Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #43960832


#43960832
törölt tag

Na mi a hiba? Komolyan érdekel. (A medencecsont alul nincs összeforrva alapból? Mik azok a gumók a közepén?) :F

Meg az oldalak is fel vannak cserélve. L-R

[ Szerkesztve ]

(#2) TexT-BoY válasza #43960832 (#1) üzenetére


TexT-BoY
addikt

a medencse csont mindkét oldalon elvan törve, bal oldalon 2 helyen jobb odalon 1 helyen és hazaküldtek a korházbol.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3) #43960832 válasza TexT-BoY (#2) üzenetére


#43960832
törölt tag

Az munka! És hol tart az ügy? Így csak nem mászkálhatsz azért... :(

(#4) Gergő_ válasza TexT-BoY (#2) üzenetére


Gergő_
őstag

Gondolom boríték nélkül mentél orvoshoz :D
őrület ez az egészségügy :(

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

És hogy történt?

***

(#6) fekeandras válasza Gergő_ (#4) üzenetére


fekeandras
őstag

Az :((( Őrület. Ha előre nem jattolsz magasról le vagy szarva. Európai únió, Magyarország 2009. :(

(#7) barnam_ válasza ollie (#5) üzenetére


barnam_
nagyúr

Így.

(#8) fekeandras


fekeandras
őstag

kicsúsztam a szerkesztési időből.

Akárhogy is volt mielőbbi teljes felépülést kívánok.

(#9) ollie válasza barnam_ (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jogsi nélkül vezetett? :F

(#6) fekeandras: miért baj, hogy hazaküldték? A kórházban sem lenne neki jobb, nem életveszélyes a sérülése, és megfigyelni sem kell.

[ Szerkesztve ]

***

(#10) fekeandras válasza ollie (#9) üzenetére


fekeandras
őstag

Kérdés mikor küldték haza. Erről az egészről Apám jut eszembe. Megműtötték kedden, a műtétet végző főorvos szerint szigorúan feküdnie kellett volna 3-4napig. Csütörtök reggel megáll a betegszállító a hát előtt és két mankóval átvérzett kötéssel jött befelé fater. Hazabaszták a kórházból mint a szart a műtét után ~30órával. Hosszú órákon át utaztatták egy betegszállító kocsiban ülve (eleve nem is ülhetett volna) mire hazaért alig tudott bejönni a házba. Na ennyit a magyar egészségügyről. Botrányos ami itt megy. :(((

(#11) barnam_ válasza ollie (#9) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem tudom, nem hiszem.

(#12) ollie válasza fekeandras (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ez sajnálatos. Szerencsére nekem van pozitív tapasztalatom is.

***

(#13) mephi666


mephi666
nagyúr

mielőbbi felépülést!

a jattolós témára mondok 2 példát, ami megtörtént ismerős körben:
az első esetben egyik nagyszülő már nem is tudom miért volt kórházban és amikor a lánya+veje mentek érte, hogy hazaviszik, gondoltak rá, hogy azért csak fizetnek az orvosnak... összeállítottak egy elég komoly csomagot, amiben volt minőségi kávé, bonbon, ital miegymás... (került kb 10-20ezerbe) plusz még tettek bele egy borítékot is 100ezer huf-fal... átadták az orvosnak és az lekezelően beszólt valamit, hogy: "nekem ilyenkor minimum 40ezret szoktak ám fizetni" a fickó kicsit kiakadt, kivette a kezéből a csomagot, feltépte a csomagolást és a borítékból kivett 60ezret, majd visszaadta neki, hogy "tessék, itt a 40ezre és többet ne is lássuk egymást"

másik esetben egyik 30körüli ismerősöm járt úgy, hogy disznóvágáskor a daráló levitte az egyik ujjpercét és azzal ment be a sebészetre... a sebész nagyon profi munkát végzett és mi évekig nem tudtuk a srácról, hogy úgy varrták össze az egyik ujját... mesélte, hogy amikor fizetni akart a dokinak, az csak annyit mondott: "arra a pénzre magának jobban szüksége van így táppénzen, mint nekem" és eszébe sem jutott elfogadni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Gergő_ válasza mephi666 (#13) üzenetére


Gergő_
őstag

az első sztorit hallottam már de egy kicsit máshogy, nem lehet hogy urban legend?

(#15) tkazmer


tkazmer
addikt

nem tudom hogy álltok így a válság közepén, de Telkiben van egy remek hely ahol jó színvonalon végeznek gyógyító tevékenységet (2001-ben volt utoljára szerencsére ügyünk velük, akkor még ár tekintetében is abszolut elfogadhatóak voltak, azóta nem néztem hogy mennyi az annyi...)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#16) tibi666 válasza Gergő_ (#14) üzenetére


tibi666
senior tag

de biztosan urban legend.

(#17) mephi666 válasza tibi666 (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

mindegy... sok a bunkó ember, ergo: sok a bunkó orvos is... nem elképzelhetetlen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) csaba54 válasza mephi666 (#17) üzenetére


csaba54
tag

valami alapja minden legendának van

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.