Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

próbáld meg elengedni, kívánom, hogy sikerüljön!

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Gergő_


Gergő_
őstag

bárcsak tudnék segíteni :(

(#3) The DJ


The DJ
addikt

Köszönöm srácok, sokat jelent :)

Előbb utóbb megoldódik ez is biztosan. Csak most nagyon rossz még és egy ideig biztosan az is lesz. Azzal nyugtatom magam, hogyha minden úgy van, ahogy érzem és gondolom, akkor egyszer biztos találkozunk még és talán lesz folytatás is. Ha pedig nem... akkor így kellett lennie.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4) mexicanraven válasza The DJ (#3) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Isten akarata nélkül egy falevélnem hullik el.

when the sun shines, we'll shine together

(#5) rarri


rarri
senior tag

Ilyenkor belefagy az emberbe a szó....Legszívesebben azt mondanám, hogy ne hagyd hogy így legyen..

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#6) tildy


tildy
nagyúr

újra és újra ezt fogod átélni, mindaddig, míg túlságosan ragaszkodsz, és amíg ily nehezen fogadod el azt, hogy ami volt elmúlt.
Mondhatni ez a karmád, ezt megtanulni.

kicsit érdekes, hogy az összes lány után, akivel kezdett alakulni valami, akivel együtt voltál, mind ugyanezeket a köröket futod le. Legalábbis az írásaidból ez jön le.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) The DJ válasza tildy (#6) üzenetére


The DJ
addikt

Ebben teljesen igazad van. A mai napig az egyik legnehezebb dolog számomra a búcsúzás és az elválás. Nem tudom mi miatt lettem ilyen, de aki fontos, ahhoz ösztönösen ragaszkodom. Talán valóban ez lesz nekem egy nagy lecke, hogy le tudjam győzni és ha ilyesmi történik, szomorúság nélkül mehessek tovább egyedül. De ehhez még sokat kell tanulnom magamról és az életről.

Kívülről valóban úgy jöhet le, hogy én mindenki után csak búslakodom és vágyódom. Valójában eddigi életem során összesen 3 nő volt, akit szerettem (a jelenlegi lánnyal együtt). Mindháromban volt valami különleges, ami miatt beléjük szerettem. Mind egy külön korszak, mind szép volt és mind véget ért. Ha közös megegyezéssel történt volna vagy ha én érzem úgy, hogy jobb véget vetni neki, akkor nem születnének ilyen írások. De eddig szinte kivétel nélkül az összes kapcsolatom hirtelen ért véget, sokszor indokot sem kapva, úgy, hogy egyik nap még minden tökéletes, aztán másnap meg bumm. És ilyenkor bármennyire is szeretném, csak rövid ideig tudok haragudni, nem sokkal később hiányozni kezd, mert az én érzéseim nem változnak meg ilyen gyorsan. Ilyenkor pedig általában írok, mert nekem ez okoz könnyebbséget. Persze belátom, hogy aki csak logoutról ismer, annak egy örökké szomorú, szerencsétlen, szerelmet hajhászó, túlontúl romantikus valaki lehetek, de ez azért van, mert a boldog pillanataimat általában nem írok le, csak egyszerűen élvezem. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#8) #19617792


#19617792
törölt tag

"Ez az őszinte, önzés nélküli szerelem?"

Rarri írta még régen, hogy a szerelem egy önző dolog, mert azért szeretem a másikat, hogy szeressen engem, mert az nekem jó. Az, hogy Te már érzed, tudod, hogy neki mi lenne jó, az valóban önzetlen, mert nem magadra gondoltál, hanem rá, az Ő boldogságát tartod fontosabbnak a sajátodénál. Aki nem érzi át, hogy Te mindennél fontosabbnak tartod az Ő boldogságát, az nem érdemli, hogy önzetlenül szeresd, mert ekkor csak kihasznál.

"Ki kéne ölnöm magamból a reményt, hogy egyszer majd újra egymásra találunk."

A reménykedés fáj, de ha nincs remény, akkor továbbra is éreznél valamit a lány irányába? Vágysz rá, szeretnél vele lenni, de ha nincs remény, akkor az olyan, mintha nem is akarnád, hogy újra együtt legyetek. És Te vele szeretnél lenni, de Ő már elment, tovaszárnyalt és Neked is szárnyalnod kell tovább, nem állhatsz meg és búslakodhatsz utána, mert akkor az életedből sok-sok újabb csodás pillanat marad ki. Ebben igaza van az egyik sörreklámnak: "Annyi a világ, amennyit beletöltesz." Ha csak fájdalmat, kesergést töltesz bele, akkor nem marad hely a szép dolgoknak. Meg kell emésztened a rosszat, hogy aztán újrakortyolhasd a jót.

