Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az a záróképsor... :Y :R

Live-Die-Respawn

(#2) B4ndiBuild3r


B4ndiBuild3r
tag

Nem maradt ki véletlenül egy rész a sorozatból? Vagy talán maga a játék lesz a 7. csoda? :))

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#3) Physicist03


Physicist03
senior tag

Gondolom a videóban látható map mindenkit biztosít arról, hogy nem egy cső FPS lesz a játék :)

(#4) oriic válasza B4ndiBuild3r (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

C3 topicban is erről van szó. Elvileg eredetileg is 6 részt terveztek.

Live-Die-Respawn

(#5) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez valami iszonyat jól néz ki :Y Lassan szebb mint egy film. Jöhetne már :U

kengyel

(#6) B4ndiBuild3r válasza oriic (#4) üzenetére


B4ndiBuild3r
tag

Köszönöm az információt! :K

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#7) Mans20


Mans20
addikt

Most azok a lények lesznek megint mint a 2-be?jobb lene már valami más is.

(#8) Physicist03 válasza Mans20 (#7) üzenetére


Physicist03
senior tag

Igen, de lesznek újak is.

(#9) oriic válasza Mans20 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel egy trilógia (ami igazából quadrológia) befejező része lesz a játék nem tehettek bele új ellenségeket. Ergó folytatniuk kell az előző részben látott idegenekkel. Ettől függetlenül lesznek új idegen lények, de egyelőre nem tudjuk hogy visszatérnek-e az első részben és a Warhead-ban látott polipok.

Live-Die-Respawn

(#10) Logen88


Logen88
aktív tag

Brutálisan néz ki a game, játékélmény sem utolsó videók alapján. :R

The Last of Us is a masterpiece.

(#11) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

És hol van a 6. epizód, ha ez volt a 7.?

Akárhogy is számolom, de összesen csak 6-ot mutattak be idáig!!!

;]

Live poor, die ritch.

(#12) oriic válasza gyáliSanyi (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mutass rá kérlek hogy hol van a hírben az hogy ez a 7. videó.

6 videó van, ennyit is terveztek. Hogy miért lett mégis 7 csoda, azt nem tudom. ( talán a világ 7 csodája után)

Live-Die-Respawn

(#13) Ryder62


Ryder62
őstag

7. csoda a gépigény. :DDD

Btw nem sok maradt NYC-ből. Pár ház áll egy hatalmas tócsa közepén. Nice :D

(#14) oriic válasza Ryder62 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az egész világ ilyen elvileg a játékban.

Live-Die-Respawn

(#15) callmeakos válasza Ryder62 (#13) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát 24 év alatt lelakták rendesen, és már a 2ben sem volt épp Világkiállításra való kinézete :D

All→M8

(#16) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Nekem is az utolsó pár másodperc tetszett a legjobban ;)

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#17) WayneGace


WayneGace
őstag

Hány fegyvert kaphat elő hősünk a semmiből? Mintha eddig kettő lehetett volna nála, nem?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#18) Raysen623


Raysen623
addikt

A videó jól látható módon konzolon készült.....ők ezt a bénaságot kapják! Megérdemlik....
Remélem PC-n azért szebb lesz és lesz benne normálisabb fizika is! Undorító ahogyan az épületek leomlanak, kb 5 évvel ezelőtti megoldásról tanúskodnak, a füstfelhők szintén nagyon gázak! :W
Meglátjuk......ha hozza az elvárt szintet akkor beruházok rá, egyébként felejtős....... :K

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) Physicist03 válasza Raysen623 (#18) üzenetére


Physicist03
senior tag

Ugye ezt te sem hiszed el amit írtál? Jöttek itt már sokan sok mindennel, hogy miért nem jó a játék, de eddig a te érved viszi a pálmát :DDD Egyébként is még mindig nem kötelező játszani vele ha nem tetszik :U

[ Szerkesztve ]

(#20) Mister_X válasza Raysen623 (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Köszönjük, hasonlóan szépeket, legalább nekünk nem kell csak 35-40e Ft-ot kiadni, hogy ilyen gané minőségben menjen a játék. Sebaj, majd a béna konzolosok finanszírozzák a PC-s verziót.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) F22Reventon válasza Raysen623 (#18) üzenetére


F22Reventon
tag

Nem mondod, mégegyszer megnézem h milyen ocsmány, de nem merem mert kifolyik a szemem ettől az otvar régi grafikától. Próbáld inkább a való életet, ott csak lefelé tudsz állítani a grafikán, és az épületek is gyönyörűen omlanak össze.

