Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Meridian


Meridian
senior tag

Szép a grafika, de szvsz a BDO (Black Desert Online) grafikája még ezt a szintet is üti. :)
De 6 nap múlva remélem össze tudom hasonlítani.

(#2) myckey válasza Meridian (#1) üzenetére


myckey
veterán

Ebben a műfajban a Dragon Age:Inquisition is ott van a szeren.
Grafikánál maradva.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Valami hihetetlen szép a grafika !

kengyel

(#4) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Ez jó, de hol a PS4-es grafika. :D Mert én így emlékszem rá, mikor megjelent. Talán 1 Sun shaft effekt kimaradt akkoriban. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#5) #85552128


#85552128
törölt tag

Az eredetihez képest tényleg szebb, de nem estem hasra tőle. Szerintem ezt a szintet már modokkal is tudta, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#6) oriic válasza #85552128 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n igen.

Live-Die-Respawn

(#7) RIC5I


RIC5I
tag

jót tesz a játéknak egy kis vér frssités :D
a skillekre leszek nagyon kiváncsi

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#8) #65537792


#65537792
törölt tag

Legendary Edition is megkapja, akkor gondolom.

(#9) Šolaire


Šolaire
veterán

Nagyon várom már még ma is elvarázsol ez a játék :) eddig nekem kimaradtak a dkc-k még egy plusz ok a grafika mellett a végigjátszásra.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#10) #65675776 válasza #65537792 (#8) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ahogy nézem az lett átnevezve. Persze lehet pont azért, hogy ahhoz így ne járjon.

(#11) #85552128 válasza #65675776 (#10) üzenetére


#85552128
törölt tag

Legendary tulajok megkapják ingyen az újat.

(#12) #65675776 válasza #85552128 (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Reméljük a legjobbakat. Viszont akkor nem értem miért kellett egy azzal 100%-ig azonos csomag új Steam ID-vel.

(#13) #85552128 válasza #65675776 (#12) üzenetére


#85552128
törölt tag

Szerintem nem akarták, hogy legyen egy másik "különleges" kiadás is, de addig is megtudják venni, amúgy: [link]

"if you already own Skyrim and all three of its separate DLCs—that's Dawnguard, Hearthfire and Dragonborn—or the Skyrim Legendary Edition, you'll receive the Special Edition free-of-charge"

[ Szerkesztve ]

(#14) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

A nagybetűs J-Á-T-É-K, még mindig a top 3-ban van nálam, főleg hogy 100%-os magyar felirat is elérhető hozzá, sokkal jobb úgy tolni, hogy magyarul olvasható minden és nem kell fejben fordítani. :)
Egyébként pc-n már tényleg régóta ilyen szép, de ez a játék pont nem az, amit a grafika visz a hátán. :)

(#15) #65675776 válasza #85552128 (#13) üzenetére


#65675776
törölt tag

Elég lett volna a Special Edition megjelenése után eltávolítani a Legendary-t. Nem 1-2 héttel előtte. (Ahogy pl anno a Deus Ex: Human Revolution Director's Cut esetén.)

(#16) Narasim


Narasim
aktív tag

nekem most is fent van a skyrim. modokkal bőven van ilyen szép a grafika. pc-n persze.
nem mintha bánnám ezt az ingyenest, de sok értelmét nem látom. más lesz a neve a steam listában.

mikor a skyrim kijött, akkor kezdtem el leszokni a virágbolti játékokról. :B

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#17) Tigerclaw válasza Meridian (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Belenéztem ebbe a BDO-ba és teljesen más mint a Skyrim grafikája. Nekem nem jön be, főleg a harc túleffektezése és a nagyon kicsi mélységélesség miatt...bár lehet hogy az utóbbit ki lehet kapcsolni. Nálam valahol az Aion harci animációja a maximum amit el tudok viselni. Ami attól is csingcsungosabb az már fáj. A legtöbb keleti MMO épp ezért nembegyere nekem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) #57919488 válasza Meridian (#1) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az ENB mod (PC) valtozatokkal sokkal latvanyosabb valtozas erheto el. Egeszen addig lehet fokozni ameddig van gep ami elbirja.
Lassan amugy johetne mar az uj The Elder Scrolls resz is :)

