Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [The DJ:] Sorozatok

Hozzászólások

(#1) bubi92


bubi92
őstag

ez valami netes lista készítő :F ha igen egy linket dobj már:)

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

A Dexterről és a How I met Your Motherről már hallottam. :))

(#3) rt06


rt06
veterán

kezdotol nem rossz...
nekem csak ilyenem van, a masik listanak - mivel kep nem ferne be a meretkorlatozas miatt - csak az osszesiteset irom ide:
Episodes: 4595
Minutes: 244460
Time wasted: 6 months, 1 days, 18 hours, 20 minutes

amugy tudom figyelmedbe ajanlani a [MyEpisodes] site-ot, ahol nyomon tudod kovetni, mit neztel meg, mit kell, mi van mar felveve/letoltve/megveve, mi mikor kerul adasba (naptarban, listaban megjelenitve), illetve szepen osszeszamolja, amit fentebb lathatsz

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4) The DJ válasza bubi92 (#1) üzenetére


The DJ
addikt

A kép, amit a bejegyzésben látsz [EZZEL] a programmal készült. Felveszed a sorozatokat, amelyeket követni akarsz, megkeresi neked mennyi rész van kinn, mikor jön a következő, valamint feliratot is keres hozzájuk. Amit megnéztél azt ki tudod pipálni. Egyszerű és nagyszerű. Az epguides.com alapján dolgozik egyébként.

D1Rect: Mind a kettő kedvenc :))

rt06: Igen, rólad tudtam, hogy hardcore nyomod a dolgot :) Ez a lista, amit közzétettem csak az, amit jelenleg nézek, ha kiegészíteném azokkal, amiket már láttam, meg amiket jelenleg nem követek, akkor bizony az enyém is jóval hosszabb lenne. A te listádból is van egy csomó, amit már kivégeztem, csak a Series Calendar elrejti a befejezett sorozatokat/évadokat.
A MyEpisodes-ről hallottam már, csak lusta vagyok felvinni oda is a listát és előtúrni minden régebbi címet is, bár kíváncsi vagyok mennyi időt vesztegettem el az életemből, szóval lehet mégis megpróbálkozom vele :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hehe szép kis lista, rt06 listájáról nem is beszélve:)

Én ami nagyon hosszú volt és minden részét láttam, az az X-akták. Mondjuk a Terminator: Sarah Connor Chronicles-höz képest mert az csak két évad volt. Szeretem a sci-fit meg a terminátor témát, de a SCC egy igazi szar volt. Volt pár atomjó rész, de összességében nagy csalódás.

Amit most nézek az a Fringe, és a The Walking Dead úgyszintén. Előbbi a sci-fi szomjam csillapítja, a másik meg a horror és világvége feeling szomjam:) Én is örülök amúgy hogy van végre egy jó kis poszt-apokaliptikus sorozat :)

A T. Walking Deadben jó volt a 2. rész, amikor bekenték magukat zombival... meg azok a hangok :)) Végre egy kis durvaság:)

Korábban néztem a Family Guy-t is, a 8. évadig mindet láttam.

De az abszolút tuti a Fringe, a walking dead kicsit elnyújtott. De több időt nem is cseszerintenék el sorozatra, már nekem ez is sok :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) The DJ válasza Apollyon (#5) üzenetére


The DJ
addikt

A TSCC-t én is néztem anno. Összességében tényleg elég csúfos kudarc volt, attól az 1-2 résztől eltekintve, amikor például John Henry volt a középpontban vagy éppenséggel a kedvenc Terminator csajszink kattant be. Túl sok volt a jelentéktelen és összefüggéstelen epizód. Sajnálom, mert sok lehetőség lett volna benne.

A Sci-fi kategóriából nekem is az egyik kedvencem a Fringe, bár sajnos nem áll túl jól a szénája nézettség szempontból :( Reméljük nem lesz belőle kasza. Ezen kívül a The Event is egész jól indult (Lost utódként emlegetik). Ehhez kicsit hasonlít a 'V', (szintén idegenes téma) januárban kezdődik az új évad.

