Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Nekem gömbvillámhoz volt szerencsém, apámnak meg majdnem balszerencséje...
Több mint 10 évvel ezelőtt egy sima esős napon apám kint bagózott a folyosón egy kis asztalnál, majd látta hogy elkezdett szikrázni a fal és megjelent egy gömb, majd nagy sebességgel végighúzott a folyosón, és szemben lévő ajtó üvegébe csapódott, majd hatalmasat robbant, én ebből annyit tapasztaltam, hogy mikor indultam volna ki a szobából, a függönyön át egy narancssárga suhanó fényt láttam, majd jött a robbanás, földhöz vágtam magam hirtelen, azt sem tudtam mi van, meredek dolog volt.

[ Szerkesztve ]

(#2) barnade95


barnade95
tag

Valószínűleg belecsapott a házba egy villám. Még szerencse, hogy nem valamelyikőtökön földelődött..

(#3) The DJ válasza westcoastog (#1) üzenetére


The DJ
addikt

Az se semmi :Y Még szerencse, hogy egyikőtöknek se esett semmi baja. Én el nem tudom képzelni hogy reagálnék ilyesmire. Már ez a jelenlegi helyzet is eléggé meglepő volt.

(#2) barnade95: Erre is gondoltam, sőt, ha jól emlékszem akkor volt is egy nagyon hangos dörrenés, de olyan gyorsan történt minden hogy már nem tudom, hogy előtte vagy utána hallottam-e.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4) Zarah válasza The DJ (#3) üzenetére


Zarah
csendes tag

Már megbocsáss, de én eredetileg a kutyához indultam. :P Akkor kezdett közeledni a vihar, és még mondtam is mielőtt leindultam, hogy ki kéne kapcsolni mindent. Az első hatalmas dörgés pont akkor lehetett, amikor leértél, mert emlékszem, hogy halálra rémültem, és még te is úgy néztél, mintha ufó lennék. :Y
(A másik nagyon durva meg akkor csapott be, amikor visszajöttem a kuttytól.)

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

beQRt a villám (valamelyik ága).

szülinapi tortát vegyetek.

(#1) westcoastog sok volt a ziba tower ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

Itt nyitva volt az ablak. akkorát csattant kb összekuporodtam annyira összehúztam magam és reflex szerűen rántottam ki a két előttem lévő laptopból a tápkábelt.

(#7) westcoastog válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


westcoastog
veterán

Lehet valaki gránátot dobott, ziba-n is narancs színű a gránát, repül is, és még robban is. :DDD

(#8) The DJ válasza Zarah (#4) üzenetére


The DJ
addikt

Én kérek elnézést, hogy kihagytam ezt a fontos momentumot :P

Egyébként most hogy többen is írták, hogy becsapott a villám kezdem én is valószínűnek tartani. Ezzel egy időben pedig azért szerencsésnek is érzem magunkat, mert járhattunk volna rosszabbul is. Lehet, hogy ha pár centivel arrébb állunk akkor most nem pötyögnénk itt.

Vagy épp így néznénk ki: [link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#9) Zarah válasza The DJ (#8) üzenetére


Zarah
csendes tag

Mindenki azt mentette, ami neki a legfontosabb.. :D

Viszont akkor örüljünk, hogy nem jártunk úgy, mint a prérifarkas! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.