Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) The DJ


The DJ
addikt

Tucc Tucc, sáláá :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Kár, hogy idén szinte nem is jutottam el partykra. :W

Asszem mindenféleképpen!

(#3) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Már töltöm is. Első blikk-re a sky and sand-et és a SHM - One-t hiányolom belőle. Úgy másfél óra múlva tolom a rendes véleményt! EczkE: Nagy hiba, nekem ez jó év lett..

[ Szerkesztve ]

(#4) EczkE válasza gamek!ller (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Tudom, jövőre javítanom kell. :U

A track-et mindenképp meghallgatom. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#5) The DJ válasza gamek!ller (#3) üzenetére


The DJ
addikt

Előre félek a kritikádtól :D

Egyébként nem mondasz hülyeséget, azok is kimaradtak jó pár általam (és mások által is) kedvelt slágerrel egyetemben. De ha nem lesz olyan pusztulatosan fostos, akkor készíthetek folytatást is akár :)

EczkE: :R

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#6) LadyLorien


LadyLorien
tag

Ügyes! :) :R Mehetsz is a Graffiti klubba nyomni a zenéket.... :)

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#7) gamek!ller válasza The DJ (#5) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Miért félsz tőle? Nyugi, nem leszek kemény, eddig nem rossz. Annyi észrevételem van, hogy az only love és a feels like között szerintem hamarabb áthúzhattad volna, túl sokáig volt bent az Only Love ritmusa. Mondjuk ez egyén függő talán.

(#8) EczkE válasza The DJ (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Már hallgatom. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#9) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Feels Like - Orlando Dawn váltás elég durva, ide én inkább az one pörgős elejét raktam volna be, az marha jól átjött volna és a végén ha nagy kedvenced az orlando akkor jöhetett volna az one lecsengéséhez. (Ezen a linken 3:06-ra értem)

Szerk: Igazából nem is tudom, hogy az orlando mit keres az év legjobb club slágerei között, én egyáltalán nem szeretem és az ismerőseim sem kedvelik túlságosan. Nem lett volna jobb választás ehelyett a Louder Than Words? Az inkább megmozgatja a tömeget.

[ Szerkesztve ]

(#10) moha21


moha21
addikt

Töltés megy..utána a kritika. ;] ;]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

1 órája hallgatom, de 20 perc ment le a zenéből.. :D

(#12) EczkE válasza gamek!ller (#11) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem most lépte át az egy órát. :P

Asszem mindenféleképpen!

(#13) pohár


pohár
félisten

Gettin Over Thomas Gold remixben? abból csak Avivii a jóóóó :D
asszem a One Love van meg Avicii-ben stúdió masterben, wav és 300mb a zene :D :D

a One meg trance, nem house :D

ha a címet szigorúan nézzük, akkor ezeknek a fele nem is idei zene :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14) gamek!ller válasza EczkE (#12) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mert te nem figyelsz oda rá, de én közbe beszélek dj-vel msn-en, átmixeltem már egy részt meg ilyenek :P Ezt teljes odaadással kell csinálni! :P

(#13) pohár: Igaz, hogy nem house, de attól még simán nevezhető az év club slágerének. Inkább mint a orlando.

[ Szerkesztve ]

(#15) kali


kali
legenda

éjszaka meghallgatom! :R

(#16) pohár válasza gamek!ller (#14) üzenetére


pohár
félisten

az biza igaz :K de ez a gramofongenyó, fúúúúderühellem b+ :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17) EczkE válasza gamek!ller (#14) üzenetére


EczkE
addikt

Aki megteheti. :P Én csak hallgatom, mint laikus. :) De nem rossz. Bár buliban jobban tetszene. :K Itthon ülve nem az igazi. :N

Nem szeretem az i gotta feeling guetta mixét. :(

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#18) gamek!ller válasza EczkE (#17) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem valahogy az egész guetta hadjárat nem fekszik. Nameg a Sexy Bitch-et sem raktam volna bele még akkor sem ha fegyvert fognak a fejemhez.. :D A deepswing után a sb helyett mennyivel nagyobbat szakított volna a Smells Like Teen Spirit.. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) EczkE válasza gamek!ller (#18) üzenetére


EczkE
addikt

Na ja, pár számától én is megfekszem. :DDD

De lehet belőle igényes mixet is csinálni. :P

Asszem mindenféleképpen!

