Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberkind


cyberkind
félisten

Szóval ez egy új cím, játék lesz, amit ismét meg kell venni, hiába vette meg az az elsőt, ami szintén X Y Anthology? :U

Paranormal Cocktivity

(#2) Persie12 válasza cyberkind (#1) üzenetére


Persie12
aktív tag

Igen pontosan, én is ezért voltam anno kiborulva és fogadtam meg hogy csak akkor fogok ebbe a játékba pénzt fektetni ha megjelenik majd belőle egy összesítő mindegyik résszel. Ha nem készül belőle gyűjtemény akkor szomorú leszek, mert az Until Dawn-t is imádtam, hiánypótló művek ezek.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#3) k-adi válasza cyberkind (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen ez nem új DLC, hanem standalone

(#4) cyberkind válasza Persie12 (#2) üzenetére


cyberkind
félisten

+ (#3) k-adi

Köszi srácok! Szomorú, igazán szomorú, mert ez így egy átcseszés csak, legalább vennék ki a címekből az Anthology dolgot. Egy esetben tudnám ezt a lehúzást elnézni, ha minimum olyan lenne ez a széria mint az Until Dawn, de még az alpha állapotú UD is jobb volt mint ez véglegesben.

Paranormal Cocktivity

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kb akkora a gépigény mint az eőző résznél, csak úgy látom kihasználták a plusz fejlesztési időt és átrakták a játékot dx12-re.
Ultravárós! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) GodGamer5 válasza cyberkind (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

Lesz vagy 8 része a játéknak és mind egy standalone külön játék lesz.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) cyberkind válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez jól hangzik, játékonként 3 órával kijön egy Until Dawn-ra, csak a végösszeg egy "picit" több. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#8) Create. válasza cyberkind (#7) üzenetére


Create.
addikt

Ezt én se értem, hogy hogy gondolták.

[ Szerkesztve ]

(#9) GodGamer5 válasza cyberkind (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

Azért ez így elég nagy túlzás, az UD kb bő 6 órás játék, a Man of Medan meg közel 4 volt.
Persze abban egyetértek, hogy egyenként megvéve dayone elég húzós az ára.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) cyberkind válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem sokkal több volt minden alkalommal mint 6 óra, mindkét játékban benéztem mindenhova, az UD sokkal nyíltabb volt, a Man of Medan gyakorlatilag egy szűk cső. Nem tagadom, hogy a Man of Medan végigjátszás után csalódott voltam, méghozzá azért mert az UD után egy ilyet csinálni nagyon gyenge teljesítmény minden téren.

Paranormal Cocktivity

(#11) GodGamer5 válasza cyberkind (#10) üzenetére


GodGamer5
addikt

Az UD nálam az etalon és egyetértek abban, hogy a MoM kötöttebb, de nekem hatalmas élmény volt ez utóbbi játék is. Szerintem profi munka volt és nagyon élveztem, főleg, hogy végig izgulni kellett, hogy mindenki túlélje a játékot és nagyon fordulatos is volt. A grafikája meg döbbenet szép mindkét játéknak.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) pachito


pachito
őstag

Ne haragudjatok de szerintem meg ti vagytok picit eltévedve, mi lenne a fair? 8 részes anthology 1 áráért? Azért ezekben nem kis meló van, ha valaki hajlandó várni leárazásokra az oké de érdekes elképzelés hogy majd akkor mostantól minden egészestés kaland ingyen jön...lol..

(#13) cyberkind válasza pachito (#12) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne hívják Anthology-nak, semmi bajom se lenne, de így csak egy átkúrás. De ha nekik jó ez, nekem mindegy, nem fogom megvenni a folytatást még annyiért se mint az elsőt, mert gyenge, rettenetesen hyenge az egész.

Paranormal Cocktivity

(#14) pachito válasza cyberkind (#13) üzenetére


pachito
őstag

Az első rész valóban nem volt a legcombosabb de ettől még a többi jó lehet..neveken lovagolni meg felesleges szerintem, Anthology lett mert jól hangzik de lehetne bármi más..30 euró számomra épp határeset játékidő alapján, évente 6-7 óra ennyiért..oké. Megértem akinek ez így nem biznisz és inkább másra költi, nekem megér ennyit egy jó este a haverokkal.
Ha valaki extrém türelmes biztos hogy lesznek közös leárazások ahogy jönnek a részek sorban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.