Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Nincs rajta D-sub. Nem kell ;]

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

GYÖNYÖRŰ ! :) :R

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) M@cika


M@cika
őstag

Tényleg nagyon jól néz ki, de én tuti nem vagyok a célközönség, mikor a teljes gépem a felébe sem kerül.
A gyerekeknek a suliban biztosan tetszene, egy időben 2 játékkal nyomulhatnának egy képernyőn. .-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem tetszenek a hajlított monitorok, de ennél a modellnél muszáj.
Durva darab, ütne az íróasztalomon egy monitorkarral. :K

Mondjuk nem tudom, hogy ezt a felbontást melyik Radeon hajtja ki 144Hz-en... de hát erre való a Freesync.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Ezeken a nagy felbontású képeken annyira jól néz ki a kosz és a por.. (Nem letöröltem a monitort mikor megnéztem. :DDD )

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#6) alevan


alevan
őstag

Szóval két X360-al lehet system linkel játszani egy monitoron :)

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#7) TeeBee73 válasza Sanchez638 (#5) üzenetére


TeeBee73
addikt

C:\CLS? ;]

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát ez mocsok jól néz ki szerintem. o.O Cshavez, Cshavez merre vagy, nem cseréled ilyenre a rendszered? :D

Live-Die-Respawn

(#9) zzola


zzola
félisten

Kell! :))

(#10) smc


smc
addikt

"A görbület 1800R, ami ezt jelenti, hogy olyan, mintha a készülékház egy 1800 mm sugarú körből lenne kimetszve."

Akkor ennek az optimális nézési távolsága 180 cm lenne? Két méterről látszik valami még ebből a kijelzőből? :O
UI.:nyilván a kijelzőből látszik, de a tartalomból is? (nem játékra gondolok)

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#11) Yodafon


Yodafon
senior tag

Nem tudom mit szerencsetlenkednek meg itt ezzel a gagyi LCD -vel es miert nem valtanak rendesen OLEDre... A telefonjaikon erdekes modon kb elsokent megleptek ezt... :F

I'm gangsta!

(#12) Robert07


Robert07
aktív tag

Pivot mód? :P

Amúgy kiváncsi lennék arra, hogy PbP módban milyen az input lag, mert az én Dell monitoromon érezhetően rosszabb, mint amikor csak egy bemenetet jelenít meg. Kicsit késik a kép az egérhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#13) pilóta


pilóta
nagyúr

Ilyen állat nincs! :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#14) UnknownNoob


UnknownNoob
tag

Ennyi pénzért 1080p :U

(#15) AAAgold válasza Yodafon (#11) üzenetére


AAAgold
senior tag

Talán azért, mert előfordulnak beégések samsung amoled telóknál? Desktop használatban mégtöbb statikus tartalom lenne...

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#16) oriic válasza UnknownNoob (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1440p-nél 5120x1440 lenne a felbontás, 2160p-nél 8192x2160. Utána meg az lenne a gondja az embereknek szerintem, hogy kevés lenne a VGA-juk hozzá.

Live-Die-Respawn

(#17) Cifu


Cifu
nagyúr

A tesztet köszönjük szépen! :R

A képarány tetszik, a méret tetszik, de izé... ez most komoly?
PWM egy ilyen drága monitornál?
Ilyen szintű felhősődés egy ilyen árú monitornál?

Sorry, de ez így erősen felejtős.... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18) oriic válasza oriic (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha meg nem játékra használnák a nagyobb felbontású változatot, akkor meg oda szerintem felesleges lenne 1080p fölé menni. De ez csak saját vélemény, nyilván olcsóbb lenne, többeket érdekelne. :R

Live-Die-Respawn

(#19) Cifu válasza oriic (#16) üzenetére


Cifu
nagyúr

Utána meg az lenne a gondja az embereknek szerintem, hogy kevés lenne a VGA-juk hozzá.

