Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Jó, de akkor legyen hó is legalább ott Manhattanben. :K

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) .LnB válasza VágniValó (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És akkor már nézzen ki úgy, ahogy a legelső trailerekben kinézett. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Hó nem lesz. További részletek majd este, az embargó miatt inkább nem írok többet. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#4) VágniValó válasza .LnB (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

Persze visual downgrade volt, ettől függetlenül megjelenésekor a Div 1 a legszebb játék volt, amit valaha láttam, egészen az RDR2 és a Div2 megjelenéséig.

dreampage: Nos, ez nagy kapufa tőlük. Pedig odautazós mini open world lesz, igazán belefért volna egy kis hó.

Bár ami nekem a mai napig a legjobban fáj: Ha már anno a Mass Effect 2-nél meglehetett oldani, hogy a karakterünk importáljuk, akkor a Div2-ben miért nem? Elég nyomi a character creation és nem vagyok teljesen kibékülve a sajátom fejével, jó lenne ha lehetővé tennék.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) oriic válasza dreampage (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csitt, elveszed a meglepetes erejet.:D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) .LnB válasza VágniValó (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, az én szememet sem bántotta nem azt mondom. :) De akkor már, szép gesztus lenne rendbe tenni a dolgokat. Bár lehet, hogy rosszul sülne el.
Viszont így, hogy nem lesz hó, ez a lehetőség kiesett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) GodGamer5 válasza VágniValó (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ha ha Division 1 volt a legszebb game amit odáig láttál, akkar sok játék kimaradt az életedből... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) VágniValó válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


VágniValó
addikt

Írj 3-at, meglátjuk ;)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#9) GodGamer5 válasza VágniValó (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

PS4-en az összes exkluzív, pc-n meg most évszám szerint nincs a fejemben, hogy pontosan mi mikor jelent meg.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) .LnB válasza oriic (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mekkora lesz a terület? Nagyobb? Vagy kisebb? Offba írd, úgy majd nem látják az embargófelügyelősök. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Ez a dlc még belefér a season passbe?
Jó lesz újra Manhattanben mert ott van magyar felirat! :DD

(#12) oriic válasza Rodi 4.80 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, lesz új Season Pass.

Live-Die-Respawn

(#13) VágniValó válasza oriic (#12) üzenetére


VágniValó
addikt

Én nem értek valamit? 7 day early access, mégse játszhatok a Warlords of New York-al, mert 3-án jelenik meg a passom pedig 1-én jár le?

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#14) oriic válasza oriic (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy mégsem.

Tsa-bika

Ezt passzolom.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#15) VágniValó válasza oriic (#14) üzenetére


VágniValó
addikt

Redditről:
"Year one pass has absolutely nothing to do with the expansion. You won't get it free, early, anything. The expansion is year two content I'm afraid. But it's only £26. Fair price for a brand new map with its own campaign and new (well, technically old) factions, imo."

Esküszöm a cég dolgozói.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.