Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Legjobban várt játékoknál 5-ből 3 PS4 exkluzív, ehehehe. :DDD

Injustice 2-t vártam volna valahova, bár így a kategóriákat látva nagyon sehova nem fért volna be, pedig iszonyat jó lett.

Illetve a legjobb sztorinál a HZD-nél el lett írva szerintem a csapat (Ninja helyett Guerilla).

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) james001


james001
veterán

Nekem az év játéka az a Nier Automata mindenképp. :K Baromi jó sztori,pörgős játékmenet,hosszú is... Imádtam. 2. helyen meg a Resi 7-et mondanám. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hellblade: Senua's Sacrifice remélem sok díjat nyer. Mondjuk az gáz, hogy a legjobb művészi koncepció kategóriában pont nem lett jelölve, a Destiny 2 meg igen... Bár én a Destiny 2 egyik jelölését sem értem igazán. A Call of Duty: WWII legjobb multis jelölése meg már tragikomédia szint. :D Hellblade mellett még a Cuphead-nek "szurkolok".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Ha a zenés kategóriában nem nyer a NieR:Automata, feldughatják az egész díjat mert fabatkát sem ér. Én rendszeresen hallgatom a game OST-ket (még akkor is ha a játékkal nem játszom), toronymagasan kiemelkedett.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#5) .LnB válasza [Prolixus] (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] Amikor végére érsz annak az "őrületnek", akkor ez nagyon üt.

csak úgy, nem hallottam még a Nier zenéit, lehet, hogy jobbak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Silεncε


Silεncε
őstag

Az mondjuk durva, hogy kínának konkrétan saját kategóriája van :Y

(#7) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szerintem a PUBG el fog vinni majdnem minden címet, pedig vannak mellette jó nevek is egy-egy kategóriában, pl: Horizon Zero Dawn. Én ugyan nem játszottam, de végignéztem a TheVR srácok végigjátszás videóit. Nagyon bejött.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) szupermacs


szupermacs
veterán

PUGB megjelent már?

(#9) bepken válasza szupermacs (#8) üzenetére


bepken
veterán

jogos :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Erdekes a lista, LoL VB-t nyero csapat nincs a szavazasban? Komoly szavazas nagyon. :DDD

(#11) ribizly válasza .LnB (#3) üzenetére


ribizly
veterán

+1
Én még szeretnék látni 1-2 díjat bezsebelni a PUBG-től is, de végre feltűnnek olyan játékok idén a versenyzők között, amelyek tényleg megérdemelik. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Hu de gyenge év volt ez RPG fronton..

(#13) Gabor tm válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


Gabor tm
tag

Ott van pedig:

Legjobb verekedős/harcolós játék
•Arms (Nintendo EPD / Nintendo)
•Injustice 2 (NetherRealm Studios / Warner Bros. Interactive Ent)
•Marvel vs. Capcom: Infinite (Capcom)
•Nidhogg 2 (Messhof Games)
•Tekken 7 (Bandai Namco Studios / Bandai Namco Entertainment)

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#14) Gothmog válasza Juhaszatti (#12) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Összességében igen, de azért a Divinity: Original Sin2 képében lesz egy olyan játék az idei évből, amit bátran oda lehet rakni majd "minden idők legjobbjai" közé.

Endure. In enduring, grow strong.

(#15) BOBAKILL válasza .LnB (#3) üzenetére


BOBAKILL
őstag

"Hellblade: Senua's Sacrifice remélem sok díjat nyer."
Én is pont ezt akartam írni de megelőztél. :K

Ja és remélam a Nier:Automata a zenei díjat megyneri.

[ Szerkesztve ]

(#16) Cifu


Cifu
nagyúr

Nálam tűzrókán nem sikerült szavazni, krómon igen. Érdekes.

