Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CSorBA


CSorBA
őstag

Az LG 42LK530 elég szimpatikusnak tűnik. :) (Legalábbis nekem, mint laikusnak)

(#2) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

"GeForce GTX 480 (90 990 Ft)" - :Y

A SpeedShop-nak pedig max respect! 4GB - 1800.- :C Remélem, keddig kitart a készlet! :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#3) T_Stark


T_Stark
őstag

Az az LG TV nekem is tetszik ennyiért.
A GeIL memóriákról meg elég sok kompatibilitási problémáról hallani mostanában, nem tudom ezeknek mennyi az igazság alapja, de nem hiszem hogy mernék GeIL-t venni (mondom ezt úgy hogy most is GeIL Black Dragonom van, de még a jó féle DDR2 fajtából).
Az ASUS monitor meg hát... 27"-on TN panellel egy "élmény" lehet TV-t nézni :U

(#4) FRENK1988 válasza CSorBA (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

Szerintem is az lg elég jó ezen az áron. Ha megtalálom jó áron akkor meg is kellene rendelni:)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) Móci válasza T_Stark (#3) üzenetére


Móci
addikt

Az LG tévé valóban jó áron van, nekem is szimpatikus.
Hogy milyen lehet egy ilyen monitor-tévén tévézni? Háááát... Nekem volt egy 22-es Samsungom, elég ocsmányul nézett rajta ki a sima analóg adás, amúgy nem volt rossz.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) Champipi


Champipi
senior tag

A 47LK530 se rossz...

(#7) Apollyon válasza yakuza.tora (#2) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az az utángyártott 4GB-os micro sd minősége szerintem kérdéses. A többi márkás termék (Kingston, Nokia, Sandisk) maradt ugyanannyi mint eddig.
Tapasztalat van ezekkel a karikkal? Én mondjuk nem merném beletenni a telómba. Na és az is érdekes lehet hogy Class ? sebessége van..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) #75912448


#75912448
törölt tag

....A LED háttérvilágítást alkalmazó, LCD tévé válaszideje 2,4 ms,....

Ez tévedés, az LG 42LK530 nem LED háttérvilágítású! Az árát viszont megéri :-)

(#9) Ted_Beneky válasza Móci (#5) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ha az ASUS T1EH-ra gondolsz, abban szerencsére van DVB-T és CI foglalat ...

Csillagkaput a Csillag térre!

(#10) sNORh


sNORh
addikt

a fehér samu nagyon üt :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#11) Destructo


Destructo
aktív tag

Samsung+LG tv elég jó.Árban is :P

(#12) eladohardver


eladohardver
őstag

Orion?? Hát köszi! Rohanok érte, hátha zárlatos lessz 1 hét alatt...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#13) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Maximális respect a megfizethető korrekt tévék áradatáért! :R Ez így tényleg szép összeszedett ajánló. Az LG ebből számomra a legkellemesebb kompromisszum.

(#14) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Köszönet a cikkért. :C Jó lenne már csatlakozni egy új tv vel a HD korszakhoz...

(#15) Laci.M


Laci.M
senior tag

Egyik TV-ért sem adnék pénzt csak azért, mert 2011-es modell.
Egy tavalyi Samu 32C650 (eléggé fullos) 102K-Ft-ba kerül ma már. Ennyiért ajándék. Nem LED-es, de az EDGE-LED-es megoldások amúgy sem érnek semmit azon kívül, hogy keskenyebbek, meg most ez a divatos. A fogyasztás kb 5W-al alacsonyabb, amit az árkülönbség sok év alatt sem hoz be átlagos használat mellett. A képük meg nem szebbek, mint a CCFL világításúaknak.

Aláírás

(#16) mikej95


mikej95
aktív tag

Jó árú RAM-ok és tévék, a kettő közül valamelyiket biztos veszek mostanában.
Grat a cikkhez jól jött. :C

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#17) Destructo válasza Laci.M (#15) üzenetére


Destructo
aktív tag

Igazad van!Ha valaki akar TV-t venni akkor jól körbe kell nézni,nem kell egyből beleugrani abba,hogy új és olcsó.Mert lehet van régebbi ami hoz többet olcsóbban. 5w meg :D 365 nap egyfolytábani üzemben 43Ft/kWh val 1883,4Ft :D.De gondolom nem megy a tv 365*24órát senkinél :D Ha meg igen akkor meg a villanyszámlába úgy se a ~2000Ft fog meglátszani.

