Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

ezt is nagyon várom már !

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Elsőre ez totál Mad Max nyakonöntve egy adag humorral, csak kérdés, hogy tudják-e mennyi az épp elég vagy átesnek a fárasztó kategóriába?

Bár a címe az kb csak a reklám miatt Rage, mert nem sok köze van az első részhez. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3) ribizly válasza laceszgamer (#2) üzenetére


ribizly
veterán

Pedig az első rész mennyire jó is volt.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) laceszgamer válasza ribizly (#3) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem épp most is fenn a gépen, nemrég álltam neki amolyan nosztalgiából, de időhiány miatt nem jutottam még a végére. Doom és a Quake mellett lehetett volna belőle egy ízig vérig id sorozat inkább. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Reméljük jobban állnak hozzá mint a Fallout 76-hez. Az kb EA szintre hozta le a Bethesdát :D

[ Szerkesztve ]

(#6) laceszgamer válasza TaS1kaaa (#5) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azért ez már elég régóta készülget, szóval volt idejük technikailag rendbehozni, meg talán a 76 kicsit ráébresztette őket, hogy úgymond képesek ők is bukni valamivel ha úgy állnak hozzá.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Doom Eternal vagy Rage 2?, ez itt a kérdés! (Szerintem maradok a Doomnál inkább) :U

(#8) batman91 válasza laceszgamer (#2) üzenetére


batman91
őstag

Ez egy borzalom, semmi köze az elsőhöz. :(

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#9) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Egy végigjátszásra benevezek rá.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) Segal válasza Montanaxy (#7) üzenetére


Segal
veterán

Mivel nem egyszerre jon a ketto akar mindkettovel jatszhatsz.
Engem egyelore a doom jobban megfogott de nem tartom kizartnak a rage2 megvetelet sem csak a doom elso napos lesz a rage2 meg nem:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11) #80123904 válasza laceszgamer (#6) üzenetére


#80123904
törölt tag

fallout 76 ->
Developer Bethesda Game Studios
Publisher Bethesda Softworks

Rage 2 ->
Developer Avalanche Studios
Publisher Bethesda Softworks

(#12) fasterware


fasterware
aktív tag

Ez totál brutál lesz :)., hangulatos.

(#13) Wesder


Wesder
félisten

Tiszta Borderlands utóérzete van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Raysen623


Raysen623
addikt

Ha lesz hozzá valami jó coop mód akkor lehet érdekel. SP-nek ezt húzzák le.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) ribizly válasza laceszgamer (#4) üzenetére


ribizly
veterán

Jaja. Az első rész annyira jól esett, hogy megvettem hozzá anno a kiegészítőt is, ami szintén brutál.
Csodálkoztam rajta, hogy nem jött egy korrekt folytatás hozzá, ez meg minden csak nem az.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.