Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Feverke


Feverke
tag

Nekem az Overwatch akarhogy is probalkozok vele mindig unalomba fullad. (lehet velem van a baj) Es bar ez a jatek is nagyon hasonlo, valahogy maris jobbnak tunik igy videok alapjan:) Maradi vagyok, de tetszik hogy meglehet nezni mennyit sebez egy fegyver es ki mennyit olt, sebzett, stb. Ezek is hianyoznak az OW-bol nagyon.

Lehet befizetek ra..

PS: talaltam egy oldalt tobb ezer beta keyyel:) akit erdekel: [link]

En is itt aktivaltam es mar toltom is a jatekot

[ Szerkesztve ]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#2) goro1000 válasza Feverke (#1) üzenetére


goro1000
aktív tag

Nekem nem adod kulcsot.

(#3) Feverke válasza goro1000 (#2) üzenetére


Feverke
tag

Hm, most nekem is csak egy o-t mutat ha ramegyek, de gondolom mert nekem mar adott. Lehet el is fogyott volna?

Nem tudom, akkor bocsesz, nekem meg jo volt.

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#4) savior válasza Feverke (#1) üzenetére


savior
őstag

Másik oldal nem oszt kulcsot? Ide regisztrálnom se sikerült, mert nem jön meg az email.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#5) savior


savior
őstag

Mashonnan megnyitva a linket mukodik: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#6) Feverke válasza savior (#5) üzenetére


Feverke
tag

Nekem nem kellett regisztralni sem. Az volt odairva hogy regisztralas meg varakozas helyett csak kattints ide es mar ott is a kod. Nekem igy is volt. De ahogy latom mar az en linkem nem is mukodik, gondolom lecsereltek az emailesre amit te is linkeltel.

Kiprobaltam mukodik-e es email beirasa utan ezt irja:THANKS FOR PARTICIPATING, YOU WILL RECEIVE AN EMAIL IN THE NEXT HOURS IF YOU HAVE BEEN GIVEN A KEY

IF..Szoval ha jol latom mar nem szorjak csak ugy. De ha megis kapok majd odaadom valakinek.

Mashol egyebkent nem neztem mivel elsore ezt dobta fel es sikerult is:)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#7) GamerLaci123 válasza Feverke (#6) üzenetére


GamerLaci123
tag

Ha esetleg lesz még kódod tudnál adni egyet? Haveromnak már nem nagyon jutott és vele próbálnám ki :U

"It means nothing to me, to mean anything to you"

(#8) lofagi válasza savior (#5) üzenetére


lofagi
addikt

Nekem ez működött, köszönöm. :] Már töltöm is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9) Feverke válasza GamerLaci123 (#7) üzenetére


Feverke
tag

Nekem is kuldtek vegul, priviben atdobtam.;)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#10) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

773F-7BC5-70DF-4DA0

Még több kulcs:

[link]

Live-Die-Respawn

(#11) sirdenis


sirdenis
tag

Másnál is csak csorog a letöltés?

(#12) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Érdekes ilyen korai állapotban csatlakozni, még csak 5 hős és 2 pálya van benne, könnyen tanulhatóak az alapok. A kártyás rendszerrel aztán lehet variálni, jó hogy beállított sorrendben húzza őket meccs alatt.
Art style bejön, végre nem egy rajzfilmes hero shooter ^^
Sok bug van még az animációkkal meg elég lagos érzésre az egész, hosszú út lesz mire eljutnak a versenytársakban lévő polírozott állapothoz, de ahogy nézem a fórumában már volt heti több update eddig is a zárt alpha alatt. A Warframet is rendesen kalapálták évekig, van remény.

Üzleti modell még nem tudom mennyire végleges, a most bent lévő 5ből 4 herot nagyon gyorsan odaad egy kezdő paklival és az 5. is csak pár órára van, a kártyáikat több idő lesz összeszedni de lehet választani hogy melyikhez kérsz szintlépéseknél. bár most mintha permanens dupla XPvel tesztelnének épp, gondolom lesz pár reset később.

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.