Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Egy dolognak örülök, hogy a Mortal Kombat szériát a PG korhatár nem befolyásolja. Ezáltal egyedülállóan még mindig mocskos brutális. :)

(#2) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Ez mi volt öcsém? :Y

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Nagyon várom, de félek is tőle egy kicsit. Biztos, hogy nem lesz 0day buy nálam, mert nagyon nem voltam elégedett a X-el, de esélyes, hogy látnak majd tőlem is $-t idővel. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) gabor7th válasza rdt89 (#1) üzenetére


gabor7th
addikt

A trailerből nem derült ki a történetről kb. semmi biztos. Az azért érdekes, hogy a korai pletyák közül a Shano-Kahn előrendelés igaz volt.

Úgy látom, hogy valahogy megint az időt manipulálja valaki, Raiden ellentétben amit az Injustice sugalt nem lett megtisztítva a rossztól és a Shinnok amulettjét se adta le.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5) gabor7th válasza rdt89 (#1) üzenetére


gabor7th
addikt

Aki részt vesz a Mortal Kombaton az idősebb istenek instant meggyógyítják mig az életerő mutató le nem megy nullára... nem kell félni ha bácsinak kitörik a nyakát.

Amúgy a zene a trailer alatt nem odaillő.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6) x360elite válasza gabor7th (#4) üzenetére


x360elite
őstag

Jah, lehet, hogy az idővel fognak játszani, nem mellesleg szerintem A NAGY TESTVÉR MINDENT LÁT. Nincs fél éve, hogy valami hasonlót írtam PH.-n. Részesedést kellene kérnem :DDD :DDD :DDD

Amúgy a videó alatti zene egy rossz vicc. Sajnos amcsiban több feka (értsd a játékosok 80%-) játszik mk-val és esélyes, hogy ezzel a fos zenével nekik akartak kedvezni (magán vélemény)

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#7) Scholes9 válasza csabi0805 (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kb. :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) kpal


kpal
veterán

Már most imádom :DD

(#9) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

EZ a zene...Hogy tegyél tönkre totálisan amúgy egy fasza kis trailert előadás díszpéldánya.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) gabor7th válasza x360elite (#6) üzenetére


gabor7th
addikt

Attól, hogy előrendelheted Shao Kahn-t egyáltalán nem biztos, hogy benne lesz az igazi történetben, már másokor is volt ilyen. Pl. legutóbb Goro-t megrendelhetted, de a játék storyjában nem volt benne; a képregényből kiderül, hogy Kotal Kahn a törje (ami varázserejű) segítségével kitépte a karjait.

Shao Kahn-t ráadásul az idősebb istenek csinálták ki, úgyhogy neki tényleg zéró az esélye a fő storyban megjelenni, persze az a story épp ilyen idő utazásos az más... Nem merik dobni a régi karaktereket.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#11) x360elite válasza gabor7th (#10) üzenetére


x360elite
őstag

Természetesen simán igazad lehet, egyáltalán nem biztos, hogy a story-ban benne lesz, de simán vele tolnám neten más játékosok ellen. :K

A lényeg az, hogy az olyan MK rajongóknak mint én, van min agyalniuk a megjelenésig. Kevés ilyen játék van (pláne az én koromban), de már az első beharangozásnál, amit anno Daniel Pesina pendített meg tuti volt részemről a bejelentés utáni instant előrendelés.

#[Prolixus]:
Hát a zene az tényleg fos. Ezért megcsináltam magamnak a videót jó zenével. Sajnos nem passzol a mozdulatsorozatokhoz a zene, de még így is magasan jobb, mint a bemutatóban.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#12) aSzakember


aSzakember
tag

szerintem egyáltalán nem rossz a zeneválasztás. nem szoktam ilyen jellegű zenéket hallgatni, de üdítően hatott az eddigi mortal zenékhez képest egy kicsit mást hallani! az a gyakás ilyen lassú zenére.. nem mondom, hogy szokjanak rá az ilyesmire, de egyáltalán nem olyan szar rossz, legfeljebb érdekes :P

épp a két kedvenc karakterem barátkozik benne, szóval nekem teljesen pozitív a dolog!

