Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LadyLorien


LadyLorien
tag

Kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak hozzászólni majd. :B Köszönöm! :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#2) Samus


Samus
addikt

Találtam egy kurzort :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) Rive


Rive
veterán

A kártya bal felső sarkában a modellszám pontosan mi? CT60xx?

Amúgy szerintem a kiegészitők nélkül meglehetősen korlátozott az értéke.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#4) The DJ válasza Rive (#3) üzenetére


The DJ
addikt

Ha minden igaz, akkor CT6000

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) Probber


Probber
őstag

Élő, színes videóképet varázsolt a monitorra, ha minden igaz egy kamera segítségével. Főleg konferenciabeszélgetésekhez fejlesztette a Creative, életre keltéséhez Windows 3.1re volt szükség.

Ebben a "dokumentációban" írnak róla.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) JoeYi


JoeYi
őstag

ahogy előttem említették, digitalizálásra

Ez egy első szériás cucc és 500 dollcsi volt újjonan a leírás szerint:

Creative's next move was to enter the video card market. Samuels says "The company moved into video in April of last year (1992) by introducing a product called Video Blaster. [Video Blaster is a board for digitizing, capturing and displaying live video.] That product really set a new standard for price performance. It was bringing a performance level that really had been in the market before but it had been at the $1,500-2,000 price point and we introduced the product complete with applications software for it at a $495 list price."

szerk: találtam egy képet is, a tiéd vmi kisebb tudású verzió lehet ennél, de ez is CT6000:

forrás:[link]

[ Szerkesztve ]

(#8) JoeYi


JoeYi
őstag

találtam egy cikket:

forrás

(#9) The DJ válasza JoeYi (#8) üzenetére


The DJ
addikt

Köszönöm, ez már valami :R

A francia oldalt én is megtaláltam, de ott tényleg nem sok infót tudtam kivenni, ezek a cikkek viszont elkerülték a figyelmemet. Elég nagy tudású kártya lehetett ez régen, főleg a Windows 3.1-es időkhöz viszonyítva. Úgy tűnik nem volt akkora sikere, ezért nem is vitte tovább ezt a vonalat a Creative, mindenesetre gyűjtőknek érdekes lehet, mert nem egy mindennapi ketyere.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#10) JoeYi válasza The DJ (#9) üzenetére


JoeYi
őstag

de vitte, sőt 92-től 95-ig volt ez a típus, utána meg v100 és r300 nevűek, ha jól láttam (nyilván win 95höz)

[ Szerkesztve ]

(#11) LadyLorien


LadyLorien
tag

UP! :B

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.