Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szirti


Szirti
tag

Ennek nagyon örülök, igazán színvonalas és élvezetes az első rész, remélem a többi is hasonló lesz!

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#2) Vistaboy válasza Szirti (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Engem jobban a Demonicon fog érdekelni, már régen láttam ilyen szép, művészi grafikájú RPG-t. A képek alapján nagyon szép lesz, remélem elegendő mennyiségű játékidőt is fog tartalmazni. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) Gothmog


Gothmog
aktív tag

A Drakensang: Das Schwarze Auge több szempontból is jó játék volt. Számomra elsősorban azért, mert a harc- és fejlődési rendszere, noha egy abszolút skálán nem volt "hardcore", de az utóbbi időszak igencsak light-os darabjainál komolyabbra sikeredett. Ez pedig nálam jó pont. :)
Ugyanakkor a világ hangulata vagy a történet szvsz iszonyat átlagos és semmitmondó volt. Úgyhogy kicsit meglepődtem pl. ezen a "legjobb történet" díjon, de német játék nyerte el Németországban, és hát minden szentnek maga felé hajlik a keze... :D

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.