Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

És ez miért olyan nagy szám?

(#2) Karma válasza -NOKIA- (#1) üzenetére


Karma
félisten

Talán mert egy másik platform se biztosít ilyet? :U

“All nothings are not equal.”

(#3) -NOKIA- válasza Karma (#2) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

nekem akkor sem tűnt valami nagy áttörésnek.

(#4) LonGleY


LonGleY
veterán

Most már akkor is küldhetnek reklámot, amikor csak nem szégyellik.

(#5) majom2 válasza -NOKIA- (#3) üzenetére


majom2
senior tag

pedig az. így gyakorlatilag szimulálható minden program számára egyfajta "háttérben futás", anélkül h feleslegesen terhelné a memóriát és a processzort. aztán az majd kiderül h ez mennyire lesz használható a gyakorlatban.

(#6) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem nagy szám, nekem pl már teljesen természetes, hogy megjelenik a kis szám a jobb felső sarokban, mióta backgroundert használok... :)

Persze, ha ehhez nem kell futnia a háttérben az még barátibb lenne! :DDD Sztem hasznos és már rég lennie kellett volna... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) Zsoo80


Zsoo80
tag

szerintem jó 5let :)

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#8) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Ha csak fontos értesítésekre (pl. frissítés) fogják használni akkor talán még jó is lehet, de semmi másra nem vagyok kíváncsi a készítőtől! Majd kialakul, de remélem ez nem egy újabb lehetséges csatorna lesz a reklámoknak.

https://copy.com?r=wQUd20

(#9) Karma válasza RenegadeC2 (#8) üzenetére


Karma
félisten

Még egy ember, aki nem érti, miről is van szó, pedig elég látványosan magyarázták el már a feature bejelentésekor... Ez nem csak hírek/reklámok leküldésére szolgál. És egyébként is, fel kell iratkozni ahhoz, hogy menjen.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10) N-vidi-A válasza Zsoo80 (#7) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Szerintem is, akinek tetszik, feliratkozik rá... ennyi! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#11) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Nekem nem tűnik valami nagy durranásnak.

(#12) macikos válasza -XadAnuX+ (#11) üzenetére


macikos
addikt

Nem is mondta senki, hogy ez megváltaná a világot vagy hogy emiatt megnőnek az iPhone eladások... mindenesetre ilyen még nem volt.

(#13) David75


David75
őstag

Én olyan részről örülnék a reklám részének hogy mindig küldenék mondjuk hogy megjelent az imafia 66. változata ami mondjuk már a csillagkapu világába játszódik.Nem kell nézelődni anyit hogy milyen új játékok vannak.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#14) RenegadeC2 válasza Karma (#9) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Én nem értem, mikor kiszedted vastag betűvel a lényeget, amit én is leírtam? Rendben van, akkor nem értem :D
Ha nem iratkozok fel, áruld már el, honnan fogom megtudni hogy az adott alkalmazás fejlesztője épp csak akkor zaklat amikor tényleg szükség van rá, vagy akkor is ha nincs otthon a barátnője? Vagy majd ennek is csinálunk topicot? :U

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#15) erdoke válasza Karma (#9) üzenetére


erdoke
titán

RSS és hasonlók mire valók? :F
Lehet én se értem, mire való, de a meglévő lehetőségek fényében hasonlóra 0 igényem lenne.

A legjobb aláírás a héten

(#16) Karma válasza erdoke (#15) üzenetére


Karma
félisten

Az RSS egy pull rendszer. Az egy dolog, hogy a sok Web2.0-ás marketing bullshitben úgy tüntetik fel, hogy push, attól még akkor is pull módszerrel kell lerángatni a szerverről.

Ez a rendszer meg push, hasonlóan a BlackBerry-k emailjéhez, és azzal több a hagyományos hírolvasgatásnál, hogy alkalmazáshoz rendelhetőek, tehát nem csak híreket lehet vele kapni, hanem (amit korábban említettem, az első bejelentésnél ezeket a példákat hozták) mondjuk az IM szerver leszól a telefonnak, hogy kaptál egy IM üzenetet. Te elfogadod, és elindul magától a Fring. Vagy valaki online játszani akar Veled, erről kapsz egy értesítőt, ráböksz, és mehet is a játék. Így már érthetőbb?

Az egyetlen igazi baj ezzel, amit szintén már a bejelentéskor mondtak, hogy nem vállalnak uptime garanciát a rendszerre...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.