(#20) gamek!ller válasza EczkE (#19) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Biztos lehet, csak még szerintem senkinek sem sikerült.. :D

(#21) EczkE válasza gamek!ller (#20) üzenetére


EczkE
addikt

Ez gonosz volt. :DDD

Vannak jó számai. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#22) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Je, jeee party mix. :C :DD

dánke sőn. :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23) EczkE


EczkE
addikt

Meghallgattam. :R

Buliban nagyon jó lenne, gép előtt ülve nem az igazi, de maxi respect és big thx a fáradozásért. :R

Most jöhet egy Bon Jovi. ;]

(#24): gamek!ller: jóéjt. ;)

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#24) gamek!ller válasza EczkE (#21) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Lehet, hogy van de nekem nem tetszik úgy igazából semelyik sem.. :D Meg is hallgattad? Én éjfélig biztos tolnám, 34 percnél stoppoltam, holnap onnan folytatom. :) jó éjt

[ Szerkesztve ]

(#25) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Jááá nézek mi ez az áthallás?? Brain is the weapon? :Y
De nem lehet.
Hmm... mennyire vagytok fiatalok? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#26) kali válasza kali (#15) üzenetére


kali
legenda

na, egyhuzamban zúztam, elég ütős! :C

(#27) <NewL>


<NewL>
addikt

csupa olyan előadó akit régóta nem hallgatok, mert nem csipázom:D
de ettől függetlenül meghallgatom

ha másodjára is meghallgatom akkor like :D

váóóó, még nemjött le de már megérte benézni a topikodba. olyan matrica ötletem támadt a fenti képből a macbookra :))
minimal, chillout, techno-re nemtud valaki ilyen egyértelmű szimbólumot, jelet mutatni mint a housera?:D

ha már egyébként sláger, akkor a Guy Gerber feat Dawn - Hate Love igazán belekerülhetett volna :B

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#28) EczkE


EczkE
addikt

Véletlenül sikerült letörölnöm a gépről a mixet, de most már nem tudom letölteni, mindig megáll. :F

Asszem mindenféleképpen!

(#29) kali válasza EczkE (#28) üzenetére


kali
legenda

kipróbáltam, és - most is - lejött teljes egészében az állomány!

(#30) EczkE válasza kali (#29) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem nem jó. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#31) The DJ válasza EczkE (#28) üzenetére


The DJ
addikt

Ha a bejegyzésben levő link nem működik, akkor csak neked, csak most, itt egy másik: [link]

A többieknek köszi a véleményt, kritikát, miegyebet :)

A hozzászólásokban írt zenékből már majdhogynem készíteni tudnék egy új mixet is, szóval ha valakinek még van ötlete mit szeretne hallani a következőben, akkor ne tartsa magában.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#32) EczkE válasza The DJ (#31) üzenetére


EczkE
addikt

Már szedem is! :R

Zenén gondolkodom. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#33) Kasza08


Kasza08
őstag

elolvasva a cimeket az jön szembe, hogy (fekete)bárány attila nagy hatással van rád, és hogy ez inkább 2009 év slágerei. De meghallgatom.
év slágerei közé biztosan helyett kapott volna a One, a Bromance, a Back n Forth Future Funk rmx és a többi. na ennyit az én előzetes véleményemről, jöjjön a mixed :K

(#34) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

DJ csináltam én is egy 14 perceset, elég gagyi lett, de ahogy te mondtad tegnap egy pár finomítás után simán vállalható :P Januárba megmérkőzünk ok? :P

(#35) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Az első mixem.. :D 6:23-nál valahogy sikerült lehúznom minden potit, aztán utána meg gyorsba állíthattam vissza.. :S Amúgy olyan zenék vannak benne ami a tiédbe nincs, de a következőbe mindenképpen legyen..:D Mondj véleményt azért, de vedd figyelembe, hogy sosem használtam még ezt a progit:D

(#36) EczkE válasza gamek!ller (#35) üzenetére


EczkE
addikt

Ezt is meghallgatjuk. :K

szerk.: jó neve van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#37) <NewL> válasza The DJ (#31) üzenetére


<NewL>
addikt

a mixelés jó, a zenéket kifejezetten utálom :D teljesen más house zenéket hallgatok

There's an app for that

(#38) gamek!ller válasza EczkE (#36) üzenetére


gamek!ller
senior tag

1. volt elsőnek, de abba is volt egy 3mp-es hiba ami miatt újravettem az egészet. Ezért lett 1-2.. :D

(#39) EczkE válasza gamek!ller (#38) üzenetére


EczkE
addikt

Micsoda kreativitás. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#40) gamek!ller válasza EczkE (#39) üzenetére


gamek!ller
senior tag

:R

(#41) proci985


proci985
MODERÁTOR

látszik régóta nem hallgatok houset, legalábbis eredetit ismerek párat, mixet egyet se.