:R

I can do this in a hundred ways

(#13) Major Lion


Major Lion
senior tag

Nem meglepő a zeneválasztás, hiszen korábban is láttunk rá példát
Mortal Kombat X

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#14) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Nem nagyon különbözik a 10től :DDD

(#15) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"Kicsit" már túlzásnak érzem ezt a szeletelés szeletelését, 1 perc alatt 10000000000x hal meg mindenki, hullik atomjaira, de mindig feláll, és újrakezdi. Ott biztos jobban működik az egészégügy mint nálunk.

(#16) Rotcsa


Rotcsa
tag

Már vagy 2 éve játszok rendszeresen az X-en, de még mindig nem sikerült bevinni 22-25%-nál erősebb kombókat. Egyszerűen nem értem, hogy a fenébe lehet 35-55%-os kombókkal folyamatosan darálni.....
Nekem ez olyan kivitelezhetetlennek tűnik... Egyik kedvenc játékom, de nem megy az, hogy az előtt nyomjam a kombót, hogy még az előző véget ért volna. Ti hogy vagytok ezzel? Szertinem nagyon annak van már ez kitalálva, aki kiváltképp tehetséges és ledarál análkül, hogy esélyem lenne egyáltalán blokkolni. :D

(#17) gabor7th válasza Dr. Akula (#15) üzenetére


gabor7th
addikt

Az "idősebb istenek" teszik ezt.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#18) Dr. Akula válasza gabor7th (#17) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azt hittem a helyi ÁEK: :D

(#19) x360elite válasza Rotcsa (#16) üzenetére


x360elite
őstag

Gyere egy két meccsre. Megmutatom ;]

Viccet félretéve. Sokat kell gyakorolni. Én úgy szoktam, hogy a játék vásárlás után első pár nap csak practice mode. Utána alapból medium-on kezdek gép ellen és naponta emelem az erősségét. Kb. 1 hét alatt simán megy 3-4 karakterrel. Durván 6 hét és majdnem mindenkivel jól megy a játék.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#20) gabor7th válasza Dr. Akula (#18) üzenetére


gabor7th
addikt

Há nem.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#21) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Mikor jön PC-re?

(#22) x360elite válasza TechN7ne (#21) üzenetére


x360elite
őstag

Úgy tudom, hogy csak switch-re késik (talán meg sem jelenik) az mk11. Pc-re ugyanakkor jelenik meg, mint Xbox-ra és PS4-re.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#23) TechN7ne válasza x360elite (#22) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem ,mert időközben a steam -en megnéztem ,és sokkal később jelenik meg pc-re ,pontosan április 23.
De attól nem kell félni ,hogy nem lesz PC-re ,ez már tutko. :R

[ Szerkesztve ]

(#24) x360elite válasza TechN7ne (#23) üzenetére


x360elite
őstag

Minden platformon április 23 a megjelenés. :C Nem kell félni, meg fog jelenni PC-re.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#25) TechN7ne válasza x360elite (#24) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Akkor mi volt az a visszaszámlálás Január 17-re?
Nem akkor jelent meg ps4 meg xbox one ra?

(#26) x360elite válasza TechN7ne (#25) üzenetére


x360elite
őstag

Nem.

Január 17:
MK11 bemutató, néhány karakter leleplezése, pár meccs a "világ legjobb játékosai" közt, collector's edition bejelentés, rengeteg pofázás a játékról.

Március 28:
Játszható BETA PS4-en és Xbox One-on. (sanszos, hogy maximum 1v1, talán practice mode is, de más bizosan nem lesz).

Április 23:
Megjelenés Xbox One, PS4, PC

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#27) TechN7ne válasza x360elite (#26) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Értem :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.