Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Busterftw


Busterftw
veterán

Akkor meg nem torlom le. Vajon lehet folyatni a progresst nyilt betaban?

(#2) oriic válasza Busterftw (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt most még nem tudjuk, hivatalosan ugye még be sincs jelentve. De gondolom lesz server reset, hogy mindenki ugyanonnan kezdhesse.

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg orii neked mekkora csalódás ez a kettő?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) oriic válasza .LnB (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem csalódás, mert nem várom egyáltalán. Első részt is letettem az első DLC-nél. Annyira nem jött be végül. A belsős teszteket csinálgattam amikor voltak az elmúlt hónapokban, de annyi elég is volt a játékból.

Live-Die-Respawn

(#5) .LnB válasza oriic (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi? A bejelentéskor se vártad. Ne mond már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Én kaptam kódot az Amd-től, be is váltottam, aztán az Originben amikor rámentem a play now-ra akkor azt írta, hogy adjam meg a serialt és nem engedett tovább... Nyátok!!!!
Mindegy nyílt bétában kipróbálom, elvileg abban lesz új pálya is.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Origin-ben. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) oriic válasza .LnB (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mini-hype volt azért, de hamar elszállt ez az érzés. :D

Live-Die-Respawn

(#9) GodGamer5 válasza .LnB (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

Uplay-t akartam írni. Ezen ne akadjunk már fenn... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.