aztán persze másik részről idei nagy felfedezésem az Ellen Allien féle Thrills volt. ami 2005ös. hm, lemaradtam, de talán ez nem is akkora baj.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42) The DJ válasza Kasza08 (#33) üzenetére


The DJ
addikt

Igazából úgy indult ez az egész, hogy elkezdtem az Abletont tesztelgetni, behuzigáltam pár számot és 2-3 keverés után úgy éreztem, hogy nem is vagyok annyira béna, szóval berántottam még pár zenét :D Ez az oka annak is, hogy kerültek bele kakukktojások és nem csak 2010-es zenéket tartalmaz. Egyébként itt most arra akartam rámenni, hogy pontosabban tudjak összerakni két számot, ne legyen dübörgés, lódobogás, szabályosak legyenek a váltások. Nagyjából sikerült azt hiszem.

Egyébként Bárány Attilát enyhén szólva sem szeretem, nem szimpatikus maga az egész ember, meg szerintem nem kicsit el is van szállva magától, de ebbe most nem mennék bele :) A zenéi viszont nem rosszak, mármint amiket játszik, 1-2 kivételtől eltekintve. De ha lehet, akkor én inkább Rádió Pluszos zenéknek hívnám őket Bárányos helyett.

Gyűjtöm a számokat a következő mixhez, azt már tudatosan válogatom majd össze.

(#35) gamek!ller: Virtual Dj? Egyébként ahogy MSN-en is mondtam, érzéked az van hozzá, jól látod (hallod), hogy mi passzol mihez, ami fél siker. Persze még a technikai oldalon vannak hiányosságok, de ezt te is tudod és nem is baj ezen a szinten. Amire figyelned kell az a beat-matching, az egy ütemre hozás, mert ez az, ami leginkább kihallatszik, ez a két szám különböző BPM értékéből eredő különbség vagy más néven lódobogás effekt. A másik, ami fontos, az a helyes EQ-zás, tehát az ekvalizer helyes használata. Néhol mintha túl feltekerted volna a basszust és ez is kihallatszik. Plusz ha egy számot a másikra akarsz rápasszintani, akkor az egyiknél érdemes letekerni, így nem "vesznek össze" és sokkal tisztább lesz a hangkép is. Próbáld ki, hogy első lépésként megpróbálod egy ütemre hozni magadnak a két zenét (ez akkor jó, ha szólnak egymás mellett szépen jó hosszan és mégsem tér el egymástól a két zene, nem "üt ki" egyik sem). Ha ez megvan, akkor pedig a rákeverni kívánt számnál leveszed a basszust teljesen és így indítod rá megfelelő időben az éppen szóló számra. Nem öt perc ennek a megtanulása, de én úgy vélem neked menne a dolog :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#43) sviba


sviba
tag

de ha a warpolással bajok vannak (és bajok vannak, szinte mindig legalabb egy számnál egy setben) az abletonban, akkor mért nem inkább vegas? ok, be kell állítani a sebessséget számonként, és rányomni +2-3 effektelt sávot.

Meg ha már előre szerkesztett mix, akkor lehetne kicsit izgalmasabb keverés, half-mashupok, pitch-change, stb. Aműgy tetszik.

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#44) gamek!ller válasza sviba (#43) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ez most nekem vagy dj nek szol?
Dj: Eleg nehez lenne telorol irni most erre, szoval delutan beszelunk ha hazaertem:)

(#45) sviba válasza gamek!ller (#44) üzenetére


sviba
tag

djnek

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#46) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ma melo kozben eszembe jutott nehany nagyon kemeny otlet, ha hazerek tudnal segiteni? Ha meg tudjuk csinalni akkor szilveszterkor mi zenelunk a dokkban xD

(#47) myteve válasza gamek!ller (#46) üzenetére


myteve
csendes tag

Ha ti zenéltek, eskü elmegyek, és végigtombolom az első sorban. :DDD

(#48) gamek!ller válasza myteve (#47) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerintem készülj..:D

(#49) adyz. válasza The DJ (#1) üzenetére


adyz.
aktív tag

gond lenne, ha a themixingbowl.org oldalra feltölteném torrentként?
csak mixeket lehet felölteni, hallgassa még jó sok ember rajtunk kívül :)

[ Szerkesztve ]

(#50) The DJ válasza adyz. (#49) üzenetére


The DJ
addikt

Már hogy a fenébe lenne gond :))
Töltsd fel nyugodtan, csak hagyd benne a nevem meg a címet.

Ha van lehetőség menjen a tracklist is, én csak örülök neki, ha hallgatják a mixem.
Ha fenn van, majd dobj már egy linket privátban vagy akár itt is, mert akkor én is terjesztem P2P módon is :K

Ezek szerint te is 'lájkolod'? :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.