(#22) huskydog17 válasza Raysen623 (#18) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nem tudom te hol élsz, de ilyen minőségű real-time grafikát játékban még nem igazán láthattunk, ez sokkal szebb, int bármely más játék, beleértve a PC-s címeket is.
A játék grafikája nagyon brutális lesz, az tény. Azt is bebizonyították, hogy nem cső FPS lesz, ebből még igencsak jó game kisülhet. Várjuk jövő pénteket! :K

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#23) matyiGo


matyiGo
aktív tag

elképzelhető hogy ez pc grafika. :I
Raysen623-nek igaza van azért pár dologban.
ez így a crysis 2 szintje, de van pár rész ahol rosszabb is a textúra és a tesszelációt sem látom érvényesülni.. szóval remélem ez tényleg csak konzol. 03:08 nál pl nagyon látszódik, meg az elején ahogy a felhőket újra és újra betölti a gép... nagyon remélem hogy ez konzol :)

(#24) Mister_X válasza matyiGo (#23) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Istenem, úgy nyilatkoztok már a Crysis 2-ről is, mint ha egy teljesen átlagos grafikájú játék lenne...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) matyiGo válasza Mister_X (#24) üzenetére


matyiGo
aktív tag

ezt nem mondtam véleményem szerint a crysis 2 update-ekkel szebb mint a Battlefield 3 :) a legszebb grafikáju cucc a piacon.

(#26) WayneGace válasza matyiGo (#23) üzenetére


WayneGace
őstag

Amíg ez a konzol generáció van, addig nem is nagyon tudnak eltérni a 2. résztől. Illetve minek öljenek rengeteg pénzt a fejlesztésbe, amikor ráérnek majd a következő játékuknál, ha addigra kijönnek a next gen gépek.
PC így meg úgy, de igazából mostoha gyerek.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#27) #57919488 válasza Mister_X (#24) üzenetére


#57919488
törölt tag

Dehát nem is a Crysis 2 grafikája penge hanem a többi elavult.
5 éves engine miközben a konkurencia most jött ki 1,5 éve a BF3-al ami ugye a FrostBite 2 (ami Dice és szintén EA-nek dolgozik, szóval nem is konkurencia :P ). Witcher 2 talán még de más nem nagyon akart újítani.
Mindenki még az iD is inkább a konzoloknak akart megfelelni mint a csúcs PC-knek. Nem hiába mivel az eladási számok ott vannak nagyrészt.
Nincs nagy fejlődés mert a mostani konzolok visszatartották PC-s fejlődést. Majd jövőre jönnek új címek amik már nextgen konzolok miatt kapnak új engine-t mint pl. a Dragon Age (FB2).

(#25) matyiGo:
A Skyrim szét modolva nyugodtan odatehető ezekhez :)

[ Szerkesztve ]

(#28) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Ez a rész tiszta olyan volt, mint a 2. rész legvége a lebegő földrész. Az nagyooon jó volt :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#29) wolfman


wolfman
veterán

Már jobban tetszik mint a 2. rész volt, csak félek hogy ez is abból áll, hogy ha Amerikában nyerünk, akkor az egész világon nyerünk. Mindig, minden ott dől el.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#30) Mister_X válasza wolfman (#29) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudsz erre mondani pár példát?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31) danikollar


danikollar
őstag

Jól összerakott videó!

(#32) Taposo


Taposo
aktív tag

Az a világvége atmoszféra nagyon nagyon adja a hangulatot, szeretettel várjuk :R

(#33) D.Va válasza wolfman (#29) üzenetére


D.Va
senior tag

Pedig mennyivel flessebb lenne ha mondjuk a végső harc Ecsegfalván játszódna :DDD
Csak ott nincsenek felhőkarcolók... De biztos vannak legelők, meg pajták :))
Na ezért játszódik a legtöbb játék áméríkában! :U

Egyébként meg a Crysis egy az trópusi szigeteken játszódott nem az usában...
De tény hogy sok játékban filmben mindíg az amcsik mentik meg a világot...
Kivéve a japán játékokban... Ott meg dinnyeszemű kisiskolás japán miniszoknyás kislányok :C

[ Szerkesztve ]

