Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Nem tetszik :(

nothing is true everything is permitted..

(#2) Gude


Gude
senior tag

Fapadosnak néz ki :U

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#3) danih válasza Gude (#2) üzenetére


danih
addikt

Persze, hiszen Wii :B
Én toltam az első részt, élveztem, nem volt rossz, tucatsztori persze, de az irányitás nagyon bejött, projektoron ütött!

(#4) fasirTTT


fasirTTT
őstag

lehet mindenki fikázza, de azért kíváncsi lennék rá, hogy, milyen lehet wii-n :U

(#5) errorcode06 válasza Sicilian (#1) üzenetére


errorcode06
őstag

Nemtom, én szivesen kipróbálnám !
DE egy gammáért nem fogok tv+wii-t venni :)

esetleg karácsonykor mind3 platform :U

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#6) danih válasza errorcode06 (#5) üzenetére


danih
addikt

Egy gammáért?
Ott a Super Mario Galaxy 1 & 2, NSMBW, Metroid, Red Steel 2, No More Heroes 1 & 2, Dead Space Extraction, Monster Hunter Tri, Rayman Raving Rabbids gamék, hirtelen ennyi :)
Mind kurvajó.

(#7) Sirandrish válasza danih (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ráadásul a WII-hez nem kell HDTV sem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) danih válasza Sirandrish (#7) üzenetére


danih
addikt

Ja igen, a Zeldát kihagytam :)
És most 2010 úgy látszik telve lesz jobbnál jobb címekkel a Wii-re, csak kapkodom a fejem!

(#9) Sirandrish válasza danih (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bizony..éppen ezért készülök ismét WII-t venni..meg persze a majdan megjelenő Zelda végett :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) ROLI22 válasza danih (#8) üzenetére


ROLI22
csendes tag

jah pl DKC Returnsre nagyon kiváncsi leszek ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.