Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Zenét ha valaki ismeri, ossza meg velem is.
Amúgy a témában van ráció, a kivitelezés fog dönteni.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2) k4rL^ válasza gyuromoj (#1) üzenetére


k4rL^
senior tag

A zene: The Glitch Mob - Warrior Concerto

Ha TDU szeru lesz a játék erre vevő vagyok :)

(#3) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

X360-ra elérhetőre lesz?

(#4) huskydog17 válasza menyhartlevi (#3) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nem. A trailer végén egyértelműen feltüntették, hogy mely platformokon jelenik meg:
-Xbox One
-PS4
-PC

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#5) Goblin12


Goblin12
őstag

Üdv.

1 pár kérdés.

Ügye a játékban lesz, CO-OP, Multi, Singl, meg Privát szerver, meg amit akarsz.

A kérdésem az lenne, hogy a Multi és a CO-OP egybe van fűsülve, szóval ha van X emberke aki össze áll, és elkezd valami küldit, akkor azt tudja e akadályozni, egy másik player aki pl uantkozik és a többieket idegesíti? Vagy minden külön lesz?

Indul egy küldi akkor csak a X emberke van bent?

A játékhoz: Ha csak egy iylen kocsit kell lekapcsolni az eléggé unalmas lesz egy idő után vagy lesz itt még nem kocsiban örténő esemény is? :F

Midnen esetre eddig nem rossz.

X az emberek száma tetszőlegesen. :U

(#6) huskydog17 válasza Goblin12 (#5) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

"vagy lesz itt még nem kocsiban örténő esemény is?"

Ezt hogy érted? Nagyon nagy valószínűséggel majd nem lehet kiszállni és mászkálni az emberrel ha erre gondolsz, legalábbis nagyon remélem, hogy így lesz. Amúgy azaz autólekapcsolás csak egy féle küldetés volt a sok közül, nem csak ilyenek lesznek.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#7) Goblin12 válasza huskydog17 (#6) üzenetére


Goblin12
őstag

Üdv.

Arra gondoltam igen. Azt hittem, hogy ilyen APB: Reloaded szerűségü game lesz csak sokkal jobb graffal és jobb küldikkel. Igazából sokmindent nem tudok elképzelni kocsival. De ettől függetlenűl várom. :K

(#8) huskydog17 válasza Goblin12 (#7) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nem ismered a Driver: San Francisco című játékot? Kiváló, fantasztikus autós játék, kizárólag autózni kell benne, de nem lehet megunni, elképesztően változatos küldetések. Gondolj csak bele mi mindent lehet csinálni 170 járművel egy nagyvárosban! :D
A Midtown Madness-t esetleg ismered a 90-es évekből? Az új Driver-ben szinte minden lehet csinálni, amit ott, csak sokkal több járművel, sokkal szebb grafikával és fizikával. Ha úgy tartja versenyezhetsz akár AI, akár mások ellen, vagy csak lazulni akarsz, akkor furikázol egy kicsit a városban és halálra rémíted a járókelőket miközben lerombolod a buszmegállókat, villanyoszlopokat, kukákat és minden más mozdítható tárgyat. :D
170 db licencelt jármű áll a rendelkezésedre, kezdve az egyszerű személyautóktól a kukásautón keresztül a hiper-sportkocsikig.

Nos, a The Crew valószínűleg az új Driver-hez lehet majd hasonlítani, csak a Crew-ban az egész USA-t bejárhatod szabadon.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#9) Goblin12 válasza huskydog17 (#8) üzenetére


Goblin12
őstag

Üdv.

Midtown Madness na nee, persze, hogy ismerem. :DD

Driver: San Francisco <-- Hallottam róla még nem játszottam vele, de lehet akkor bepótolom.

De látom te már nagyon beleélted magadat. ;]

(#10) huskydog17 válasza Goblin12 (#9) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Igen, nekem a kedvenc autós játékom lett a Driver: SF, mert egy az egyben a régi MM-re emlékeztet, csak mindenből több van benne és jobb, szebb, részletesebb, csak sajnos nincs villamos. :(

Amúgy szintén igen, végig is toltam, mert számomra a sztorija is nagyon jó, izgalmas, nagyon királyak az átvezetők, a beszólások vezetés közben haláli jók!
Egyszóval nálam most ez a játék az ász autós téren és pont ezért várom a The Crew-t, ugyanis hasonló lesz, csak sokkal nagyobb, szebb és jobb. A The Crew-ban, ahogy azt a videóban is lehetett látni a tengerparton is lehet látogatót tenni a járókelőknél.
Ja és említettem már, hogy a Crew-ban lesz részletes testreszabhatóság és tuningolás? Legalábbis ezt ígérik a fejlesztők, autóinkat teljesen szétszedhetjük egészen a motorig. Ha jól lesz optimalizálva a PC verzió, akkor nálam az lesz az Ultimate autós játék.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.