Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

Akkor ezért halt be az nC meg a BG :(((
Érdekes mód a BH viszont megy

[ Szerkesztve ]

(#2) The DJ válasza Daweee (#1) üzenetére


The DJ
addikt

A 'mag' elvileg holnaptól menni fog, gondolom backup visszatölt és kész is.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) lorcsi


lorcsi
veterán

külföldre kell tenni és nem baszlatják őket

[ Szerkesztve ]

(#4) bubi92


bubi92
őstag

és most ezért nem tudok family guy-t nézni:D

(#5) Gery15 válasza Daweee (#1) üzenetére


Gery15
addikt

A BH külföldön van. :)

HyperX

(#6) semetka válasza The DJ (#2) üzenetére


semetka
őstag

Remélem igazad van. :)

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#7) Viktor77


Viktor77
titán

Nagyon odébb van az, amikor érdemben meg tudják szüntetni a torrentet. Csak csinálják maguknak a felesleges papírmelót, dolgoztatják a bírókat, stb.

És milyen elgondolkodtató, az én adómból. Kvázi én fizetem őket azért, hogy engem elkapjanak (már ha a külföldi példát vesszük alapul, ahol rávertek nagyobb összegű bírságot átlag torrentezőkre). :D vagy inkább :( ?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Nyugdíjas válasza Viktor77 (#7) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azthiszem pont asva-n irta valaki,de lehet máshol, hogy neki tavaly is elvitték az egyik szerverét, és még csak meg sem keresték a csendőrök azóta sem. Szóval még csak munkát sem csinálnak ezek maguknak, csak pár jobb konfigot ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#9) moha21


moha21
addikt

hwsw
pcforum

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) Motion_Blur válasza The DJ (#2) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Remélem, hogy tényleg így lesz. Elvettek egy részt az életemből :O

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11) The DJ válasza Viktor77 (#7) üzenetére


The DJ
addikt

Én sem igazán értem mi a célja ennek az egésznek. Kivonul az egész hadosztály, viszik teherautón a gépeket. A nagy forgalmat generáló oldalak (trackerek) esetében másnapra ebből semmi sem érződik, új gépek kerülnek be, a biztonsági mentés gyorsan visszaállításra kerül és minden megy tovább a régiben.

Ha valamit mindenáron le akarnak foglalni, akkor tegyél ezt az sms spammelő, sms webes valamint fizetős FTP szerverekkel, mert ezek nagy része egyébként is csak lehúzás, nagyon kevés mögött van valós tartalom. Amelyik mögött pedig van, ott is hihetetlen pénzek mozognak és itt bizony már komoly bevétel is van a szerverpark és a terrabájt halom mögött. Míg egy tracker esetében nem, vagy csak nagyon kis mértékben beszélhetünk ilyesmiről (emelt díjas sms-es aránynövelés, stb.)

Kicsit tartok én is tőle, hogy mi lesz ha a teremben levő céges vagy éppen saját szervert támad kedvük ellenőrizgetni? Hónapokig várjak, míg visszakapom? Egy közeli ismerősöm otthoni gépét foglalta le a közeg, mert fülest kaptak, hogy DC-n nagy méretű illegális megosztással járkál. Ebből semmi se volt igaz, nem is találtak a gépen semmi érdemlegeset, de fél évbe került míg erre rájöttek és addig se gépet, se választ nem kapott.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#12) dízelracer


dízelracer
senior tag

Én csak egy torrent oldalon vagyok jelen. Arról is max bescannelt újságokat meg 1-2 mp3 track-et (nem komplett albumot) szedegetek le. Na jó letöltöttem a Maffiózók c. sorozatot is de az tv-ből lett felvéve. :D Nekem nem akkora érvágás ha pár napig nem lesz az a bizonyos oldal. 2nap múlva úgy is zavartalanul megy tovább majd minden. Az már jobban foglalkoztat a lefoglalt szervereken tárolt ip címekkel mit kezd a közeg... :U

[ Szerkesztve ]

(#13) Stirbi


Stirbi
addikt

szopóág :O

(#14) Lenry válasza dízelracer (#12) üzenetére


Lenry
félisten

mert szerinted tárolnak bármit is?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) lorcsi válasza dízelracer (#12) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem nincsenek tárolt ip-k (ez elég gáz lenne az üzemeltetőkre nézve)
de majd jönnek az okosok és megaszondják

(#16) dízelracer válasza Lenry (#14) üzenetére


dízelracer
senior tag

Igen.

