Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [The DJ:] Megcsapta

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Azt a kutya mindenit! :Y

Jó ötletet adtál :))

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) The DJ válasza szablya (#1) üzenetére


The DJ
addikt

Csak félve merem megkérdezni...mihez? :U :))

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Bátyám már mutatta, először mikor meglestem nem tudtam mi baja azthittem gránát robbanta kezében. :DDD
Aztán másodszorra már láttam, hogy mi is történt. :F

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Ipse89


Ipse89
tag

1-2 ezer amper tud kokszolni :(

(#1) szablya Eszednél legyél!!! :Y :W

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#5) szablya válasza The DJ (#2) üzenetére


szablya
tag

A melegszendvicshez :))

Ipse89: Igazad van, nem ez a megfelelő halálnem.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) The DJ válasza Ipse89 (#4) üzenetére


The DJ
addikt

Ha jól láttam még el is porladt szegény csóka...legalábbis egy része biztosan :U

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#7) Lenry válasza The DJ (#6) üzenetére


Lenry
félisten

hát kigyulladt a feje... neki rossz

ez ilyen urbán-darwinizmus

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) The DJ válasza Lenry (#7) üzenetére


The DJ
addikt

Indulhatna a Darwin-díjért az egyszer biztos. Valahol láttam is ilyen összefoglalót a legelképesztőbb és leghihetetlenebbnek tűnő halálesetekről...azok se voltak semmik.

De egyébként azért annyi gógyija lehetett volna már, hogy nem fogdosunk csupasz vezetéket, főleg magasban lévőt, amit más se fogdos. Nem jó falkavezérnek lenni minden esetben. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#9) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kérnék mindenkit, hogy mások halálával ne viccelődjön, és ennek szellemében szóljon hozzá!

[ Szerkesztve ]

***

(#10) Ipse89


Ipse89
tag

Jogos, halottról vagy jót vagy semmit. :U

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#11) D1Rect


D1Rect
félisten

Mit csinált ott? :F

(#12) #39306496


#39306496
törölt tag

Kitehettél volna egy "18 éven aluliaknak nem ajánlott", vagy "csak erős idegrendszerűeknek" feliratot. Ha tudom, hogy áramütés éri, meg sem nézem. Felkavaró.

(#13) Zolaash válasza D1Rect (#11) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Meghalt.

Rip and tear

(#14) iSonic válasza D1Rect (#11) üzenetére


iSonic
addikt

Bolondot játszott és túljátszotta a szerepet..

(#15) mephi666 válasza The DJ (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

asszem ilyenkor mondják, hogy: "aki hülye, haljon meg" :( nem ruhaszárítónak van ott az a vezeték és nem azért, hogy a madarak rászállhassanak kényelmesen... meg nem hiába van olyan magasan, hogy ne lehessen elérni :( a tizenpárezer volt nem játék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) ollie válasza D1Rect (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Indiában szokás akár a vonat tetején is utazni, gondolom azért mászott fel.

***

(#18) D1Rect válasza ollie (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Azt tudom, de szerintem a villanyvonaton ott sem engedik.
Nem véletlenül kamerázták.

(#19) The DJ válasza #39306496 (#12) üzenetére


The DJ
addikt

Jogos, pótoltam.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#20) ollie válasza vsgaborr11 (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

vsgaborr11: amint legközelebb jókat poénkodsz egy ember haláláról szóló videóról, azonnal kiteszlek a fórumról!

***

(#21) gorogdinnye3 válasza ollie (#20) üzenetére


gorogdinnye3
csendes tag

Hát ha a gyereknek ennyi esze volt..

(#22) bullseye válasza mephi666 (#15) üzenetére


bullseye
addikt

szerintem a madaraknak nem árt, csak a fém vonat-fém sín miatt szépen átment a pasin az egész... de mi a fenéért fogta meg, azt hitte a cipő 1 cm gumija megvédi?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23) moha21


moha21
addikt

Hát nem poén az biztos. :( Viszont az illető, nem hiszem véletlen csinálta. Volt a falunkba olyan ember, aki nem megfogta, hanem drótot dobott a 25kV-os vezetékre, öngyilkos akart lenni, nem azonnal halt bele, hanem nagyon sokat szenvedett. :(
De én azt sem értem ilyet ki tehet fel egyáltalán videómegosztóra, illetve miért nem törlik onnan?

bullseye: Madaraknak azért nem árt, mert az áram nem megy keresztül rajtuk egy potenciálon vannak a vezetékkel, ha 2 vezetékhez érnének hozzá akkor nekik is ártana, mert akkor a testük zárná az áramkört és rajtuk keresztül menne az áram.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#24) Mobi28 válasza moha21 (#23) üzenetére


Mobi28
tag

Én ezt a nothingtoxic-on láttam pár hónapja. Szegény ördög. :(((

(#25) Bubu79


Bubu79
addikt

Mert az áram barátságos jószág - bárkivel kezet ráz...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26) Szabesz válasza bullseye (#22) üzenetére


Szabesz
őstag

Szerintem erős sansz van rá, hogy nem volt tisztában vele mi fán terem az áram. Jó eséllyel még meg sem fogta a kábelt.

¯\_(ツ)_/¯

(#27) BITBOYS válasza Bubu79 (#25) üzenetére


BITBOYS
addikt

...bárkivel [link] :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#28) moha21 válasza Szabesz (#26) üzenetére


moha21
addikt

Levegő páratartalmától függ ugyan, de azért elég közel volt hozzá a keze.

BITBOYS : :)) ezek is kaptak pár ezer voltot, de kicsi áramerősséggel.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#29) Bubu79 válasza BITBOYS (#27) üzenetére


Bubu79
addikt

Egészen felvillanyozódtak a malackák :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30) BITBOYS válasza Bubu79 (#29) üzenetére


BITBOYS
addikt

moha21 Bátran elfutott :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#31) moha21 válasza BITBOYS (#30) üzenetére


moha21
addikt

Azért nekem se esne jól "menet közben" egy ilyen:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#32) Mobi28 válasza Bubu79 (#29) üzenetére


Mobi28
tag

Ne röhögj! A malac is csak ember :D

(#33) tibi666 válasza moha21 (#23) üzenetére


tibi666
senior tag

ezt én sem tudom, jelentettem is a staffnak.

(#34) dedike


dedike
addikt

Kellemetlen. Nálunk is volt ilyen, szegény ember élt még kb három hetet, összeégve, itt-ott megszenesedve, de a végzetét nem kerülhette el, hiába tettek meg mindent érte az orvosok :(

Jó szerencsét!

(#35) Szabesz válasza tibi666 (#33) üzenetére


Szabesz
őstag

Igazad van, még véletlenül se lehessen elrettentő példa.

¯\_(ツ)_/¯

(#36) tibi666 válasza Szabesz (#35) üzenetére


tibi666
senior tag

szerencsére törölték hamar.

(#37) Bubu79 válasza tibi666 (#36) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi volt a fedőneved az átkosban - csillagos? ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#38) lesaux válasza moha21 (#23) üzenetére


lesaux
veterán

Madaraknak azért nem árt, mert az áram nem megy keresztül rajtuk egy potenciálon vannak a vezetékkel, ha 2 vezetékhez érnének hozzá akkor nekik is ártana

Erről egy vicc jut eszembe. Öreg nénike toporog a vasúti sín előtt:
- Biztos úr, nem fog megrázni az áram, ha rálépek a sínre?
- Nem, csak arra vigyázzon nagyon, hogy közben a másik lába ne érintse a felső vezetéket.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [The DJ:] Megcsapta
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.