Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Killing


Killing
addikt

Miért írtátok le oroszul is a Tetris szót?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#2) Xirtam


Xirtam
veterán

Mivel orosz találmány! :U

(#3) Nunder válasza Killing (#1) üzenetére


Nunder
őstag

Gondoltam egy kis multi-kultúra nem árthat ;)

De szerintem ha végig olvasod azt a 6 sort az elején akkor neked is rögtön világos lesz hogy miért is került a címbe :)

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) Morden24 válasza Killing (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mert megvették a ruszkik a gamepodot. :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Killing válasza Nunder (#3) üzenetére


Killing
addikt

Mindeg,kiejteni úgy se tudnám ha nem lenne ott magyarul vagy fonetikusan. :D
Angolt tanulok,nem oroszt. :N

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6) Dr. Romano válasza Killing (#5) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Rossz korban születtél :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) Nunder válasza Killing (#5) üzenetére


Nunder
őstag

Ha jól sejtem valami ilyesmi lehet hogy: tyétrisz, de meg fogom kérdezni az orosz ismerőseimet :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) Xirtam válasza Nunder (#7) üzenetére


Xirtam
veterán

tyétrisz :DDD :DDD :DDD :DDD

(#9) twollah


twollah
nagyúr

Imadok vele jatszani a mobilomon.

(#10) Nunder válasza Xirtam (#8) üzenetére


Nunder
őstag

A fonetikáért nem vállalok felelősséget :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11) Tüzi

Milyen heppi voltam, amikor gameboy-on végigvittem a tetrist, es kilőtték az űrsiklót :)
Utána már csak az animért játszottam...

Jó dolog, nekem a mai napig tetszik.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#12) Nunder válasza Tüzi (#11) üzenetére


Nunder
őstag

Jó hogy vannak még ilyenfajta játékosok. Ez a réteg viszi előbbre ezeket a játékokat :R

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#13) Killing válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


Killing
addikt

Inkább jó korban születtem.Semmi kedvem Crill betűket átírni. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#14) hommeros válasza Dr. Romano (#6) üzenetére


hommeros
őstag

Vagy pont, hogy jóban! :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#15) fatal`


fatal`
titán

Nagyon nagy találmány, a mai napig szoktam gépen néha tetrisezni, unalmas pillanataimban. :D

(#16) Nunder válasza hommeros (#14) üzenetére


Nunder
őstag

Kinek a pap kinek a paplan :) Mindenesetre eltérőek a vélemények a helyzetre vonatkozóan. Korosztályfüggő, ugyanis a nagymamám mindig azt mondja hogy jobb volt a helyzet akkor, de nekünk meg ez a jobb. :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#17) Killing válasza Nunder (#16) üzenetére


Killing
addikt

Nem papné? :C

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.