Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Daelion válasza joghurt (#1) üzenetére


Daelion
őstag

Most jött meg új egerem Kínából 'Gearbest' kb 2 hete,nehezen tudtam volna kipróbálni :D
Méret fel volt tüntetve,az alapján kicsit nagynak találtam de megkockáztattam. '12.50 x 6.70 x 5.20 cm'
Fura volt pár napig de mostmár észre se veszem.

Pláne,hogy régen vagy 5 évig használtam egy Genius Navigator 335 egeret ami elég kicsi,azóta volt már pár egerem de mindegyikhez hozzá tudtam szokni pár nap után.

Személy szerint én sose foglalkoztam azzal,hogy 'márkás' flanc egereim legyenek,tegye a dolgát azt kész.
CS:S/UT 2004 időszakomat már rég kinőttem és kb semmi multi fpst nem játszok évek óta csak single player/casual mmok/Diablo szerű hack&slash.
De még akkoris elboldogultam a sima egereimmel a haverok ellen akiknek meg ott volt a mittom én milyen Razer,stb egér. 'igen attol nem lesz jobb gamer senki de ők se voltak éppen bénák'

Azt a genius egeret leszámítva minden egerem 1-3 éven belűl kifingott,volt ami alig bírt 6 hónapot mire kontaktos lett,Hack&slash játékok nem tesznek jót gondolom :DDD

Új egerem volt most kb 16$,ennél többet én nemis adnék egér ért.
Még többet is tud mint amire szükségem lesz 'makró pl'.DPI-t levettem kb arra a szintre mint az előző egér,nem bírom a túl magas DPI-t'.Szövet kábel ami nálam már muszály,meg csúszás mentes bevonat mert könnyen izzad a tenyerem.RGB nem volt lényeg de azért elfér rajta.

@Diabolis
Azt a 2 gombot énse nagyon használom pedig már több egeremen is volt,fogás az meg úgyszint passz,olvastam már róla de megnem mondom így hirtelen,hogy melyiket használom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.