Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nagy respekt a folyamatos éjszakai tájékoztatásért oriic. :R

Becsúszott egy mókás hiba itt a bevezető szövegben, miszerint ónálló lett az új rész. :)) Végülis lehet hogy még szüksége is lesz rá, ebben a posztapokaliptikus környezetben.

(#2) oriic válasza Juhaszatti (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh, köszi, javítottam.

Live-Die-Respawn

(#3) Anulu79


Anulu79
addikt

Várós ez az új Far Cry rész is. Egyre jobban kezdem élvezni ezt a "sorozatot". :)

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gameplay videóval frissítve.

Live-Die-Respawn

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez a vegetáció zseniális. Reméltem is, hogy az FC védjegye, a sok növény megmarad. :)

(#6) negyedes


negyedes
addikt

az FC5 nem jatszottam, de ez valahogy nem fog meg, latvanyban a kornyezet nagyon tuti. De az ellenseg szovegei.... :DDD kisse mulatsagosak.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7) ribizly válasza negyedes (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Amiben eddig az FC széria igen jó volt az a látvány (vegetáció, összhatás, ...) meg a fegyvermechanika. Ezek itt is teljesen rendben vannak, de inkább mennék rá a Rage 2-re. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) Persie12


Persie12
aktív tag

Ez most végülis egy olyan "vadhajtás" mint a Primal, vagy hogy kell elképzelni?

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#9) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Hát a trailer után legalább a gameplay okés, se több se kevesebb, amit megszoktunk, mondjuk ez egyre inkább olyan mintha kifogynának az ötletekből, legalábbis míg az eddigi részek úgymond hoztak valami egyedi, vagy épp egzotikus környezetet, addig ez így az 5 után ami környezetében szintén nem volt oylan nagyon különleges már, ez is amolyan semmi extra kategória, se nem tűnik valami apokaliptikusnak, se nem elég egyedi, se semmi. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) janeszgol válasza Persie12 (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. Primal, Blood Dragon, ebbe a sorba illik.

(#11) laceszgamer válasza janeszgol (#10) üzenetére


laceszgamer
addikt

De azok legalább úgymond tényleg egyediek voltak. Blood Dragon egy hatalmas nosztalgiabomba volt, a Primal meg egy oylan ötlet amit addig nem nagyon mert senki megkockáztatni, és meglepően jól működött, de itt mi ez a nagy dolog, ami úgymond kiemeli a tömegből?

Ennyi erővel megcsinálhatták volna a vámpíros, " Van Helsinges " kiadást is ami egyszer felmerült, annak megint lett volna valami kis egyedi atmoszférája, és kilógna a tömegből vele.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12) janeszgol válasza laceszgamer (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Tegnap 6 órás bant kaptam, szóval erre nem válaszolnék. Más ötletem meg nincs. :)

szerk.: viszont nekem tetszik. Szép környezet keverve valami apokaliptikus hangulattal. Ha jól vettem le.

[ Szerkesztve ]

(#13) laceszgamer válasza janeszgol (#12) üzenetére


laceszgamer
addikt

Probáld körülírni, vagy nem tudom mi okból volt a bann. :D

Ja amúgy már leesett, gondolom arra a részre gondolsz, hogy mi az ami kiemeli a tömegből. Azon a rászán én úgymond át is siklottam, mármint, na hát a főszereplő milyen bőrszínű, nincs abban semmi, főleg FPS-ben mennyit látunk belőle? Ez olyan mintha a Rockstar azzal reklámozta volna a GTA V-öt hogy Franklin színesbőrű. Szóval ezzel a részével a játéknak szerintem semmi baj nincs úgymond, legalábbis oylan téren, hogy ha úgymond " beleillik " a környezetbe akkor totál okés.

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#14) janeszgol válasza laceszgamer (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

Forró nyomon jársz. :)
Ez ma divat.

(#15) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Mi lesz ez? Far Cry: Mad Max.
Jó az a bukósisak!

Live poor, die ritch.

(#16) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem tetszik. Színes világ és a öldöklések jól kiegészítik egymást. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17) tibaimp válasza oriic (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi! :R Várós!

oriic: új az avatarod?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) oriic válasza tibaimp (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak ünnepi gúnyát kaptam! :)

Live-Die-Respawn

(#19) Hopkins95 válasza laceszgamer (#13) üzenetére


Hopkins95
addikt

Rage 2 te vagy az? :D

Amúgy a főszereplő nekem is kiszúrta a szemem, nem is a bőrszíne, hanem alapvetően ahogy kinéz. Eléggé furcsa, nem valami szimpatikus.

Amúgy a környezet meg minden nagyon szép, csak a főszereplő meg a Rages játékmenet, szerintem eléggé túltolták már a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na ez biztos kimarad, amilyen brutal lesz az év eleje nálam ennek esélye sem lesz. Az eddigi részeket is hamar meguntam.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21) #10186752 válasza Scholes9 (#20) üzenetére


#10186752
törölt tag

Amíg a teaser volt csak fent, reménykedtem. Ezeket elnézve meg mehh.

Mivel az Ubisoft csinálja, instant skip.