(#17) The DJ válasza dízelracer (#12) üzenetére


The DJ
addikt

Mit kezdene velük? Semmit :) Mire megnyílik az IP log az telik napokba :D

Esetleg ha nagyon ráérnek, akkor példát statuálnak 1-2 emberrel, aztán minden megy tovább a régiben. A nagy trackereknek akkora látogatottsága és 'felhasználóbázisa' van, hogy mindenkit fizikai lehetetlenség felkutatni és visszakeresni. No meg ugye a letöltés maga nem illegális, ha saját használatra történik és a letöltendő média az éppenséggel film vagy zene.

MOD: Maga az Apache log is tárol IP-ket alapértelmezetten.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#18) szablya


szablya
tag

Külföldi nyomásra, gondolom... persze, ez megy az ÁVH-nak rendőrségnek :U

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#19) EczkE


EczkE
addikt

Akkor ezért nincs evo sem. :U Gondoltam, hogy ilyesmi lehet mögötte.

Asszem mindenféleképpen!

(#20) zalman90


zalman90
őstag

hát ez f*sza , ijenkor mi van? ujra tudják indítani 1 kis idő után a torrent oldalakat? meg az összes tárold adat , a felhasználók listája mind elveszik?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#21) Lenry válasza zalman90 (#20) üzenetére


Lenry
félisten

bakker, olvass már vissza néhány hozzászólásnyit. senior tagtól már talán elvárható, hogy előbb olvas, aztán kérdez

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) Nyugdíjas válasza Lenry (#21) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Minium, és egyébként is, ahogy asva-n is irtk az egyik hasonló kérdezőnek, ez most éppen k..vára senkit nem foglalkoztat, hogy zolika aránya nullázódik-e :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#23) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Már megijedtem kora délután mikor még csak annyi derült ki, hogy a rendőrség lefoglalta az nCore jó néhány gépét, hogy ugyanúgy fog járni, mint az Independence.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#24) shteer válasza zalman90 (#20) üzenetére


shteer
titán

van backup

..szerintem jónak tűnik

(#25) albertboy


albertboy
tag

Azért az elgondolkodtató, hogy 90-ről "csak" 75 Gb -re esett vissza a forgalom... én személy szerint kb. feleződést vártam, amekkora hype van a mostani lefoglalás mögött...

(#26) Lauda


Lauda
félisten

Szuper ez a magyar rendorseg. Teljesen feleslegesen pazaroljak az adofizetok penzet ilyen marhasagokra. Egyreszt feldughatjak maguknak a szervereket, lesz helyette boven, aztan pedig semmi torvenyserto nincs rajtuk. Masreszt pedig mit bizonyitanak a tarolt adatokkal? Hogy a jancsika letoltotte a pistiketol a kelemen anna vs kiraly kata lesbian-t? :DDD :P A magon is van vagy 120 ezer tag, tobbszorose az egesz magyar rendor kocerajnak. Nevetseges az egesz.

[ Szerkesztve ]

(#27) Lenry válasza Nyugdíjas (#22) üzenetére


Lenry
félisten

én azért nem lennék igazán boldog, tekintve, hogy eddig 10MBites feltöltéssel egész erős arányt hoztam össze, e hónap elejétől viszont ADSL-en vagyok, valami ultrafos feltöltéssel... :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) aero. válasza Lenry (#27) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

ja a költözés miatt?

amúgy ott a backup, ha nem is a legfrissebb, de csinálják azok sűrű időközönként.

(#29) barnam_ válasza Lauda (#26) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tényleg semmi értelme a tracker szervereket lefoglalni. Hiszen a warez cucc nem ott van, hanem a felhasználók gépén :D Így csak annyit csak annyit kell csinálni hogy fel kell tölteni a backupot egy másik szerverre, aztán mehet tovább.