(#19) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Hát nem vitték túlzásba a srácok. Kapott egy-két volumetrikus effektet meg kicsit gyúrtak a dizájnon azt annyi. Egy-két ENB mod jobban néz ki. Azért ha már PS4- kaphatott volna valamivel modernebb világítási modellt egy kis GI-vel megspékelve, a barlangokban a sok világító gombával stb-vel eléggé tudna ütni.
De mondjuk a vanilla grafikával sem lesz rosszabb játék. Egyetlen negatívuma talán, hogy kicsit felhígul a tartalom egy ilyen nagy méretű játékban, és amiatt nem annyira intenzív élményt ad. A fallout 4 talán némileg jobb lett ebből a szempontból, de még mindig nem annyira, hogy egy igazán ütős történetet lehessen betenni a játék alá.

(#20) falijja


falijja
őstag

Ez a játék szvsz utolérhetetlen..egy újabb ok amiért 4. re is kiviszem..remélem a magyar felirat, ezzel a verzióval is futni fog.. :)

(#21) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Még jó hogy eddig nem kezdtem neki, most már ezzel a verzióval fogom.

(#22) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Várós :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23) tibaimp válasza Dr. Akula (#21) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én már 2x kitoltam, nem gond, megyünk neki 3x is!! :D

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24) stewe2


stewe2
aktív tag

A CD Galaxis szerint nem jelenik meg PC-re dobozosan, csak a Legendary frissíthető rá :F

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#25) oriic válasza stewe2 (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik PC-n csak digitálisan lesz elérhető. (vagy frissítéssel, vagy külön meg kell vásárolni a új kiadást)

Live-Die-Respawn

(#26) stewe2 válasza stewe2 (#24) üzenetére


stewe2
aktív tag

Na, szal a CD G-nál éppen meg is vehető a Prémium kiadásban, és írják, hogy majd frissíthetem. :)

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#27) stewe2


stewe2
aktív tag

Meg is van! :))
[link]
Ezért a pénzért ajándék, a frissítés meg csak hab a tortán Eddig azért nem vettem meg, mert a modokkal való bohóckodásra nincs időm.

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#28) Den Hadnagy válasza stewe2 (#27) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Abszolút igazad van. Köszi a linket, meg is vettem.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#29) Kanczy válasza stewe2 (#27) üzenetére


Kanczy
veterán

Basszus de kár azért a rusnya dobozért... na még meglátjuk, ennyit megér :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#30) szupermacs válasza stewe2 (#24) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez azt jelenti, hogy az eredeti kiadásom eltűnik és ez lesz belőle?

(#31) Dr. Akula válasza oriic (#25) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nemá... :( A digitális olyan semmi, pont mintha lewarezolnám, és az még ingyenes is.

(#32) stewe2 válasza szupermacs (#30) üzenetére


stewe2
aktív tag

Den Hadnagy: :C
Kanczy: nem baj, lényeg, hogy meg tudom fogni :D

Ha jól értelmezem a leírást, most a Steam-on lesz egy Legendary pakkom (csak az alapjáték van a dobozban, 2 lemezen), amit majd frissíthetek Special Editionra. Hogy ez pontosan mit jelent, majd kiderül. Lehet, csak egy patch, de elképzelhető, hogy majd a teljes játékot újra kell telepítenem :F

[ Szerkesztve ]

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#33) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Látványos, PS4-re be is szerzem majd.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Azt tudja valaki, hogy a Legendary mentések fognak menni az új verzióban?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#35) stewe2


stewe2
aktív tag

Ha bárkit érdekel, nem patch-et kapunk, hanem egy komplett Special Edition csomagot (automatikusan, kérni sem kell, már előtölthető!), miközben megmarad az eredeti Legendary pakk is! :))

[ Szerkesztve ]

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#36) tibaimp válasza stewe2 (#35) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hát ez az!

Azért kérdeztem ezt: "Azt tudja valaki, hogy a Legendary mentések fognak menni az új verzióban?"

Már egy másik helyen azt válaszolták, hogy elvileg IGEN!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#37) tibaimp válasza tibaimp (#36) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kipróbáltam, megy a régi mentés! Annyi, hogy kikapcsolja a korábban telepített high-res textura pakkot.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.