(#22) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ubiék ezredjére is el tudják adni ugyanazt.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#23) tibaimp válasza oriic (#18) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez komoly :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24) #10186752 válasza GodGamer5 (#22) üzenetére


#10186752
törölt tag

Már csak annak, aki megveszi.

(#25) Televan74 válasza #10186752 (#24) üzenetére


Televan74
nagyúr

Sokan meg fogják venni! Vagy egy nagy réteg akinek elég lesz ez is. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26) exedoc


exedoc
senior tag

Nálam kicsit a Rage 2 majmolása ez a rózsaszín vagy pink körítés. Úgy látszik a posztapokaliptikus őrület színe lesz ez. Nem tudom melyiket próbálom majd ki, de lehet inkább a Rage 2-t.

(#27) #10186752 válasza Televan74 (#25) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ennyire kelendő a sz@r? :)

(#28) Televan74 válasza #10186752 (#27) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ha nem lenne az már rég abba hagyták volna a létrehozását!Talán ott a probléma hogy másnak nem sz@r,csak itt néhány emberkének.De van rá egy jó megoldás,nem kell megvenni. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#29) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nálam alapból felejtős az összes zombis/posztapokaliptikus játék, ennek is is nagyon gyenge hangulata van minden szempontból. 3 hónap múlva megjelenés és egy alpha gameplay-t mutatnak be? Ne már..

Szerintem ez egy "all time low" lesz a Far Cry történetében. Amúgy annyira pixeles a kép, hogy azt se lehet látni, hogy emberekre lövöldöz-e.. zombik pl. lesznek benne? Meg mi az a lény 1:45-nél?

[ Szerkesztve ]

(#30) prolad


prolad
őstag

Szóval az 5 siralmas befejezése előre tervezett, tudatos döntés volt. Mindegy, attól még ez lehet jó.

(#31) #10186752 válasza Jhonny06 (#29) üzenetére


#10186752
törölt tag

A zmobis nálam is, de ez ízlés kérdése. Ez nem attól lesz szar, hogy posztapok.

(#32) gejala válasza #10186752 (#27) üzenetére


gejala
őstag

Miből gondolod, hogy annyira rossz lesz? Az 5 is fura volt trailerek alapján, aztán meg az eddigi legjobb rész lett belőle. Meg a Primal is fantasztikus volt előtte (szigorúan csak Survivor módban!), de az teljesen másmilyen játék, én nem is sorolom a shooterek közé.

Persze nem mondom én se, hogy ez tutira jó lesz. Kisülhet belőle még egy 4 szintű borzalmas unalomtenger. Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#33) Jhonny06 válasza gejala (#32) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem az 5 iszonyatosan jónak tűnt már a trailer alapján is és az is lett, ez viszont borzasztóan gagyi, semmi koncepció.

(#34) gejala válasza Jhonny06 (#33) üzenetére


gejala
őstag

Én a €45 árat nem tudom hová tenni. Ez alapján inkább Primal szintű spinoffnak kell lennie, de ránézésre ez tényleg inkább Blood Dragon kaliberű különálló DLC. Ráadásul kevesebb, mint 1 évvel az 5 után jön, ennyi idő nem elég egy Primal szinthez.

[ Szerkesztve ]

(#35) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon tetszik! Vajon mekkora lesz a map? Egy GR: Wildlands méret már elég lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#36) Jhonny06 válasza gejala (#34) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem a Far Cry-nál nincs olyan, hogy spinoff (vagy mindegyik az), mert egyik se követi a másikat semmilyen szinten, össze-vissza jönnek a sztorik, más korban játszódik, stb. Emiatt szerintem a Primal is a fő sorozat tagja volt, ráadásul méltó módon.

Az árazást én se értem.. de lehet, hogy érzik ők is, hogy ez nagyon gagyi lesz :D

(#37) gejala válasza Jhonny06 (#36) üzenetére


gejala
őstag

Mondjuk én igazából azért is bízom most jobban ebben, mert a 2014-es tripla mellényúlásuk óta (AC: Unity, Watch_Dogs, Far Cry 4) nem hibáztak nagyot a szememben. Division döcögve indult, de kipofozták. Wildlands, ami kicsit meh kategóriás, de az is leginkább azért, mert van MGSV: Phantom Pain.

[ Szerkesztve ]

(#38) Polllen


Polllen
nagyúr

Ez a színvilág nekem kicsit túltolt. :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#39) ribizly válasza Persie12 (#8) üzenetére


ribizly
veterán

Én csupán azt nem értem, hogy a Blood Dragon féle "vadhajtást" miért nem lehet folytatni?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#40) Polllen válasza ribizly (#39) üzenetére


Polllen
nagyúr

Abban ennyi volt. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#41) ribizly válasza Polllen (#40) üzenetére


ribizly
veterán

Nem tudom. Lehet igazad van amúgy és úgy vannak vele, azt nem szabad folytatni, mert ettől jobbat nem lehet. Én mindenesetre nem adom fel és reménykedem egy folytatásban, mert az utóbbi "vadhajtások" (Primal, Vietnam, Space) nem nagyon adták nekem.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#42) baracsi


baracsi
tag

Valaki előrendelte már? Hol a legolcsóbb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.