Akinek van 370e Ft-je egy monitorra, azt aligha hiszem, hogy földhöz vágná egy 1080Ti vagy Vega64...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#20) -Skylake- válasza smc (#10) üzenetére


-Skylake-
addikt

Erdekelne hogy jott ki a szamolasod.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#21) oriic válasza Cifu (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ez is igaz. (Bááár, nem vagyok teljesen biztos benne, hogy egy 1080Ti elég 8192x2160-ra. :D )

Live-Die-Respawn

(#22) GoldhandRent válasza Cifu (#19) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Abból is kettő :D

Cifu: Grafikai munkához meg pont kevés minden ami 1080p.

[ Szerkesztve ]

-

(#23) Sanchez638 válasza GoldhandRent (#22) üzenetére


Sanchez638
addikt

Minimum!!! :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#24) smc válasza -Skylake- (#20) üzenetére


smc
addikt

1800mm sugarú a monitor íve. Így ha minden pontját egyelőre távolságra akarom tudni a monitornak, akkor 1800 mm-ről kellene nézni. Vagy nem jól számolok?
Vagy nem is ez a lényege az ívelt kijelzőknek? :B

(#25) Kopi31415 : Ez egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#25) #06658560


#06658560
törölt tag

CAD és hasonló programokban menyire zavaró a monitor görbülete?

Egy körívből csak vonalat lehet kivágni, a monitorhoz hengerpalás felület kell, vagy gömbfelület.

(#26) DroneZ


DroneZ
aktív tag

Sejtettem, hogy ahány szó annyiszor 100k. Nagyjából el is találtam: Samsung, 32:9, 49", QLED = ~400k

[ Szerkesztve ]

(#27) Ribobon


Ribobon
tag

Apró névelő hiba cikkben: "lapáttal hajlított kialakítás"

Helyesen:lapáttal a hajlított kialakítás

:R :K

(#28) eszterencs válasza Ribobon (#27) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

:DDD

Köszi, javítottuk.

(#29) torma1981 válasza AAAgold (#15) üzenetére


torma1981
veterán

Érdekes én 5 hónapja nyúzok egy OLED-et PC-re kötve monitornak és semmi beégés. Ez az egész beégés túl van hájpolva.

[ Szerkesztve ]

(#30) mzso


mzso
veterán

De jó! már nem tudtam mire költsem az elmebeteg hülyeségekre félretett pénzt. :)

(#31) Chrys_ válasza oriic (#16) üzenetére


Chrys_
addikt

1440p kellene hozzá, ez így elég vérszegény lett. R9 390X is szépen megy már ezen a felbontáson (5760*1200-zal próbáltam) és nem kerül 1000€-ba. Nagyobb felbontás viszont tényleg problémás lenne. Mekkora a kijelző rész (kép) magassága? Csak hogy ne kelljen már számolni... :)

(#32) Cs_Laci


Cs_Laci
senior tag

Megnéztem volna egy képet róla PIVOT-ban :D :D

(#33) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Én már teszteltem jó pár játékkal. Elég durva játékélményt ad. :K

(#34) kisza25 válasza oriic (#8) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

majd szólok neki, hátha jobban megy majd neki a pubg ;]
Yodafon: lehet az nem menne még ekkora méretben

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35) scarabeus86


scarabeus86
tag

Nem rossz. Euro Truck Simulatorhoz jó lenne. Teszt olvasása közben gondoltam 170-200 ezret simán megér. Végén látom 370 ezer? Annyiért inkább veszek egy autót. :D

(#36) flexxx2


flexxx2
őstag

"apu a képernyő bal oldalán dolgozik, addig gyermeke a jobb térfélen pörgetheti a Mortal Kombatot"

nem tetszik a példa, inkább fordítva, a gyerek programozást tanul én meg játszok

amúgy nem kéne, alacsony, nekem 32" monitorom van, és a 27es után ennek pont jó a magassága, kis túlzással az eget tényleg a "fejem felett" érzem

[ Szerkesztve ]

(#37) ALBY


ALBY
senior tag

Hát ez olyan mint az én tévém, ha hosszában kettéfűrészelném :D
(Szerencsére a tévém nem görbül így meg.)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#38) -Skylake- válasza smc (#24) üzenetére


