Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GrandeP


GrandeP
őstag

Ez a barna, ez egy tipikus, b*zi manager vagyok kinézésű... :DDD

Az ezüstös az jó, az tetszik... de minek hozzá bőr (?)tok?

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Szerintem mindegyik jól néz ki.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) Morden24


Morden24
nagyúr

Ha adna tüzet is, akkor esetleg :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

akkor vennék majd ilyen ultradizájn pendrive-ot, ha laposüvegbe építenék és beleférne 2deci házi vegyespálinka... és extraként letudná hűteni félperc alatt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) macilaci78 válasza mephi666 (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azon egyszerű oknál fogva beszéllek le erről a botor hozzáállásról, mert két laposüveg nem fér el két egymás melletti portban. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) GrandeP válasza macilaci78 (#5) üzenetére


GrandeP
őstag

Da de majd veszünk 1-2 hub(i)t is! :DDD :R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#7) Solten válasza mephi666 (#4) üzenetére


Solten
addikt

:DDD

Saor Alba

(#8) sNORh


sNORh
addikt

nemvmi nagy eresztés, inkább a mikiegeres :B

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#9) mephi666 válasza macilaci78 (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

annyi mindent kitalálnak, hogy már totál háttérbe szorul a pendrive rendeltetése :) szerintem teljesen jogos ez az óhajom emiatt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) BloodRay válasza Morden24 (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

Ott a pont! :D Praktikumot a népnek! :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11) littlelion21


littlelion21
addikt

Jaj, de nagyon arisztokrata...

mod: akar lenni... :U

[ Szerkesztve ]

(#12) Morden24 válasza macilaci78 (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Persze, aztán nem csak jogdíjat, de jövedéki adót is kell majd fizetni rá :DDD

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#13) mephi666 válasza Morden24 (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, vagy innentől kezdve élvezeti cikknek is minősülne... de akkor ki lehetne alakítani a nőknek meg 25 centi körüli pendrive-okat, amiket usb-n keresztül lehetne tölteni és az is számíthatna "élvezeti cikk"-nek :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) simonzé válasza littlelion21 (#11) üzenetére


simonzé
addikt

Mi a baj vele? Bizonyos szinten már tényleg gáz egy villogó műanyag szarral megjelenni.
Managerapukának is kell karácsonyi ajándék. Én bármelyiknek nagyon örülnék.

I don't fit in. I fit out.

(#15) d4d


d4d
tag

A csillogó műfa meg a kályhaezüst műanyag nem annyira elegáns..

elemlampa.blog.hu

(#16) mephi666


mephi666
nagyúr

pl szerintem ez egy elegáns ajándék manageranyukának karácsonyra :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Morden24 válasza simonzé (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az jóval gázosabb, amikor fát mímelő gloss műanyag cuccot dugsz az egyébként mondjuk fekete vagy szürke notebookodba.

Szóval nem azért, de ez nem az a kategória, amivel "meg lehet jelenni" ott, ahol kinéznek a "villogó műanyag szarral" (mondjuk ezutóbbival szerintem 13 éves kor felett mindenhonnan kinéznek :DDD ).

Sectumsempra - For Enemies

(#18) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Pendrive, mint státuszszimbólum. Olyan, mint az arany aláírótoll... Utálom a rongyrázós dolgokat, az embereket meg mégjobban.

(#19) Gergő_


Gergő_
őstag

eltekintve ezektől,azért egy fekete 64gb-os 30e ft körüli áron jó vétel lesz

(#20) Morden24 válasza ^Clown (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ez kurva messze van az arany aláírótolltól, azért ne keverjünk már.

Sectumsempra - For Enemies

(#21) PeppErKorN


PeppErKorN
tag

Egy öngyújtó-svájcibicska-pendrájv kombó vonalat még el tudnék képzelni. :DDD
Viszont:
6 éve, mikor a munkahelyemen pendrájvot kezdtem dugdosni egy notiba, az informatikus úgy nézett rám, mintha épp akkor érkeztem volna a szavannákról kafferbivalyok hátán.
Azóta nem csak napi kellék, hanem divatcikk is lett. Tudjátok be az ízlésficamomnak, de én szívesebben használnék egy csinos eszközt, mint egy ótvaros műanyag sz@rt.

--K--N--R--

(#22) M@trixfan válasza ^Clown (#18) üzenetére


M@trixfan
addikt

Még véletlenül sem ugyanaz a kettő. :Y A pendrive egy filléres használati eszköz, semmi féle szimbolikus vagy kultúrális tartalommal nem rendelkezik. Ezzel szemben a toll gyakorlatilag az egyik legfontosabb emberi tulajdonságot, az írástudást szibolizálja. Több ezer éves kultúrális jelentése van. Technikailag sem mindegy, hogy mivel írsz. Egyszer nyugodtan fogj a kezedbe egy drága töltőtokkat aminek tökéletes súlyelosztása van és műves kidolgozása. Olyan mintha összeevernél egy gyönyörű karórát a "drága testvérek" fukszaival. :Y

Egyébként meg műszaki eszköz legyen minimal design. Zárójelben jegyezném meg, hogy a minimal design lényege az, hogy alapanyagában kitűnő a minősége, ezáltal a lehető legjobban letisztult formavilág érvényesülhet. Ezek a bőrözések nekem egyedül két műszaki terméknél elfogadottak: autóbelső és masszázsfotel :DDD

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#23) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Zippo merre vagy? :D

Majd lesz nemsokára 100ft-ért pendrive-öngyújtó csakmaradt még pár 32-64-128-256mb drive vhol ami már senkinek nem kell :)

Ennek is lassan kultúrája van! :U

[ Szerkesztve ]

...

(#24) mephi666 válasza PeppErKorN (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

svájcibicska-pendrájv kombó már létezik egy ideje :) valamelyik nagy svájcibicskagyártó cégnél láttam... talán victorinox?

itt is van:

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) PeppErKorN válasza mephi666 (#24) üzenetére


PeppErKorN
tag

Ez már tudott dolog volt, de az öngyújtó rendszer-integrációja még várat magára.

--K--N--R--

(#26) Morden24 válasza PeppErKorN (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na persze ha esetleg Simpsonék már megcsinálták...

(amúgy nem igazi, szóval ha valaki itt esetleg piaci rést sejt, akkor ne sokat borogassa magát, hanem invesztáljon)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#27) dokesz007


dokesz007
aktív tag

ezek inkább gagyi benyomást keltenek mintsem luxust....
ismét egy kacat a piacon, még hírnek is sovány....

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#28) bteebi válasza dokesz007 (#27) üzenetére


bteebi
veterán

Nem luxus pen drive-ok, de szerintem a 2 szélső igenis jól néz ki, és mind árhelyben, mind sebességben elég jók. Én pl. szívesen látnék magamnál egy 16 vagy 32 gigás példányt :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#29) F e Z o


F e Z o
veterán

64GB....nem semmi, ha belegondolok, hogy a főnökömnek még mindig egy 32MB-s :Y pendrive-ja van.....elkap a röhögőgörcs....... :DD

H2O über alles!

(#30) 1010


1010
őstag

64gigabajt na ezt mar szeretem,vegre valami jo cucc
ara is rendbe van hozza kepest

32megas pendrive meg regen biztos nagyon durva volt
buntetni lehetett vele

(#31) 1010


1010
őstag

64gigabajt na ezt mar szeretem,vegre valami jo cucc
ara is rendbe van hozza kepest

32megas pendrive meg regen biztos nagyon durva volt
buntetni lehetett vele

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.