Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Szépen lavíroznak a (PC) szavak az utolsó oldalon a "nem is tudom mit (ne) merjek írni róla" szinten, de ha már egér, Synthwave és még Tetszett plecsni sincsen az azért jelent valamit... :D

[ Szerkesztve ]

(#2) Synthwave válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A PC tőlem nagyon-nagyon messze áll. FUCK PC. Meg azt is fuck, aki kitalálta. ;]

Nyilván nem egy Ninox Aurora / Logitech MX 300 / Cooler Master MM710 + Allsop Raindrop GigaPad XL kombó, de amit írtam, azt úgy is gondolom. Natec / Genesis cuccok általában egész használhatóak amellett, hogy az áraik sincsenek nagyon elszállva. Csak azért nem kapott plecsnit, mert ennyiért már van Logi G203 / Gigabyte AORUS M2 meg ez-az. Viszont ha a forma / méret / tömeg megfelel (ami egy egér esetében még a szenzornál - és egyéb sallangoknál - is fontosabb), akár ez a Xenon is lehet alternatíva, ha a tesztben is írt bajain túl tudunk lépni - azzal a nagyméretű és olcsó egérpaddal egész korrekt kis budget szett a lurkóknak Karácsonyra. A tartósság meg ugye a jövő zenéje, arról nem lehet ilyen rövid idő alatt hitelesen értekezni, hiszen évek kérdése a dolog.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) gzoli2


gzoli2
tag

Teljesen az A4 tech egeremre emlékeztet a külső, meg a 750 szám is a névben véletlen lenne :F

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#4) Vanir


Vanir
veterán

Ez a Xenon 750 amugy kb. a hetvenkettedik rebrand-je ugyanannak az ODM (feltetelezhetoen Motospeed) termeknek, lenyegi belso valtoztatasok nelkul. Nekem a Dark Project ME-3 jutott belole, ugyanezekkel a problemakkal talalkoztam kb (bar abban 3360 duruzsol).
A tesztet koszi! :R

(#5) MeszesKPT válasza Synthwave (#2) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Szerintem ez így korrekt, én is inkább egy nagyobb gyártó termékét választanám ezen az áron.

Köszönöm a cikket és a visszafogottabb szóhasználatot ezúttal. Az írás így is kellően színes volt, nem éreztem erőltetettnek egyik ponton sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.