Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) The DJ


The DJ
addikt

:)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2) yolan


yolan
őstag

Szuleimnel talan régi mavos vagy volanos van, ha jól emlékszem az csak kalapács, nincs a vegen biztonsági öv vago.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#3) The DJ válasza yolan (#2) üzenetére


The DJ
addikt

Ez már az "okosított" verzió :)

Egyébként vicces, ahogy a DD4-esek próbálják megérteni, hogy hogy működik a PH és a fórum :D Hajnalban Skypeoltam velük, elküldtem a bejegyzés linkjét, de ráment egy óra, mire nagyjából kitisztult a kép, de még így is elég ködös a dolog számukra. De nem semmi, hogy még ők is "olvasnak" minket :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egy baj van ezzel, ha ne adj' isten borulsz vagy más miatt beszorulsz, nem tudod meglendíteni a kalapácsot tehát nem törsz ablakot sem. Nem olyan könnyű ám egy edzett üveget betörni, nézz róla videókat, még kívülről izomból somva sem biztos, hogy rendesen törik ha nem jól találod el. Plusz ha rád tekeredik az utascella, kevés esély van arra, hogy elérsz a kesztyűtartóig a kalapácsért.

Buszon-vonaton ez ok, mert ott körtáncolhatsz is hadonászás közben, de autóba én mást ajánlanék:

nekem ez (lenne) az etalon, az edzett tűt egy rugó löki ki a megfelelő (bazi nagy) erővel, felcsavarozhatod akár a kormány alá a konzol egy csavarjára vagy tarthatod a slusszkulcson. mindig győzködöm magam hogy venni kéne, de aztán mindig elmarad. tán most, hogy megírtam ezt a hsz-t megmarad a motiváció :D

(meg keresni kellene olyan netes forrást, ahol eredetit árulnak reális áron, nem horror szállítással)

(#5) DeFranco válasza DeFranco (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, mondjuk tldr most olvastam el hogy jól belerongyoltam a tesztelős bizniszbe.

töröltessem?

(#6) The DJ válasza DeFranco (#4) üzenetére


The DJ
addikt

Nem mondasz hülyeséget, ez a linkelt cucc pedig egész jónak tűnik, még nem hallottam róla, de a leírás és videók alapján tényleg könnyebb lehet a használata személyautókban. Utánanézek én is, de ha közben találsz korrekt áron, akkor jöhet ide is a link :)

Nyugodtan maradhat, nem fizetett hirdetés ez, ugyanúgy mehet minden, ahogy szokott :)

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#7) Essejó válasza The DJ (#6) üzenetére


Essejó
veterán

Hogy olcsó-e?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#8) DeFranco válasza Essejó (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ebből én nem vennék kínai utánzatot mert ez azért más kategória mint egy usb kábel. Ez ha kell, életet ment, és a ravatalról már nem fogsz refundolni mert mégsem töri az üveget vagy vágja az övet.

Tesztelni meg nem tudod mert nincs min.

Ez a gondom, hogy nem találok tényleg valid eladót csak amerikait, onnan meg horror a szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#9) dugo_ válasza DeFranco (#8) üzenetére


dugo_
veterán

Angol, német ebay?

Ez például az Amazonos ár közelében van, eredetinek is van írva.

(#10) Essejó válasza DeFranco (#8) üzenetére


Essejó
veterán

Szerintem meg egy azon gyárban készül mindenik, mégpedig Kínában. De tessék egy Made in UK vagyis USA Liverpoolból. [link]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#11) DeFranco válasza Essejó (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem meg nem, simán lehet fake utánzat. Ez a minden kínában készül ami nem hamisítvány egy nagy marhaság.

Az eladó meg azt ír amit akar hogy made in micsoda.

Valószínűleg az lesz a megoldás, hogy a gyártótól veszek, a német amazonon láttam 2db-ot 5k körül, az viszonylag egész baráti.

[ Szerkesztve ]

(#12) Essejó válasza DeFranco (#8) üzenetére


Essejó
veterán

Ingyen posta Amerikából a cucc meg 5000! Megteszi?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#13) Essejó válasza DeFranco (#11) üzenetére


Essejó
veterán

Van hazai forgalmazó!

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#14) DeFranco válasza Essejó (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezért az árért kettőt kapsz a gyártótól. (már ha ez a gyártót takarja, mert ennyire nem ismerem ki magam az amazonon)

[ Szerkesztve ]

(#15) Essejó válasza DeFranco (#14) üzenetére


Essejó
veterán

Egyébként meg elhiszem, hogy jól mutat ez a kis biszbasz amint ott fityeg a kulcstartón, de ettől a pár grammos kis micsodától félnék az életem megmentését várni. Belegondolva egy balesettől sokkosan miután a képedbe robban a légpárna, dolgozik benned az adrenalin esetleg törött újakkal előveszed ezt az izékét és felhúzod a rúgóját, hogy használni tudd. Mi? megfogni is alig tudod nem felhúzni a rúgó ellenében, pláne ha esetleg véres - izzadt a kezed és csúszkál benne. Akkor már mennyivel egyszerűbb megmarkolni a kalapácsot és ütni egyet az üvegen, akár fejjel lefelé lógva is.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#16) DeFranco válasza Essejó (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ülj be az autódba, és mutogasd el a mozdulatot amivel kikalapálod az ablakot. aztán mutogasd el úgy, hogy 15 centi helyed van mozogni mert a borulás részben rád hajtogatta a kasztnit. kopogtatni alig tudsz az üvegen nem hogy elég lendülettel rácsapni.

tegyél akkor be egy 20 kilós samut 'szt b*ssz oda a szélvédőnek azzal ha baj van ennyi erővel.

nekem amúgy mindegy, te mit nem veszel (mert nem fogod megvenni egyiket sem) én leírtam a kalapács egy hátrányát a rugós megoldásokkal szemben, ami objektív akadály. el lehet dönteni ki miben bízik, legális beszerezni mind a kettőt.

te is vehetsz magadnak pl. valami habiszti 300 Ft-os műanyag szart, aztán mehetsz vele a bontóba próbálgatni hogy mit kezd az edzett üveggel. meraztiskínábagyártották.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.