzenetére


puttputt
őstag

Egyetértek, de az előzőnél azért jobb. Vannak ebben is nagy bugok (azonnal eltűnik amit szétroncsolok az autóval... :DDD )
Igen, olyan Vice C. féle.
Sajnos, elég unalmas már a kerete a játéknak, ez a "felfejlődősdi" elég egysíkú... lehetne bele akciódúsabb missziókat kreálni, valami lineárisabb sztorival, mert így túl hosszadalmas, már most kezdem unni... boltosok egrecíroztatása, stb.
Pedig az elején (Kuba) még reménykeltő volt..., hogy lesz benne vmi. eredeti.

Pár kép, azért:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Mafia2???... :O :U :K

A GTA 4-gyel nekem már kevesebb gondom van...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#23) Exhodus válasza puttputt (#22) üzenetére


Exhodus
tag

A GTA 4 meg a Godfather 2 szerintem egymás gyökeres ellentétei, előbbiből sugárzik az igényesség, a legapróbb dolgokig ki van dolgozva, bár az optimalizálásra úgynézki nem maradt idejük, de igen komolyan veszik magukat. Ellenben a Godfatheren látszik, hogy valami szórakoztató maffiás játék kellett, az alap 5letek jók voltak csak a kivitelezés tré és igénytelen

Benedico omnes armaturas! Benedico digitabula et brachiales, cataphractes atque pectorales!

(#24) puttputt válasza Exhodus (#23) üzenetére


puttputt
őstag

Így van, sajnos. Erre a Mafia sorozat a legalkalmasabb :K Az még a GTA4-et is felülmúlhatja, optimalizáltság tekintetében biztosan, sztoriban meg messze a GF felett.
Próbálkoztam mindkettő 1-es részével, mondanom sem kell...: GF-et abbahagytam, Mafia végigvíve :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#25) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

Hali. hát nem egy rossz játék,csak nekem a magyarosítás nagyon hiányzik!nem tud valaki valamit róla? :))

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#26) zsolt1129 válasza conanabarbár (#25) üzenetére


zsolt1129
addikt

Arra még várni kell egy darabig szerintem :K .

(#27) Exhodus válasza puttputt (#24) üzenetére


Exhodus
tag

Mafia mindenek felett, mai napig a kedvenc játékom, már vagy 4x végigvittem, de nemrég felraktam újra, csak időm nem volt még rá.

Benedico omnes armaturas! Benedico digitabula et brachiales, cataphractes atque pectorales!

(#28) conanabarbár válasza zsolt1129 (#26) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

:K jaja adiig meg végig is tolom :O

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.