A Walking Dead eddigi 3 része számomra abszolút bejövős, bár a harmadik eléggé elment a dráma irányba a zombihent helyett, de nekem ez még belefér. A 2. rész kulcsmondata pedig: "We need more guts." :D Kinn van sorozatjunkie-n is, mint hét idézete. Nagyon jó a posztapokaliptikus hangulat képi megvalósítása is, szóval bizakodom egyelőre.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Mivan?
Heroes has been canceled? WTF? Pedig azt végig akartam nézni....

(#8) The DJ válasza D1Rect (#7) üzenetére


The DJ
addikt

Hát igen, sajnos kasza...az utolsó évad már nem volt az igazi, tele volt logikátlanságokkal az egész.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#9) Apollyon válasza The DJ (#6) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"bár sajnos nem áll túl jól a szénája nézettség szempontból"

Hmm ezt nem gondoltam volna, mert azért sokkal jobb sorozat mint a TSCC és az végigment két évadot. Ha azt végignyomták, akkor szerintem a Fringe-gel sem lesz baj, a walking dead szerintem gyengébb mint a Fringe, bár ez már ízlés kérdése is..

Úgyértem hogy gyengébb, hogy a walking deadben több szól inkább emberi kapcsolatokról, vagyis úgymond "szappanoperább" mint a Fringe ami inkább science (ha még áltudományos is). A Jericho c. sorozatot is néztem (kb 3 részt), de túl szappanopera volt, és azt a gombafelhőt mutathatták volna jobban meg stb. de a walking deadben sokkal jobb a posztapokaliptikus feeling, és az eddigi hentelések is valósabbá tették..

Erről a V-ről hallottam már, mert említette egy sorozatjunkie haverom, de azóta feledésbe merült... Lusta vagyok utánanézni, tudnál mondani véleményt a V-ről? :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10) The DJ válasza Apollyon (#9) üzenetére


The DJ
addikt

A Jericho-t is végignéztem, de sajnos az is kasza lett. Odavagyok ezekért a világvége hangulatú sorozatokért, bár tény, hogy az inkább a dráma felé mozdult el.

A 'V' egy 1983-as minisorozat újragondolása modern köntösben. Vérbeli sci-fi. Az alapsztori nagyjából annyi, hogy megtörténik az, amire jó ideje számítani lehetett: Megjelenik a föld fölött egy óriási űrhajó, tudatva az emberiséget, hogy nem vagyunk egyedül. A szándékaik teljesen pozitívnak tűnnek, segítséget nyújtanak, átadják a technikájuk egy részét, orvosi segítséget nyújtanak és próbálnak beilleszkedni. De ez csak a látszat. Szép lassan kiderül, hogy a valódi szándékaik egészen mások. Itt van a (Lost-ból ismerős) rendőrnő, egy lelkész, a fia és egy kakukktojás szereplő, aki valójában nem is ember :) A sztori tehát nem rossz, a megvalósítás is egész korrekt. Lesz itt szerelem, dráma, akció, izgalom, minden, ami kell.

Én bizalmat szavaztam neki, ha tetszik ezek alapján, akkor kezdj bele bátran, a pilot nagyszerű lett.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11) moha21


moha21
addikt

Én végignéztem a csillagkaput ( 10 évad 22 rész évadonként és kb 40 perc) így ez 6,1 nap folyamatos nézés lenne. 2,5 hét alatt tettem meg. :-) általában ennyire nem bírom abbahagyni.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#12) Apollyon válasza The DJ (#10) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Meggyőztél, megnézem :)

Már csak az érdekelne, hogy hogy a rákba kéne rákeresni? :D

Mármint "V" így nem nagyon megy.. van valami hosszabb neve?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13) Apollyon válasza Apollyon (#12) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Közben rájöttem hogy V 2009 :D

Már meg is van a pilot, remélem nem tetté' függővé :))

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) The DJ válasza Apollyon (#13) üzenetére


The DJ
addikt

Az lesz az.
Én is szívtam egy sort, mire rájöttem, hogy hogy is kellene rákeresni :D