(#34) Raysen623


Raysen623
addikt

Látom megindult a szóáradat némelyekből! :C Sajnálom ha fáj az igazság egyeseknek, de jelenleg ez van. Mentségemre szólva (nem akarok konzol vs PC flame-et!!!) én is nagyon várom veletek együtt a nextgen konzolokat!
Ami a játékot illeti: ez lesz a csúcs, amit el lehet érni jelen konzol hardveren, DE
1. véletlenül sem mondtam hogy nem jó a játék! Oda is írtam a végére, amennyiben hozza azt amit mondanak róla és végre méltó utódja lesz az első résznek akkor mindenképpen vétel részemről is....
2. "Köszönjük, hasonlóan szépeket, legalább nekünk nem kell csak 35-40e Ft-ot kiadni, hogy ilyen gané minőségben menjen a játék. Sebaj, majd a béna konzolosok finanszírozzák a PC-s verziót." - erre annyit tudok neked mondani drága barátom, hogy amíg ilyen sok konzolos játékmásolat van fent torrenten, addig véletlenül se rakj glóriát a fejed fölé és ne írogass ilyeneket ide ha kérhetem! Természetesen aki megveszi a szoftvert annak minden tiszteletem továbbra is!
3. "Próbáld inkább a való életet, ott csak lefelé tudsz állítani a grafikán, és az épületek is gyönyörűen omlanak össze." - hidd el folyamatosan ott "játszom", de az épületek így akkor sem omolhatnak össze és kész.....több emeletnyi vb, vagy akármilyen fal nem tud ekkora darabban leesni mint kabát az akasztóról! Nem akarok bele menni, ezért ezt a fajta vitát le is zárom. :R
4. "Nem tudom te hol élsz, de ilyen minőségű real-time grafikát játékban még nem igazán láthattunk, ez sokkal szebb, int bármely más játék, beleértve a PC-s címeket is." - erre finoman szólva is csak annyit tudok mondani: valótlant tetszik állítani Uram! Több alkalommal belementünk már ebbe a vitába itt a fórumon, én pedig nem akarom újra kezdeni. Legyen elég annyi: eleve a hardver hiányosságai miatt egyszerűen nem lehet szebb a grafika konzolon jelenleg mint PC-n!!!!! Csak hidd el és kész! Legalább nyugodt napjaid lesznek......Szóval neked lehet real-time, nekem meg nem. Mindenesetre a shadereket nézve legalább most az egyszer komolyan vették a dolgot a készítők....
Továbbá amint látom más is hasonló véleményen van mint én, remélem ez nem probléma?! Netán az eltérő vélemény már kizárt, úgy mint a való világban jelenleg? Diktatúra van itt is vagy demokrácia, ahol van még szólásszabadság? Nem sértegetni jöttem ide, leírtam egy véleményt (elég éles ugyan de ez van) erre nekem estek mint malacka az ólajtónak.....ennél jobban már nem tudom leírni, ha nem tetszik akkor nem velem van a baj továbbra sem...... :K

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#35) Mister_X válasza Raysen623 (#34) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elmondták már ezerszer és még egyezer elmondom én is: nem az a lényeg, hogy ott (inkább Xbox) is warezolnak, hanem hogy emellett eladnak belőle pár milliót. A fennkölt stilusért plusz pitospont.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36) #57919488 válasza Mister_X (#35) üzenetére


#57919488
törölt tag

Lecserélted a vámpírt? :Y Há Te há megőrültél? :DDD :P

(#37) Mister_X válasza #57919488 (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem őrültem meg, csak vadászgép vagyok :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38) huskydog17 válasza Raysen623 (#34) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

"eleve a hardver hiányosságai miatt egyszerűen nem lehet szebb a grafika konzolon jelenleg mint PC-n!"

Hol állítottam én ennek az ellenkezőjét?
Nem tudom miért hozod fel a konzol vs. PC témát, nem értem. :F

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#39) oriic válasza #57919488 (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ideje volt, fenének sincs kedve elolvasni a neveteket mindig. :DDD

Live-Die-Respawn

(#40) Mister_X válasza oriic (#39) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem tudom, hogy vagy te ezzel, Sackboy Raiden, de én névről azonosítom az embereket :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41) oriic válasza Mister_X (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Névhez társítok avatart, néha gyorsabb. :DDD

Live-Die-Respawn

(#42) batai15


batai15
félisten

Na ez meghozta a kedvem!

(#43) callmeakos válasza Mister_X (#37) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Itt most már tényleg minden jött ment kaphat egyéni avatart? ;] ;] ;] :DDD
Természetesen gratula :D

All→M8

(#44) #57919488 válasza callmeakos (#43) üzenetére


#57919488
törölt tag

Kellene az avatarodra egy kis Hitler bajusz :D Pont most úgyis divatos lenne :DDD
Lehet sokan nem Kapitányt vennék észre hanem az öreget :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) callmeakos válasza #57919488 (#44) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

hát ezt kikérem magamnak ;] :DDD

All→M8

(#46) csaba951


csaba951
veterán

Nagyon ütős lett ez a videó! Hangulatban nagyon ott van! Viszont az ellenfelek csak egy helyben állnak. Simán csak arra várnak, hogy kinyírjuk őket. Remélem ez csak a trailer miatt van így, nem azért, hogy az AI taktikai hiányosságait elfedjék vele!

(#47) Logen88


Logen88
aktív tag

Újabb videó: The Lethal Weapons of Crysis 3

The Last of Us is a masterpiece.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.