Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Na ez megint egy remek dolog,ami hozzánk sohasem fog eljutni

duree54

(#2) HummeRC


HummeRC
senior tag

Három órás akku? Muhaha. Ezt nevezik mobil-nak? Életképtelen termék. Fejlesszenek még rajta. :W

(#3) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Mint egy falat kenyér.
Digitális Józsi Bharat kell nekünk mobil verzióban :)
El nem tudom képzelni azt, hogy nekem az utcán séta közben mennyire nagy szükségem van egy ilyen mobil TV-re.
Ugye azért ne akarjon az ember nagyon messze menni a nagyobb városoktól, mert gondolom "vidéken" nem lesz fogható semmi.

...

(#4) elefant válasza Devid_81 (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

az Antenna Hungária szerint a lefedettség mind a lakosság elérése, mind a terület szerint közel 95 százalékos. szóval ez nem lehet gond.

nekem jól jönne egy ilyen cucc, ha elmegyek horgászni és épp meccs van a tévében, vagy ha fesztiválozok, vagy csak szimplán kirándulgatok, biciklitúrán vagyok stb.

(#5) HummeRC válasza elefant (#4) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ami természetesen jó nagy kamu. Itt pesten sem lehet fogni mindenhol, nemhogy vidéken. Még az adótoronnyal szemben lévő 13. kerületben is 40% alatti a lefedettség. Kb egy madárraj is leárnyékolja a vételt. Közvetlen és zavartalan rálátás kell az adótoronyra, akkor van esélye az embernek. :K Saját tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#6) elefant válasza HummeRC (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nekem nincs közvetlen rálátásom az adótoronyra, mégis hibátlanul jönnek az adások, még egy egyszerű szobaantennával is.

(#7) lujó55


lujó55
őstag

ez most valami vicc, ugye?
ki fog egy ilyenre beruházni?

(#8) Bogyó bá' válasza elefant (#4) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

...tetőantennával...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#9) HummeRC válasza elefant (#6) üzenetére


HummeRC
senior tag

Mobil eszközökrül beszéltünk. Otthon én is tudok kitenni a tetőre irányított ló nagy antennát. Biztos menni fog. Csak nem érdekel, mert otthon jön kábelen. Ellenben mobil eszközökhöz jellemzően nincs lehetőség nagy antennát használni. Még autóval is necces a dolog. Én laptoppal próbálkozom, az országot járva, a vevőhöz hozzáadott gyári antennával. Ez így mobil. Döntő többségében nem sok sikerrel járok. Persze sima rálátással a duna partról minden gond nélkül megy a HHH adóról, csak ez egy igen szűk rétegnek jelent valós mindennapi megoldást.

Erre mondtam, hogy jelenleg még nem versenyképes a digitális mobil tévézés, az analóg adással. Azt tényleg szinte mindenhol normális minőségben lehet fogni. (Vagy csak lehetett, nem tudom meddig. Nem néztem analógot tavaly nyár óta.)

[ Szerkesztve ]

(#10) kariad


kariad
senior tag

TV függök előnyben! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.