Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) schawo


schawo
titán

A kilencvenes évek elején-közepén egy drága, de annál jobb golyós Microsoft Serial Mouse 2.0-t használtam. 5-6 évig bírta.

Utána jött az egerek szörnyű, opto-mechanikus korszaka, ahol a pontatlanságot a golyó kényelmetlenségével sikerült ötvözni. Pár borzalom után, keresve a jó öreg MS utódját, a kilencvenes évek végén találtam egy hagyományos (nem opto-mecha) golyós Kensington egeret 10 pénzért. Használati minőségben utolérte a Microsoft egerét, de tartósságban sehol sem volt az 5 éves Kensington gari ellenére. De sajnos pár év múltán már nem volt meg a bolt, ahonnan vettem, akkoriban pedig még szinte lehetetlen volt mindenféle névtelen boltok garanciáját érvényesíteni.

A csalódás után sokáig nem vettem normális egeret, és a következő tíz évben volt vagy 20 különböző, véletlenszerűen vásárolt, szarabbnál szarabb, megbízhatatlan, filléres vackom. A kicsit jobbak akár egy évig, a gyakoribb rosszabbak pár hónapig bírták. Aztán 2010 körül sikerült szerezni két Microsoft WMO1.1-et. Ezek már valamivel jobbak voltak, jópár évig kiszolgáltak, de meg se közelítették a klasszikus Serial Mouse minőségét.

De a pozitív élményen felbuzdulva bevállaltam kicsit jobb egeret, és most egy Asus ROG Sicát használok otthon és az irodában is. Nem játszom soha, de a gamer egér nem csak arra jó. Vége egy normális, precíz, és tartósnak tűnő egér a kezemben, sosem veszek többet random vackor.

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.