(#18) Taranti


Taranti
senior tag

"aki a konzervatívabb színvilágot szereti, az választhat feketét is" Ezt is megértük, az 1990-es évek elejének fehér színvilága ismét modern lett. Focirajongóként a Benfica-piros, Lazio-kék, ASRoma-bordó mikor gyűrűzik be?

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#19) schawo


schawo
titán

Kitört a totális hardveres uborkaszezon, már tévék is bekerülnek. :N

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#20) Füleske


Füleske
addikt

Az LG tv a honlapja szerint LAMP led - es. :DDD
Miket ki nem találnak már a marketingesek. Ha megkérdi az egyszeri vásárló hogy ledes - e , lehet mondani hogy persze , nézze meg a honlapon is ledesnek van írva és a Prohardver is ledesként emlegeti. :N

(#21) zapok


zapok
aktív tag

A Geil memók megérik a pénzüket, de ezek az "olcsó" és "még olcsóbb" tv-k!... :(
Nekem más a fogalmam az olcsóról.
LG-t már eleve sem vennék... Volt egy-két ismerősömnek, hamar le is cserélték!
Talán NEC, Sharp..., de ugye a beetetett piacot nem ezek uralják...

Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

(#22) t-real


t-real
tag

Valaki esetleg ajánlana best buy tv-ket led illetve plasma kategóriában 100ezer HUF körül? :F

(#23) MongolZ


MongolZ
addikt

A hülyeazértnemvagyok boltban valamelyik héten volt egy LG-s fullhd-s led-es akció, 104 cm-es, 120e-ért... kaptodták, mint a cukrot. Ki kell fogni.

(#24) MongolZ válasza zapok (#21) üzenetére


MongolZ
addikt

Nekünk 3. LG van, semmi probléma nincs egyikkel sem.

(#25) schawo válasza Füleske (#20) üzenetére


schawo
titán

Miért? Valójában fénycsöves?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#26) Füleske válasza schawo (#25) üzenetére


Füleske
addikt

Igen.

(#27) villamos válasza t-real (#22) üzenetére


villamos
őstag

Jó pl. a Samsung LEC650. 100 körül 32 colosat kapsz, de 140 körül már a 40 colos is beszerezhető.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#28) gytallian


gytallian
tag

A fejhallgatókat hol lehet megvenni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#29) judek


judek
tag

Komoly ez a Sencor tv :DDD

(#30) epityesz


epityesz
aktív tag

Lg elég bejövős:)

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#31) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Olcsó TV! Ilyen címmel többször szerepelhetne hír!:)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#32) kpal


kpal
veterán

A Tv most érdekel .

(#33) Champipi válasza #75912448 (#8) üzenetére


Champipi
senior tag

Nem Ledes? Akkor viszonnt rohadtul nem eri meg!

(#34) kpal


kpal
veterán

Esetleg még annyi lehetne hogy plazma tv is lenne az ajánlottak között .

(#35) osztraksajt válasza kpal (#34) üzenetére


osztraksajt
őstag

Azt én is várom. Idei modellek közül az LG 50PZ250 és a Samsung 51d550 a befutók, de normális anyagot a gyártói specifikációkon kívül nem lehet róluk találni. :K

(#36) nyunyu


nyunyu
félisten

A három Asus T1EH modell vételára méret szerinti sorrendben 60 890 Ft, 69 490 Ft, illetve 111 490 Ft.

Arra kivancsi lennek, ki az aki kifizet 111k-t egy TN paneles 27" szutyokert, amikor ennyiert mar Sharp ASV paneles 32" TVt lehet venni, backlit LED hattervilagitassal.
(Kaphato egyaltalan meg a tavalyi Philips 32PFL5605H/5625H? Eggyel ujabb 5606-ban edge LEDes LG IPS panel van.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#37) kpal válasza nyunyu (#36) üzenetére


kpal
veterán

Melyiket keresed a 5606 -ot ? Mert amiket írtál az mind kapható az árgép szerint .

