Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Grat hozzá. :C

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) The DJ válasza lezso6 (#1) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm, jó szolgálatot fog tenni itthon mint file szerver, mail szerver és webszerver :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) Lalaland válasza lezso6 (#1) üzenetére


Lalaland
tag

Szép nagy "dög" :) Tetszetős.. Mérted a fogyasztását?

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#4) eziskamu válasza The DJ (#2) üzenetére


eziskamu
addikt

Hát otthoni szervernek kicsit hangos lehet és sokat fogyaszt, de ha az én oldalamnál nagyságrendekkel igényesebb (mondjuk nem nehéz ;] , csak jobbat lehet ) oldalt csinálsz és nagyobb látogatóközönségnek, esetleg még üzlet is nem csak hobbi , akkor tényleg hasznos.

(#5) dzsambo


dzsambo
tag

Szép darab és mennyi volt az ára postával ha nem titok?

(#6) The DJ válasza Lalaland (#3) üzenetére


The DJ
addikt

Fogyasztást még nem mértem, de lehet jobb is, mert megijednék :DDD

Komolyra fordítva a szót, hát biztos többet eszik, mint egy HTPC vagy egy saját kezűleg összerakott kis matx home szerver, de megbízhatóságban és stabilitásban nem sok minden éri utol (maximum az újabb HP szerverek vagy a későbbi generációi :D )

dzsambo: A kérdésedre itt megtalálhatod a választ: [link]

Futárszolgálattal érkezett, 2000 ft-ba került mindössze a szállítás. De mire felcipeltem a harmadikra...az élmény megfizethetetlen :DD

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#7) Alexios


Alexios
veterán

Grat hozzá:) A cikk pedig jöhet:)

(#8) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Nagyszerű gép, benchmarkot csinálsz róla? Kíváncsi vagyok mennyit megy a bestia... ;]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9) Vladi


Vladi
nagyúr

Gratu, szép motyó. :C

Asszonygya: alapszintű otthoni feladatokra. Jáááá :))
Ez simán elvinne pár kisebb sitot vagy ezt azt. Ha kitennéd egy combos sávra, lehetne kezdeni vele sok mindent.

A cikket meg írjad megfele. ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

A Q9300-asom leborul a szervered előtt :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) Samus


Samus
addikt

A cikkre én is kíváncsi lennék. Egyébként nem akarok nagyot mondani, de szép gép a kép alapján. Pedig nem sok szerver tetszik, mert azok olyan...szerveresek. Inkább mobiltelefon párti vagyok. Az a 26 magos példány lehet jól ellátna alapszintű szerverfeladatokat is :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) The DJ válasza Vladi (#9) üzenetére


The DJ
addikt

Na akkor jövő héten nekiesek a cikknek, ha már ennyien akarjátok ;]

Egyébként meglepően izmos gépezet, tegnap telepítés után nyúztam egy kicsit, fordítgattam ezt azt, VLC és SSH is ment, torrent is izzott, de a load nem nagyon ment 0.10 fölé :D

Most 10/10-es neten megy, sajnos a településemen ez is nagy dolognak számít.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#13) Móci


Móci
addikt

Nagyon tetszetős a masina, én is szívesen hazahoznék egy ilyet... :K

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Röhögve megérte az árát, grat hozzá.
Ha értenék a Linux lelkivilágához, biztos jól eljátszanék vele... :)

(#16) The DJ válasza Kalandor (#14) üzenetére


The DJ
addikt

Jelenleg még itt csücsül nem messze, az asztali gépem mellett. De ha kész leszek a konfiggal és életre keltettem a raid-et is, akkor keresni fogok neki valami távolibb helyet, mondjuk a szomszéd szobát, ott úgyis csak a régi cuccaim vannak, pont jó hely lenne neki és a hangja se süketítene meg senkit. :) Egyébként 8 redundáns hűtő van benne, ezért a hangorkán.

dying_star: Támogat Win 2000 és 2003 servert is, ha SmartStart-ból telepíted, akkor az összes szükséges kiegészítő meg segédprogram felkerül mellé.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#17) Vladi válasza FoxiestFox (#15) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem nagy cucc megtanulni. Szerintem havertól ingyen is szerzel régi p3-at, bevágod a sufniba egy utp kábel és egy debijány társaságában és hajrá. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#18) Fecogame


Fecogame
veterán

Szép kütyü :R :C

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19) FoxiestFox válasza Vladi (#17) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Gondoltam már rá, van itthon PIII, majd ha majd.. egyszer nekivágok, lehet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.