[ Szerkesztve ]

(#30) Samus


Samus
addikt

Kedvenc és egyetlen oldalam szerencsére megy. Játékot szinte nem is kalózkodok (jó, csak nagyon ritkán), csak filmeket és zenét, sorozatokat (főként sorozatokat, Forma1 és NGC, Doktor House és egyéb kedvencek). Tudtommal ez saját célra legális, amennyiben nem osztjuk vissza. Feltöltésre pedig vannak ingyenes tartalmak is, hogy ne romoljon az arány...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#31) Móci válasza Lauda (#26) üzenetére


Móci
addikt

Van értelme, mert menőzhetnek, hogy igen, most aztán odacsaptunk a wareznak!
Szerintem volna jó pár másfajta bűnözés, ahol legalább ennyire lelkesek lehetnének...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#32) Cthulhu Dawn válasza Lauda (#26) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Az meg másik, hogy inkább ezzel foglalkoznak, de az ilyen-olyan rasszokba tartozó emberek büntetlenül gyilkolászhatnak, lophatnak, na meg a bodzatermesztés is mehet nagyüzemben.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#33) :-I


:-I
tag

Bithorlo: "Szerverünket az országos razzia során lefoglalták. Amint új információval tudunk szolgálni, azt itt közöljük Veletek. " :(

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#34) Lauda válasza barnam_ (#29) üzenetére


Lauda
félisten

Errol van szo. :R

(#31) Móci, (#32) Cthulhu Dawn

Sajnos az ilyen ertelmetlen dolgokra van penz, ido es ember. Meg gumilovedekkel celbaloni. :(

[ Szerkesztve ]

(#35) The DJ


The DJ
addikt

Az IT.Cafe is leadta az immáron hivatalos hírt: 50 szervert foglaltak le (videóval)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#36) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

nCore továbbra se megy :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#37) Lenry válasza Motion_Blur (#36) üzenetére


Lenry
félisten

majd fog

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) :-I válasza Motion_Blur (#36) üzenetére


:-I
tag

Remélem hamarosan talpra áll, nagy kár lenne érte. :(

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#39) Kang


Kang
csendes tag

Bithorlo-ról még mindig semmi hír.. :(((

old school konzolblog a szobából - http://darkroomgamer.blog.hu/

(#40) The DJ válasza Kang (#39) üzenetére


The DJ
addikt

Emberek, türelem...nem áll meg a világ, ha 1-2 napig nem torrentezel. Teljesen biztos vagyok benne, hogy mindegyik oldal helyre fog állni vagy így vagy úgy. Van biztonsági mentés. Van tartalék szerver, lesz mindenre megoldás. Lehet, hogy szervertermet váltanak, vagy külföldre mozgósítják a gépeket, de az biztos, hogy rövidesen életre kelnek a nagy oldalak.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#41) zoo8800 válasza albertboy (#25) üzenetére


zoo8800
veterán

Az oldalak többsége zavartalanul üzemel tovább. ;)

rip and tear, until it is done

(#42) Motion_Blur válasza The DJ (#40) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"nem áll meg a világ, ha 1-2 napig nem torrentezel"

Ó de még mennyire hogy megáll :Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#43) Newyorker válasza Móci (#31) üzenetére


Newyorker
addikt

ÁLLJ!

Ha vki feljelentést tesz, jelen esetben az ASVA, akkor a rendőrségnek kötelessége intézkedni, független, hogy azt TE vagy bárki is, hogy ítéli meg! Jelen esetben sem a rendőrség kezdeményezte az eljárást, hanem egy jogvédő szerv feljelentése nyomán!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#44) Newyorker válasza Cthulhu Dawn (#32) üzenetére


Newyorker
addikt

Az, ha elkapja a rendőrség és levizsgálja az adott bűncselekményt és az illető megussza mert a bíróság felmenti, az nem a rendőrség hibája!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#45) McKane


McKane
senior tag

ameddig nem megy a torrentoldal,addig tessék a foci VB-t nézni.. :DD :P

(#46) The DJ


The DJ
addikt

Új infó az ncore blogján.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#47) eastsider válasza The DJ (#46) üzenetére


eastsider
nagyúr

most ez azt jelenti, hogy egy darabig nem jönnek vissza?
vagy hétfőn?:( (pont érettségizek)....
ha valaki tud valamit privizzen :))

(#48) <NewL>


<NewL>
addikt

92%-nál megállt a Perzsia hercege. :( másfél nap kellett mire lejött ennyi, na én akkor mit szóljak?:D

There's an app for that

(#49) Lenry válasza eastsider (#47) üzenetére


Lenry
félisten

ez azt jelenti, hogy l*f***t se tudunk, de azt legalább biztosan.

gondolom nCore-ék most azon agyalnak, hogy honnan szerezzenek vasat a tracker alá, és hol helyezzék azt el

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#50) Motion_Blur válasza The DJ (#46) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez kicsit komolyabbnak tűnik annál, hogy backup visszatölt és kész.. :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.