(#38) lujó55


lujó55
őstag

Látszik, hogy működik a hollywoodi markting rendesen!
A GeiL jól odatette ezt a transzformerses RAMbordát. :C

(#39) rudi válasza nyunyu (#36) üzenetére


rudi
nagyúr

Mindenki fujjogatja ezeket a szegény TN+filmes izéket, de szerintem - bár biztos nem vagyok benne - itt többéves tapasztalatokra építünk. Nem egy olyan modern, notebookos TN+film panel járt nálam, amirő csak akkor derült ki, hogy, aha tényleg TN, amikor durván lehetetlen szögekben kezdtem nézegetni. Javasoltam a vezetésnek, hogy járjuk körül ezt a témát valahol a 100-120k-s árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#40) #98593280


#98593280
törölt tag

A cikkben említett GeForce GTX 480 nagyon megéri 91eFT-ért, amikor az MSI GTX480 54eFt-től, kb. fele annyiért megvehető. ~40eFt-ért hány tucat sörnyitós pendrive-ot adnak??

(#41) Laci.M válasza Champipi (#33) üzenetére


Laci.M
senior tag

Mondj már azon kívül, hogy keskenyebb más előnyét a LED-nek ebben a kategóriában?
A fogyasztáskülönbség 32 colnál kb 5W, 40-nél kb 10W.
Jaaa, hogy téged is beetettek a marketingesek...
Megsúgom, hogy olcsóbb a LED-eseket gyártani, de mivel hogy menő így többért tudják eladni. :(

Aláírás

(#42) nyunyu válasza rudi (#39) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem egy olyan modern, notebookos TN+film panel járt nálam, amirő csak akkor derült ki, hogy, aha tényleg TN, amikor durván lehetetlen szögekben kezdtem nézegetni. Javasoltam a vezetésnek, hogy járjuk körül ezt a témát valahol a 100-120k-s árkategóriában.

Ez jo lenne.

Sharp paneles Philips 5605-nek eleg gyatra a betekintesi szoge, 45 fokban oldalrol mar tiszta szurke a kep, elvesznek a szinarnyalatok.
LG IPS paneleseknek meg a kontraszjuk rosszabb :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43) Füleske válasza nyunyu (#42) üzenetére


Füleske
addikt

"Sharp paneles Philips 5605-nek eleg gyatra a betekintesi szoge, 45 fokban oldalrol mar tiszta szurke a kep, elvesznek a szinarnyalatok."

Ők se hülyék hogy az 5 - ös sorozatba felsőkategóriás panelt tegyenek.

(#44) DEJVID


DEJVID
őstag

2. oldal utolsó képen token :DDD

(#45) kpal válasza Füleske (#43) üzenetére


kpal
veterán

épen nézhető.

[ Szerkesztve ]

(#46) kerelo


kerelo
senior tag

Az LG ennyiéért szerintem jó vétel.Lehet hogy nincs is jobb most ebben az árkategóriában a piacon

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#47) kpal válasza kerelo (#46) üzenetére


kpal
veterán

Nekem esztétikailag a Philips TVk jönnek be .

(#48) azbest


azbest
félisten

egyik bevásárlóközpontban 60ért van/volt lg32ld320 (egyébként 70). 32 col, 720p db-t/c, ci, mindenféle bemenet .. ahogy láttam netem az usb is életre kelthető

[ Szerkesztve ]

(#49) Boxi88 válasza #98593280 (#40) üzenetére


Boxi88
őstag

Ott a pont! :K

(#50) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Szerintem ha valaki LCD TV-t vesz az már ne az olcsóságra menjen, hanem, hogy a rendelkezésre álló keretből a lehető legjobbat válassza és a specifikációk önmagukban semmit nem jelentenek, utána kell olvasni mindennek, tesztek, vélemények stb

Az LG sosem volt egy drága gyártó, de szerintem nem is ér fel pl a Samsunghoz, vagy Sonyhoz...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.