"Addig addig ajándékozom el a szívem, míg egyszer majd nem lehet többé összeragasztani."

Csak az kapja meg a szívedet, aki azt szeretné, hogy Te is megkapd az Ő szívét.

Nem szeretnélek mindezzel megbántani, csak erőt adni. ;)

szerk: Mondjuk kérdéses, hogy mennyire értelmes ez a hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

(#9) tildy válasza The DJ (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem hiszek a hirtelen történésekben. párkapcsolat esetén. Ott ahol ilyen hirtelen történik valami , ott már szerintem korábban is baj volt, csak az ember nem beszélt róla, szőnyeg alá söpörte, nem foglalkozott vele.
Egyébként ott rontod el, hogy elajándokozod a szíved. Nyugi átment már pár ember ezen.
Ne ajándékozd el, légy kicsit büszekébb magadra és NE HÓDOLJ BE.
A szerelemnek sem.
Csernus erre azt mondja: Hideg fej, Forró szív.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) The DJ


The DJ
addikt

EarL 007:
"Nem szeretnélek mindezzel megbántani, csak erőt adni. ;)"

Köszönöm, sikerült! Értékes és hasznos gondolatokat írtál le, olyan dolgokat, amiket éppen hallanom /olvasnom kellett. Ilyenkor hajlamos az ember elfelejteni ezeket és jó, ha van, aki emlékeztet rájuk.

"Aki nem érzi át, hogy Te mindennél fontosabbnak tartod az Ő boldogságát, az nem érdemli, hogy önzetlenül szeresd, mert ekkor csak kihasznál."

Ez mekkora igazság :R

tildy:
"Egyébként ott rontod el, hogy elajándokozod a szíved."

Fején találtad a szöget. Ezt a hibát mindig elkövetem. Olykor hajlamos vagyok túlmisztifikálni ezt a szerelem dolgot és mindent ettől teszek függővé. Köszönöm a tanácsokat, a jövőben igyekezni fogok tenni ezen hibáim ellen. Elkelne még egy kis plusz önbizalom is, de erre is van már egy tervem. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11) rien


rien
senior tag

Száz százalék, hogy rácuppanok az írásaidra :) Nagyon tetszenek :K
És egyben pótolom az eddigi lemaradást is... kíváncsivá tettél.
Szerintem is komolyan kéne foglalkoznod az írással, van tehetséged hozzá.
Sokkal kevésbé vagyok romantikus alkat mint Te, de én vevő lennék az írásaidra :K egyszerűen élvezetes olvasni őket, nagyon tetszenek, nagyon szépen vannak megfogalmazva. Irigyellek is egy kicsit, nekem ez nem így megy :)
Ügyes vagy, nagyon szépen fogalmazol :K
És egy pm is érkezik... ha nem haragszol :U

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#12) bandus


bandus
veterán

az ország két pontja km-ben kifejezve?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13) rien válasza bandus (#12) üzenetére


rien
senior tag

Mielőtt The Dj válaszol... én ugyanezt tettem 25 km miatt ami 45-re nőtt a nyári szünet végével és nekem csak a km volt az indok, más nem játszott be. Egyszerűen nem hittem a távkapcsolat erejében 16 évesen :(
Nagyon megbántam amit tettem, de lehet most sem hinnék benne... kilométertől függetlenül.
Ezt írtam le, mármint a saját történetem The Dj-nek privátban, hogy megbántam százszor és ezerszer... pedig a mai eszemmel sem hiszem, hogy lett volna reális esélye 16 éves kortól együtt maradni :U de akkor is. Az örök kérdőjel, az elmaradt emlékek amiket még kaphattam volna megmaradnak míg élek. Meghát volt folytatás is, ennyivel nem úsztam meg, hogy elb@sztam... de ez egy másik történet.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#14) The DJ válasza bandus (#12) üzenetére


The DJ
addikt

Cirka 200 km. Én délen lakom, ő pedig északon. Engem sosem zavart, bármennyire soknak is tűnt, neki pedig túl sok volt. Az élet szerencsétlen játéka.

MOD: Tudom miért kérdezed, ha jól emlékszem olvastam a Nők&Nőügyekben, hogy te/ti is távkapcsolatban éltek és nálatok semmi gond sincs. De ehhez két ember kell. Én mindig csodálom az olyan embereket, akik nem adják fel és mindezek ellenére egymás mellett maradnak. Szóval le a kalappal és a párod is biztosan csodás nő lehet, ha félre tudja tenni a gondokat és a távolságot miattad. :)

rien: Ment egy jó hosszú válasz :)

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#15) rien válasza The DJ (#14) üzenetére


rien
senior tag

viszont :) kettő is :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#16) bandus válasza The DJ (#14) üzenetére


bandus
veterán

privi mindjárt

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.