Aztán majd beszámolni ám, hogy mi az első benyomás :K

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#15) Vladi


Vladi
nagyúr

Sorozatok. Argh. Kicsit dühöngök.
De valahogy az utóbbi pár évben mánia lett a kasza. Már nem tudom két kezemen
megszámolni, hogy hány sorozatot kezdtem el nézni, megszerettem aztán törlés. :O
Felfoghatatlan, elfogadhatatlan. :((( A legtöbb esetben még arra sem veszik a fáradságot,
hogy szépen lezárják, hogy a nézőben ne maradjon hiányérzet. :U

De komolyan! 2010-ben, 10 rész leadása után nem látszik, hogy mi lesz a sorsa?
Rendesen csodálkozom, hogy amerikában ezért még pénzt adnak az emberek.

No mindegy. Nem ismertek valami jó európai sorozatot? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#16) The DJ válasza Vladi (#15) üzenetére


The DJ
addikt

Manapság már csak a nézettség számít, a nyers tények és a számadatok. Ha egy sorozat nem teljesít x nézőt stabilan, akkor kasza, akár be van fejezve, akár nincs. Én is sajnálom egyébként, mert olykor tényleg olyat kaszálnak el, amit rengetegen szerettek és vártak hétről hétre. Anno a Jericho esetében is hihetetlen tömegek tüntettek és gyűjtöttek aláírást azért, hogy mégse legyen vége, de nem értek el vele semmit. Pedig ennek kellene számítania, de mégse...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#17) Psychonaut válasza Vladi (#15) üzenetére


Psychonaut
addikt

Barátok közt, tizenkét éve megy és biztos nem fogják elkaszálni egy darabig. :DDD

(#18) Apollyon válasza The DJ (#14) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Bazki ezek gyíkok!!!! :))

A közepén amikor felmentek a srácok a hajóra, és odajött hozzájuk a szőke btf csaj (born to fck :D) már majdnem elintéztem annyival, hogy na, pont ráizgul a főhős srácra a csaj, kire másra, meg persze minden simán megy na ne ez nekem nem kell és már majdnem nyomtam az X-et, de hát ez pilot hátha lesz valami, és igen jött a balhé, aminek nagyon örülök:D

Meg kicsit furának találtam, ez a szöszi FBI-os csávó lesz az egyik fő karakter, de szerencsére kiírták hamar, fura volt a feje:D
És gyíkok vazzeg!! :DD Ez azér erős volt, de tetszik hogy megint jól átvágják az embereket. Így most már elnézem hogy a gyíkcsaj bekapja a srácot:DDD

Jó lesz ez :)

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19) moha21 válasza Vladi (#15) üzenetére


moha21
addikt

A Róma nagyon jó sorozat ám csak 2 évad van belőle ( túl sokba került, ami viszont meg is látszik rajta ), HBO készítette, de Európában.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#20) D1Rect válasza Vladi (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Szomszédok.

(#21) rt06 válasza Vladi (#15) üzenetére


rt06
veterán

brit sorozatokat tudom ajanlani, ugy mint (megjelenesi sorrendben) doctor who, skins, misfits

amugy a kasza nem most es nem az usaban lett divat, csak talan eddig nem volt ennyire szembeotlo, nem vol tennyi csatorna, es foleg nem jutott el hozzank minden szemet

kasza szempontoban talan a fox a legdurvabb, bar hozzatartozik, ok be is vallanak sok olyan sorozatot, amit mas nem feltetlen merne (persze inkabb az elvagott sorozat marad meg mindenkiben, lasd pl a firefly miatt nem ket ember utalja a fox-ot)

asszem egyebkent volt errol sorozatjunkie-n valahol statisztika is, hogy ki milyen aranyban fektette el a sorozatait (usa adok)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22) Ipse89


Ipse89
tag

7 éve nem nézek TV-t / Sorozatokat Filmeket elvétve. Kivéve The Walking Dead tegnap néztem az évadzáró részt, hát büntetett :D

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [The DJ:] Sorozatok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.