Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Remélem nem lesz eltolva az első részéhez képest úgy mint ahogy az outlast 2 sikerült AZ Outlasthoz képest....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

"Szinte napra pintosan 3 hónap múlva...." ....érkezik a hír hogy csúszni fog a megjelenés. ;]

Egyébként szerintem jó lesz. Már ha tanultak az előző részből hogy hol kell csiszolni rajta hogy mégjobb legyen.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) Goldberg03


Goldberg03
tag

Hú, ezt nagyon várom. Az első részt többször is kijátszottam. :)

(#4) mad1 válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


mad1
veterán

Az utolso kepen nozi csavargatas feeling :D

Ne szemetelj ! = Steam

(#5) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az első részt 70%-nál kivágtam a kukába, tehát már nem sok volt vissza és kíváncsi voltam a végére, de a tkm tele lett azzal, hogy úgy hosszabbították a játékot, hogy egyre nehezebbé tették, főleg a boss harcokat. Amikor azt hitted végre vége, hát nem!
Még ide rohanj, még oda rohanj azt tekerd , ezt a kart húzd le, menj vissza, mert közben ott meg kinyílt egy szarság, ami miatt ide vissza kell jönni, közben a boss meg állandóan követ és nyomja le az XP-t, de közben ne is fulladj meg, mert ez a kar kiengedett valami gázt is etc...

Idióták, ha ez is ilyen lesz, biztos csak úgy próbálom ki, hogy lewarezolom, amit nem szoktam tenni. Mert minden játékom eredetiben ott trónol steam, origin vagy épp upaly-en...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.