A jelöltek listája... fura. Sacc per kábé a Wolfenstein: The New Colossus az egyetlen, amire tiszta szívvel nyomtam rá. Egy nagy csomó kategóriában pedig nem is szavaztam (tényleg ennyire érdekesek az e-sport játékosok és csapatok? :F )...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#17) D013


D013
aktív tag

az Original Sin 2 teljesen jogosan vitte az év RPG díjat. Még nem értem a végére de brutálisan jól meg van írva és elképesztő taktikai mélysége van a harcoknak. Bárcsak jobban lenne optimalizálva, nálam i7-el 16 Gb rammal is akad nagyobb harcokban és városban.

(#18) tibaimp válasza D013 (#17) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pedig az ajánlott "csak" 8GB, nem is értem. mondjuk nem csúnya game.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) vitaro


vitaro
senior tag

A Divinity: Original Sin II-nek ott lenne a helye az év játéka cím jelöltjei között, valamint a zenéje is teljes joggal szállhatna versenybe. A saját kategóriáját egyszerűen muszáj megnyernie.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#20) [Prolixus] válasza .LnB (#5) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ismerem, végighallgattam az OST-ját már. Minőségi cucc és tetszik is, de azért közelébe sem ér a NieR:Automatának. Az szvsz annyira jó, hogy nemcsak idén, de úgy az utóbbi 2-3 évben toronymagasan a legjobb OST. Keiichi Okabe (zeneszerző) ha rajtam múlna szentté lenne avatva, vagy ennek a japán megfelelője. :K

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#21) Vesa


Vesa
veterán

Az ilyen év játéka szavazások/listák nem jók semmire. Nincs olyan szabályrendszer, mely objektív módon képes lenne mérni egy játék minőségét. PUBG esetén pl. igencsak vegyesek a visszajelzések, Steam-en is "Mixed", tele van buggal, úgyhogy erős túlzásnak érzem a listára kerülését (ráadásul még meg sem jelent).

Zenei "legjobb" szintén teljes hülyeség, ez aztán végképp ízlés kérdése. Engem pl. a világból lehet kizavarni az ilyen japós, mangás, "cincogó" virnyákolással.
És hogy a Mario mit keres a listán, azt meg végképp nem tudom értelmezni.

A tudomány a valóság költészete!

(#22) james001 válasza Vesa (#21) üzenetére


james001
veterán

Bele is hallgattál amúgy azokba a zenékbe amiket lefikáztál vagy csak ezeket azért írtad mert japánok a szerzők? :U Mert azért egy Nier soundtrack-je minden csak nem "japós,mangás,cincogós" :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#23) Vesa válasza james001 (#22) üzenetére


Vesa
veterán

Sorry, félreérthető voltam, nem konkrétan az Nier zenéire értettem, hanem általában a manga filmek/játékok zenéire. A Nier egy pozitív kivétel.

A tudomány a valóság költészete!

(#24) melega


melega
őstag

Nálam a Horizon Zero Dawn az év játéka, és rendezése.
Az év sztorija a Wolfenstein 2: The New Colussus.

Az év akciójátéka azokat szeretem: gondolkoztam rajta hogy a Wolfensteinre szavazok, de mivel a Nioh sokkal jobb készségfejlesztő szerintem arra szavaztam. Nagyon jó pörgös játékmenet, kiváló fejlődési rendszer, jó multi. Az idei év legnehezebb játéka szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#25) Cifu


Cifu
nagyúr

Végighallgattam a Nier:Automata zenéjét... És nem értem ezt a nagy hypeot...
Oké, a Birth of a Wish zseniális, tényleg. A Forrest Kingdom tényleg jó, de ennyi. A többi zene mintha a Soul Calibur játékokból jönne, legalábbis hangzás és hangszerelés terén, pár andalító szám pedig Visual Novel játékokban hallottakra emlékeztet. Nem rossz, félreértés ne essék (a Birth of a Wish nagyon tetszik), de azért kiemelkedőnek semmiképpen sem mondanám az egész játék zenéjét...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.