-Skylake-
addikt

Jol szamolsz csak nem ertem miert akarsz minden pontjatol egyforma tavolsagban ulni. Ezt tovabbgondolga ugye azt kapod, hogy egy NEM ivelt kijelzonel soha az eletben nem tudsz minden ponttol azonos tavolsagra ulni, hiszen a kozeppontol minden egyes pixel egyre messzebb van. Epp ezert nem ertem, hogy ivelt kijelzonel miert kene hogy minden pixel egyforma messze legyen toled.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#39) hemaka


hemaka
nagyúr

Az a promo kep... Hogy tudsz jol jatszani, ha kozben videot is nezel? :F

(#40) smc válasza -Skylake- (#38) üzenetére


smc
addikt

Azt hittem pont ez a lényege, de akkor miért jó egyáltalán hogy ívelt?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#41) dabadab válasza torma1981 (#29) üzenetére


dabadab
titán

"5 hónapja nyúzok egy OLED-et PC-re kötve monitornak és semmi beégés2

Samsung AMOLED-et vagy LG WOLED-et? Egyáltalán nem mindegy. (És mivel valószínűleg nem egy telefont kötöttél a gépedre, hanem egy TV-t, ezért biztosan az utóbbiról van szó, aminek a legfőbb előnye az AMOLED ellenében az, hogy sokkal kevéssé hajlamos a beégésre és az (asszimetrikus) elöregedésre)

DRM is theft

(#42) Peppo


Peppo
őstag

Nyomulnak a csíkmonitorok, de ez még nem elég. Várom a 7680x720-as verziót.

(#43) mzso válasza Peppo (#42) üzenetére


mzso
veterán

Ja, semmi értelme az egésznek. Akkor lenne értelme (bár nem sok) ha annyira ível lenne, hogy 160-180°-ban lefedné a látótered. Így csak olyan a hatása mintha egy sávon keresztül kukucskálnál. (Egyébként már a mozis 21:9 körüli is rossz)

[ Szerkesztve ]

(#44) Peppo válasza mzso (#43) üzenetére


Peppo
őstag

Ahogy egyre szélesebbek ezek a monitorok, de közben a magasságuk nem nő, úgy egyre behatároltabb a felhasználási területük. Nyilván lesz, aki ilyet keres, így van rá igény, amivel nincs is baj. Ha ilyen kell neki, vegye!

Nekem inkább az a problémám, hogy ha már végre sikerült kijutni a bűvös 30"-os fal mögül, és csinálnak nagyobb monitorokat is, akkor legyen már ilyen a hagyományos 16:9 arányban is!

(#45) AAAgold válasza Peppo (#44) üzenetére


AAAgold
senior tag

Szerintem ezt a kategóriát nem az igény szülte, hanem sok felesleges/selejtes hajlított 4k panel volt kéznél.

Tvként nem tudták eladni, kettévágva eladják monitorként...

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#46) torma1981 válasza dabadab (#41) üzenetére


torma1981
veterán

Persze hogy tv-t. De most ez hogy jön ide? Monitorok sem AMOLED kijelzosek lennének. Normál használat mellett nem lesz beégés tuti.

(#47) Vikthor


Vikthor
nagyúr

ennek kisebbik tesóját - Samsung C32HG70 - készülök megvenni, 190-ért nem látok jobb alternatívát jelenleg... Nem egy rossz panel ez, bár lehetne több USB kimenete is, mondjuk 2x usb2 és 2x usb3...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#48) Sinesol válasza torma1981 (#46) üzenetére


Sinesol
veterán

Hát akkor milyenek lennének?
Mégis milyen másfajta OLED-je van a Samsungnak?

(#50) edward2 válasza Vikthor (#47) üzenetére


edward2
addikt

PWM miatt én nem merném megvenni.

Amúgy igen furcsa ez a nagy monitor de aki mondjuk dupla monitor opcióban gondolkodik annak máris lehet megoldás. És a kettő között káva sincs. Persze döntse el mindenki maga ez megér-e ennyit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.